خبرخوان
کد خبر: ۱۷۳۸۰۴
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۳


همایش شرکت داده‌ورزی سداد با حضور مسعود خاتونی معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات و جمعی از مسئولان و کارشناسان این شرکت برگزار شد.

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،خاتونی طی سخنانی با تاکید بر اهمیت نظم در امور اظهار داشت: شعار و عمل شرکت داده‌ورزی سداد باید بر نظم استوار باشد و بخش فناوری اطلاعات بدون نظم غیرقابل اجراست.
معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات در ادامه با تاکید بر اینکه هلدینگ داده‌ورزی سداد و بانک ملی ایران از یکدیگر جدا نیستند، افزود: اگر چه داده‌ورزی سداد در عمل و اجرا مستقل است، اما این به معنی جدایی از بانک ملی ایران نیست و این بانک بیش از گذشته برای پیشبرد اهداف و برنامه‌های بانکداری الکترونیک از این شرکت حمایت خواهد کرد.
خاتونی در پایان از مدیرعامل، اعضایهیأت مدیره، مدیران و کارشناسان شرکت داده‌ورزیسداد در ارائه محصولات و فناوری‌های جدید بانکداری الکترونیک قدردانی کرد.
در ادامه این همایش خالقی مدیر عامل شرکت داده ورزی سداد نیز در سخنان خود بر تعامل و هدف‌گذاری مشترک هر چه بیشتر و همچنین ضرورت استراتژی آینده‌نگرانه تاکید کرد و افزود: باید آرزوهای بزرگ داشته باشیم تا همواره به اهداف بزرگتر برسیم.
در پایان این همایش کارکنان برگزیده شرکت‌های تابعه گروه داده‌ورزی سداد با اهدای لوح، مورد تقدیر قرار گرفتند.