خبرخوان
سهام بانک ها در بورس جدید ترینهای بورس
معمای تسعیر ارز جدید ترینهای بورس
شش ضلعی ابهام جدید ترینهای بورس
افسانه قیمت اسمی جدید ترینهای بورس
شش ضلعی ابهام جدید ترینهای بورس
سهام بانک ها در بورس جدید ترینهای بورس
افسانه قیمت اسمی جدید ترینهای بورس
پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۷۹۸۳۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: استان قم با کمبود لاستیک مواجه است.
به گزارش بورس نیوز، محمود سیجانی در جلسه کارگروه تنظیم بازار در استانداری قم افزود: این تعداد قابل توجه لاستیک توسط بازرسان کشف شده است که باید در کمیته منتخب که نمایندگانی از اداره کل تعزیرات حکومتی ، سازمان صمت و اتحادیه صنف مربوطه در آن حضور دارند نسبت به وضعیت آن رسیدگی شود.

وی اضافه کرد: با مشکل کمبود لاستیک خودروهای سنگین جاده‌ای و سبک روبرو هستیم که این امر باید توسط اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان طبق قانون پیگیری شده تا نیاز استان تامین شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در ادامه به موضوع تامین گوشت موردنیاز استان اشاره کرد و گفت: با هماهنگی دستگاه‌های مربوطه در تامین گوشت مشکلی وجود ندارد و این محصول با قیمتی کمتر از قیمت متعارف کشوری تامین شده است .

سیجانی با توجه به نیاز هیات‌ها به گوشت افزود: کالاهایی شامل گوشت و مرغ گرم و منجمد با قیمتی پایین‌تر از بازار به منظور تامین نیاز هیات‌های مذهبی، تکایا و حسینیه‌ها در حال توزیع باشد.

وی ادامه داد: در روز اول ماه محرم 19 تن گوشت توسط هیات‌ها خریداری شده است که این رقم نسبت به سال‌های قبل افزایش یافته است.

سیجانی همچنین گفت: در خصوص شیرخشک مورد نیاز مصرف استان قم نیز تدابیری اندیشیده شده است و مشکلی در این زمینه نیز وجود ندارد.