خبرخوان
پربیننده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۱۹۳۵۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
سود عملیاتی این شرکت که در سه ماهه پایانی سال گذشته در حدود ۸۸میلیارد ریال محقق شده بود، در ۳ماهه نخست سال جاری به کمتر از ۵۹میلیارد ریال رسیده است.

سود 83 ریالی «کلوند» به ازای هر سهم در سه ماهه نخست امسال/ کاهش سود در مقایسه با فصل گذشته

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت کاشی الوند بر اساس صورت‌های مالی سه ماهه منتهی به ۳۱خرداد ماه سال جاری، موفق به کسب سود خالص ۳۳میلیارد و ۲۵۸میلیون ریالی شده که این سود در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش ۱۳۱درصدی را نشان می‌دهد.

با این حال سود عملیاتی و سود خالص شرکت در مقایسه با سه ماهه پایانی سال۹۷ کاهش داشته و در حالی که سود خالص سه ماهه پایانی سال۹۷ بیش از ۸۰میلیارد ریال محقق شده بود، اما در سه ماهه نخست سال جاری سود خالص تنها به مبلغ ۳۳میلیارد ریال محقق شده که نکته قابل توجهی برای سهامداران شرکت خواهد بود.

سود عملیاتی شرکت نیز که در سه ماهه پایانی سال گذشته در حدود ۸۸میلیارد ریال محقق شده بود، در سه ماهه نخست سال جاری به کمتر از ۵۹میلیارد ریال رسیده است.

سود 83 ریالی «کلوند» به ازای هر سهم در سه ماهه نخست امسال/ کاهش سود در مقایسه با فصل گذشته

درآمدهای فروش کسب شده در دوره سه ماهه نخست سال جاری به ۴۲۶میلیارد ریال رسیده است که ناشی از فروش یک میلیون و ۵۸۷هزار مترمربع انواع کاشی بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۴درصد رشد را نشان می‌دهد.