خبرخوان
استاندارد حسابداری تورمی جدید ترینهای بورس
استاندارد حسابداری تورمی جدید ترینهای بورس
کاهش بازده دارایی ها جدید ترینهای بورس
تاثیر روانی قیمت ها جدید ترینهای بورس
تاثیر روانی قیمت ها جدید ترینهای بورس
کاهش بازده دارایی ها جدید ترینهای بورس
روی خط شرکت ها جدید ترینهای بورس
سرمایه های سوخته جدید ترینهای بورس
پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۹۱۴۲۹
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک رونمایی شد:
هدیه‌کارت محصولی است که در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک از طرف بانک ایران‌زمین رونمایی شد و مشتریان این امکان را داشتند که این کارت را از شعب بانک ایران‌زمین تهیه و خود اقدام به شارژ آن کنند.

خرید اینترنتی با هدیه کارت بانک ایران زمین

به گزارش بورس نیوز، هدیه‌کارت محصولی است که در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک از طرف بانک ایران‌زمین رونمایی شد و مشتریان این امکان را داشتند که این کارت را از شعب بانک ایران‌زمین تهیه و خود اقدام به شارژ آن کنند.

بانک ایران‌زمین در همین راستا امکان تهیه این کارت بهصورت اینترنتی را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است. مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت giftcard.izbank.ir کارت هدیه خود را سفارش و در محل مورد نظر تحویل بگیرند و سپس خود اقدام به شارژ آن کنند.

از قابلیت‌های دیگر این کارت‌ها تنوع، شارژ به مبلغ دلخواه در هر زمان و مکان، طرح‌های متنوع و پشتیبانی ۲۴ ساعت است.

انواع روش‌های سفارش هدیه‌کارت:

خرید از شعب بانک ایران‌زمین:

شما می‌توانید با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک ایران‌زمین مراجعه کرده و با انتخاب طرح مورد نظر خود از روی استند موجود هدیه‌کارت خود را سفارش دهید.

خرید از طریق اینترنت:

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت هدیه‌کارت در هر ساعت از شبانه‌روز از بین طرح‌های موجود یکی را انتخاب کرده یا حتی طرح دلخواه خود را سفارش دهید و پس از تایید هویت توسط وارد کردن کد ارسالی به گوشی همراه، مبلغ آن را بهصورت اینترنتی پرداخت کنید.

خرید از مراکز فروش:

بهزودی با راه‌اندازی مراکز فروش هدیه‌کارت قادر خواهید بود با مراجعه به هر یک از آن‌ها نسبت به خرید هدیه‌کارت اقدام کنید.