پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۱۱۵۴۷۰
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۲
شرکت حفاری شمال با 260 میلیارد و 540 میلیون و 500 هزار تومان سرمایه برای هر سهم در سال مالی منتهی به 29 اسفند 92 مبلغ 896 ریال سود خالص پیش بینی کرده که در مقایسه با اطلاعیه قبلی تغییری نداشته است.

عملکرد "حفاری" که دوره 9 ماهه را با تحقق 75 درصدی بودجه به پایان رسانده در مقايسه با سال مالي قبل به‌ ترتيب درآمد ارائه خدمات 43 درصد افزايش، بهاي تمام‌شده خدمات ارائه شده 40درصد افزايش، سود عملياتي 36درصد افزايش و سود پس از کسر ماليات 45درصد افزايش را نشان مي‌دهد.

شایان ذکر است شرکت اعلام نموده است که هيأت مديره در نظر دارد معادل 100 درصد سود خالص سال مالي 92 را جهت تقسيم بين سهامداران به مجمع عمومي عادي ساليانه پيشنهاد نمايد.

نیازمندیها
به منظور دریافت مشاوره تلفنی در خصوص دعوی و پیگیری قانونی از طریق وکلا در محاکم قضایی فرم ذیل را تکمیل فرمایید.
تکمیل و ارسال این فرم به منزله ثبت نام قطعی نبوده و تعهدی برای طرفین ایجاد نمی کند. شرکت پس از بررسی شرایط متقاظیان بر اساس اولویت ثبت نام با آنها تماس حاصل می نماید. خواهشمند است کد پی گیری زیر را به منظور پی گیری های آتی نزد خود حفظ فرمایید.
فعالان بازار سرمایه به منظور دریافت خدمات و تسهیلات (تخفیف کارمزد و اعطای اعتبار) می توانند بروی فرم ذیل کلیک کنند و آن را تکمیل نمایند.
متقاضیان عضویت در باشگاه مشتریان بورس نیوز می تواند برای ثبت نام از طریق تکمیل فرم مشخصات و پرداخت حق عضویت سالانه 50 هزار تومان برای اشخاص حقیقی ثبت نام نمایند.
در این بخش می توانید آگهی استخدام ، خرید و فروش سهام کارگزاری ، نیاز به خرید ساختمان اداری ، اطلاعیه عرضه سهام و پیامک تبلیغاتی و ... را درخواست نمایید . 22382538 داخلی 103
متقاضی محترم نمایندگی جهت دریافت نمایندگی بورس نیوز در شهرستان ها فرم پیوست در لینک را تکمیل فرمایید.
از مزايای عضويت در باشگاه مشتريان بورس نيوز مطلع شوید