پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۱۷۴۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵
تعداد نظرات: ۵ نظر
مهدی جمالی نتیجه تعامل مناسب سایپا با قطعه سازان را تشریح کرد:
اگر تعامل بین قطعه سازان و خودروسازان وجود نداشت سایپا نمی توانست تولیدات خود را از 350 هزار دستگاه به 600هزار دستگاه برساند .
مدیر عامل گروه سایپا در نشست کمیسیون صنایع مجلس وخودروسازان و قطعه سازان ضمن تاکید بر نقش تعامل بین ذی نفعان درون سازمانی و برون سازمانی بلاخص قطعه سازان، گفت : اگر تعامل بین قطعه سازان و خودروسازان وجود نداشت سایپا نمی توانست تولیدات خود را از 350 هزار دستگاه به 600هزار دستگاه برساند .
به گزارش بورس نیوز ، در اولین نشست اعضای کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در سال جدید که مدیران ارشد دو خودروساز بزرگ کشورمان و تامین کنندگان حضور داشتند. حاضرین ضمن تاکید بر تعامل بیشتر جهت افزایش تولید در سال 96، راهکارهای این موضوع را بررسی کردند.
مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در این نشست تصریح کرد: قطعه سازان نقش بی بدیلی در تامین به موقع قطعات در سال 95 داشته اند و امیدواریم با توجه به برنامه افزایش تولید خودرو در سال جاری کماکان قطعه سازان در سال اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال بتوانند نقش صنعت ،بلاخص خودروسازی را در تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال به خوبی ایفا نمایند.
جمالی با بیان اینکه 80 درصد صنعت خودروسازی توسط قطعه سازان مدیریت می شود، گفت: آنچه که در صنعت خودروسازی رخ می دهد 20 درصد آن را خودروسازان و 80 درصد را قطعه سازان مدیریت می کنند و خودروسازی در واقع به عنوان تلفیق کننده عمل می کند.
 مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه بحران جهانی برای صنعت خودروسازی به وجود آمد، افزود: رکود در تمامی بخش ها از جمله مسکن وجود دارد اما در خودروسازی به دلیل تعامل مناسب قطعه سازان و خودروسازان بحران به خوبی مدیریت شده است.
 جمالی با اشاره به اینکه خودروسازی توانسته در مدت زمانی کمتر از 2 سال پس از اجرایی شدن برجام خود را بازسازی کند، ادامه داد: اگر تعامل بین قطعه سازان و خودروسازان وجود نداشت سایپا نمی توانست تولیدات خود را از 350 هزار دستگاه به 600 هزار دستگاه برساند.
 مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه فروش و تولید خودرو در کشور کار ساده ای نیست، تصریح کرد: به باور ما در سال جاری نقش تحریک تقاضا در بازار داخلی بسیار مهم هست و گروه سایپا با استفاده از طرح های مناسب همچون :صادرات و خروج خودروهای فرسوده ، سعی بر تامین نیاز بازارهای داخلی و خارجی خواهد کرد.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۵
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
6
6
سهامداران متضرر خود را نجات دهید همه در ضررند؟؟؟؟
پاسخ ها
محبت
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
شنیده های تالار حکایت از صادرات خودروی سایپا و تعویض خودروهای فرسوده دارد سهامداران تا 2000 ریال حساب باز کنند اگر نوسان گیران بگذارند فردا صف خرید میشود؟؟؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
1
2
سلام انتظار میره که پلاسکو هم قیمتش تا سقف 300 تومان بره
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
0
0
آخرین باری که سایپا سود به سهامداری پرداخته، کی، چه مقدار بوده؟
سید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
0
0
آقای جمالی خواهشمندیم گفتار درمانی نکنید یک لحظه خودتان را جای آن سهامدارخرد بگذارید ببنید در این سالها چی کشیده تمام داروندار خود را به لطف شما از دست داده وشرمنده خانواده شده این چه حیله ای است که مردم را دعوت به بازار سرمایه کردید واز نظر روانی واندوخته چندین ساله این بدبخت وبیچارها را بالاکشیدید