خبرخوان
پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۹۰۵۶۹
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
معاون اموربانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت:
معاون اموربانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: در مجموعه وزارت اقتصاد برای رفع تاثیرات منفی این تحریم‌های ضدبشری بر اقتصاد کشور، برنامه‌هایی برای روان‌سازی فضای کسب و کار و حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط در راستای تامین سرمایه در گردش و مواد اولیه و افزایش اشتغال تدوین شده است.

برنامه‌های وزارت اقتصاد برای روان‌سازی فضای کسب و کار

به گزارش بورس نیوز، عباس معمارنژاد در جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد در استان آذربایجان غربی اظهار کرد: وزارت امور اقتصادی و دارایی به دلیل وسعت حوزه‌های کاری و تاثیرگذاری در اقتصاد کشور، دارای وظایف و تکالیف گسترده‌ای است که از جمله این وظایف، می‌توان به ایجاد هماهنگی و نظم‌بخشی در همکاری‌های اقتصادی با کشورهای خارجی اشاره کرد.

وی درباره تحریم‌های آمریکا علیه کشور بیان کرد: در مجموعه وزارت اقتصاد برای رفع تاثیرات منفی این تحریم‌های ضدبشری بر اقتصاد کشور، برنامه‌هایی برای روان‌سازی فضای کسب و کار و حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط در راستای تامین سرمایه در گردش و مواد اولیه و افزایش اشتغال تدوین شده است.

معاون اموربانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی افزود: ایجاد هسته‌های اندیشه‌ورزی در استانها جهت استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها، اتاق‌های بازرگانی و بخش خصوصی برای ارتقای اثربخشی تصمیمات این وزارتخانه در دستور کار است.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
GERMANY
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
0
0
شکر و روغن جامد نایاب شده