خبرخوان
سهام بانک ها در بورس جدید ترینهای بورس
معمای تسعیر ارز جدید ترینهای بورس
شش ضلعی ابهام جدید ترینهای بورس
افسانه قیمت اسمی جدید ترینهای بورس
شش ضلعی ابهام جدید ترینهای بورس
سهام بانک ها در بورس جدید ترینهای بورس
افسانه قیمت اسمی جدید ترینهای بورس
پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۸۶۳۸۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
​مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت:
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: حمایت از افزایش سهم تولید داخل را ضروری دانست و افزود: کمیته‌ای بدین منظور در شرکت متن تشکیل خواهد شد تا سازندگان داخلی بتوانند توانمندی‌های خود را به‌درستی ارائه دهند.

به گزارش بورس نیوز، تورج دهقانی اظهار کرد: فارغ از هرگونه شعارزدگی باید بگویم که همه تلاش شرکت متن برطرف کردن موانع و تسهیل مسیر به منظور تسریع در توسعه میدان‌های غرب کارون با توان سازندگان ایرانی است.

وی اظهار کرد: با در نظر گرفتن سیاستهای کشور در توسعه میدان‌های نفتی که یک نظام آرمان‌گرا و ایدئولوژیک است باید با تلاش هرچه بیشتر، کشور را از شکنندگی اقلام و اجزای گلوگاههای راهبردی مصون بداریم و با سرلوحه قرار دادن بیانات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی به مسیر خود ادامه دهیم.

دهقانی حمایت از افزایش سهم تولید داخل را ضروری دانست و افزود: کمیته‌ای بدین منظور در شرکت متن تشکیل خواهد شد تا سازندگان داخلی بتوانند توانمندی‌های خود را به‌درستی ارائه دهند و شرکت متن با بهترین روش ممکن از این توانمندی‌ها در پیشبرد اهداف راهبردی میدان‌های نفتی استفاده خواهد کرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: توان محقق شده، توان در آستانه‌ تحقق و توان آتی پیمانکاران در این کمیته به‌طور مجزا و با نظارت واحد مهندسی نفت این شرکت، با رعایت استانداردهای لازم بررسی خواهد شد و همه تلاش شرکت متن در این باره استفاده حداکثری از توان سازندگان داخلی به بهترین نحو و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خواهد بود.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، خلق ارزش، ایجاد فرصت‌های شغلی و اشتغال‌زایی را در صنعت نفت نتیجه‌ حمایت از توان تولید داخل دانست و گفت: صنایع وابسته به نفت با همراهی صنعت نفت قدرت خلق ارزش، درآمد ملی، ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری را خواهند داشت و همه تلاش شرکت متن حمایت از این اصل است که با تلاش، سیاستگذاری و هدف‌گذاری هر چه دقیقتر امکانپذیر خواهد شد.