پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۸۰۵۲۳
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بررسی مسائل و شرایط اقتصادی کشور یکی از موضوعات نشست مشترک دولت و مجلس برای برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور بود.


به گزارش بورس نیوز، محمدرضا پورابراهیمی، اظهار کرد: مقرر شد روسای کمیسیون‌ها  جلسه مشترکی با رئیس‌جمهور برای بررسی و حل مشکلات اقتصادی برگزار کنند.

وی افزود: منتظر هستیم تا پس از بازگشت آقای روحانی از نشست مجمع عمومی سازمان ملل این نشست مشترک را برگزار کنیم. در این جلسه آخرین اقدامات دولت برای برون رفت از شرایط فعلی اقتصادی را جویا شویم و همچنین راهکارهایی که مجلس می‌تواند با دولت برای فائق آمدن بر مشکلات همراهی کند را بررسی کنیم.

پورابراهیمی، بر ضرورت ورود جدی تر دولت به مسائل اقتصادی تاکید کرد و گفت: به اعتقاد ما این فضا، فضای مبتنی بر بر اقتصاد واقعی نیست، بلکه فضای احساسی و سیاسی است. دولت هم باید اقداماتی انجام دهد که این فضای سیاسی و روانی را بشکند.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی  در پایان تصریح کرد: فضای اقتصادی کشور تحت تأثیر مسائل روانی است و دولت باید با انجام اقدامات عملیاتی و اجرایی فضا را بشکند تا فضا منطقی و مبتنی بر واقعیت‌های اقتصادی شود.