خبرخوان
کد خبر: ۱۷۳۸۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۷
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تشریح کرد
مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا از برگزاری طرح امداد نوروزی گروه سایپا از ۲۵ اسفند تا ۱۴ فروردین با تاکید بر افزایش رضایت مشتریان خبر داد.
مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا از برگزاری طرح امداد نوروزی گروه سایپا از ۲۵ اسفند تا ۱۴ فروردین با تاکید بر افزایش رضایت مشتریان خبر داد.
به گزارش بورس نیوز، علیشاهی با اعلام این خبر افزود: در طرح خدمات و امداد نوروزی سال ۹۶، بالغ بر ۴۵۰ نمایندگی سایپا با بیش از ۴۵۰۰ نفر نیرو در سراسر کشور به ارائه خدمات تعمیرگاهی به هموطنان خواهند پرداخت.
مدیرعامل سایپایدک تاکید کرد: ‌یکی از سیاست‌های اصولی و زیربنایی گروه سایپا افزایش رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش است و به همین جهت با توجه به تاکید مدیرعامل گروه سایپا مبنی بر جلب حداکثری رضایت مشتری، در امداد نوروزی سال ۹۶ این مساله مبنا و محور ارائه خدمات قرار گرفته و به افزایش سطح کیفیت خدمات نیز بیش از پیش توجه شده است.
وی ادامه داد: در تعیین نمایندگی‌های کشیک به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که تمامی خودروهای تولیدی گروه سایپا در تمام شهرهای کشور در طول تعطیلات نوروزی تحت پوشش خدمات امدادی قرار گیرند، همچنین در کلان شهرها و شهرهای سیاحتی – زیارتی، نمایندگی‌های مجاز منتخب به صورت شبانه‌روزی پذیرای مشتریان محترم خواهند بود.
علیشاهی یادآور شد: در طرح امداد نوروزی سال ۹۶ سایپا، کلیه واحدهای امدادی به سامانه ردیاب (AVL) مجهز هستند و عملکرد آنها از طریق این سامانه، بازدیدهای میدانی مستمر و سایر ابزارهای کنترلی تحت نظارت قرار می‌گیرد.
مدیرعامل سایپایدک درباره ساز و کارهای پشتیبانی و نظارت بر اجرای طرح امداد نوروزی نیز توضیح داد: در طول اجرای طرح امداد نوروزی، بالغ بر ۱۲۰ نفر در شرکت‌های امداد خودرو سایپا و سایپایدک وظیفه پشتیبانی شبکه نمایندگی‌های مجاز و ناوگان امدادی و مرکز امور مشتریان گروه سایپا و مرکز تماس امداد خودرو سایپا را انجام خواهند داد. همچنین به منظور نظارت بر اجرای طرح، دفاتر منطقه‌ای حضور فعال خواهند داشت و بالغ بر ۱۳۰ نفر به صورت شبانه‌‌روزی کنترل و نظارت بر طرح را بر عهده خواهند داشت.
وی با اشاره به ارسال کلیه قطعات مورد نیاز به نمایندگی‌های سایپا در راستای اجرای طرح امداد نوروزی، گفت: در جریان طرح امداد نوروزی سایپا ناوگان خودرویی و خدماتی در این بخش بازسازی و افزایش یافته و امید است با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در نوروز امسال بتوانیم خدمات مناسبی را به مشتریان گروه خودروسازی سایپا ارائه نماییم.
مدیرعامل سایپایدک اظهار داشت: وظیفه شبکه خدمات پس از فروش سایپا در ایام نوروز، ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان در سفرهای نوروزی است و با توجه به حجم سفرهای نوروزی، نمایندگی‌های منتخب سایپا آماده خدمت‌رسانی به مشتریان هستند.
علیشاهی کیفیت در خدمات را اصل اساسی و مهم در جلب رضایت مشتریان دانست و گفت: شبکه خدمات پس از فروش با تمام توان در تلاش است بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسافران نوروزی ارائه نماید.
مدیرعامل سایپایدک گفت: مراسم افتتاحیه امداد نوروزی سال ۹۶ گروه سایپا و بدرقه امدادگران، روز دوشنبه برگزار خواهد شد. به همین منظور کلیه نمایندگی‌های سایپا و امدادگران آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی خواهند بود.
وی یادآور شد: مرکز تماس با مشتریان گروه سایپا با شماره‌ ۰۹۶۵۵۰ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان محترم می‌باشد.

جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir