پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۱۰۴۳۴۳
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۶
در گفتگو با دو مقام مسئول بررسی شد:
نماد معاملاتی برخی از شرکت های پالایشی از جمله"شبریز"، "شتران" و "شبندر" در حالی طی روزهای اخیر مورد بازگشایی قرار گرفت که سهامداران دیگر شرکت های فعال در این صنعت همچنان چشم انتظار ارایه گزارش های میاندوره ای حسابرسی شده و بازگشایی نماد معاملاتی آنها هستند.
نماد معاملاتی برخی از شرکت های پالایشی از جمله"شبریز"، "شتران" و "شبندر" در حالی طی روزهای اخیر مورد بازگشایی قرار گرفت که سهامداران دیگر شرکت های فعال در این صنعت همچنان چشم انتظار ارایه گزارش های میاندوره ای حسابرسی شده و بازگشایی نماد معاملاتی آنها هستند.

دریافت نظر مقبول حسابرس

در همین ارتباط مدیر عامل شرکت پالایش نفت لاوان که نماد معاملاتی آن از تاریخ 92.1.15 متوقف است، در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: موضوع عدم اظهار نظر در خصوص گزارش های سه ماهه "شاوان" توسط حسابرس حل شده است. از همین رو گزارش های سه ماهه جدید این شرکت طی چند روز آینده به سازمان بورس تحویل داده می شود.

علی دادور ادامه داد: نظر حسابرس صورت های مالی "شاوان" با برطرف شدن نکات مبهم، این بار نظری مقبول بوده و به نظر می رسد طی روزهای آینده با انتشار گزارش های مذکور در سامانه کدال، نماد معاملاتی "شاوان" مورد بازگشایی قرار خواهد گرفت.

گزارش های "شراز" منتظر اظهار نظر حسابرس

یک مقام مسئول در شرکت پالایش نفت شیراز نیز پیرامون وضعیت گزارش های سه ماهه شرکت گفت: گزارش های اصلاح شده "شراز" طی روزهای گذشته برای حسابرس قانونی شرکت ارسال شده و با توجه به رفع مشکلات موجود در آن، به نظر می رسد طی روزهای آینده و با تأیید آنها توسط حسابرس مذکور، اطلاعات سه ماهه این شرکت به سازمان بورس تحویل داده شود.

وی ادامه داد: شرکت های پالایش نفت لاوان، اصفهان، شیراز و بندرعباس در زمره شرکت هایی بودند که گزارش های آنها به تأیید حسابرس سازمان حسابرسی نیز نیازمند بود که خوشبختانه بعد از اصلاحات انجام شده دیگر مانعی بر سر راه انتشار این اطلاعات وجود ندارد.

این مقام مسئول در خاتمه گفت: با این اوصاف زمان بازگشایی نماد معاملاتی "شراز" نزدیک است.

نیازمندیها
به منظور دریافت مشاوره تلفنی در خصوص دعوی و پیگیری قانونی از طریق وکلا در محاکم قضایی فرم ذیل را تکمیل فرمایید.
تکمیل و ارسال این فرم به منزله ثبت نام قطعی نبوده و تعهدی برای طرفین ایجاد نمی کند. شرکت پس از بررسی شرایط متقاظیان بر اساس اولویت ثبت نام با آنها تماس حاصل می نماید. خواهشمند است کد پی گیری زیر را به منظور پی گیری های آتی نزد خود حفظ فرمایید.
فعالان بازار سرمایه به منظور دریافت خدمات و تسهیلات (تخفیف کارمزد و اعطای اعتبار) می توانند بروی فرم ذیل کلیک کنند و آن را تکمیل نمایند.
متقاضیان عضویت در باشگاه مشتریان بورس نیوز می تواند برای ثبت نام از طریق تکمیل فرم مشخصات و پرداخت حق عضویت سالانه 50 هزار تومان برای اشخاص حقیقی ثبت نام نمایند.
در این بخش می توانید آگهی استخدام ، خرید و فروش سهام کارگزاری ، نیاز به خرید ساختمان اداری ، اطلاعیه عرضه سهام و پیامک تبلیغاتی و ... را درخواست نمایید . 22382538 داخلی 103
متقاضی محترم نمایندگی جهت دریافت نمایندگی بورس نیوز در شهرستان ها فرم پیوست در لینک را تکمیل فرمایید.
از مزايای عضويت در باشگاه مشتريان بورس نيوز مطلع شوید