بزودی سایت با طراحی و امکانات جدید رونمایی می شود .      
گزارش مجامع
تصویب تقسیم 975 ریال سود در مجمع عمومی سالیانه شرکت تولید برق عسلویه مپنا تصویب تقسیم 975 ریال سود در مجمع عمومی سالیانه شرکت تولید برق عسلویه مپنا
با توجه به موقعیت مناسب نیروگاه عسلویه در شبکه برق، میزان تولید نیروگاه به نسبت کل ظرفیت تولید آن در سال 1392، بیش از 61 درصد بوده است. با توجه به مصوبه هیات وزیران، مبنی بر تصویب آیین نامه اجرایی بند 19 قانون بودجه سال 1392 کل کشور، امکان توسعه بخش بخار نیروگاه عسلویه از طریق عقد قرارداد بیع متقابل با شرکت توانیر فراهم شده است.
"کگل" گل سرسبد صنعت سنگ آهن
جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنعتی و معدنی گل گهر ( سهامی عام ) رأس ساعت 10 روز شنبه مورخ 1393.04.07 درمحل هتل لاله با حضور بیش از 87 درصد سهامداران برگزار شد.
رشد 62 درصدی سود سیمان خاش و بازدهی 373 درصدی سهام رشد 62 درصدی سود سیمان خاش و بازدهی 373 درصدی سهام
رشد 62 درصدی EPS عملکرد سال 1392 و حصول رقم 1.926 ریالی، افزایش 373 درصدی ارزش سهام شرکت در طی سال و فتح قله 13.800 ریال در تاریخ 92.10.7 ناشی از عملکرد مطلوب شرکت در این سال مالی بوده و انتظار می رود با ایجاد آرامش در بازار سرمایه شاهد رشد بیشتر ارزش سهام شرکت و خشنوری بیشتر سهامداران عزیز باشیم.
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۶۳۲۰
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۶
برای جهان خارج، ایران با تصاویر رهبران خود پشت تریبون های سخنرانی شناخته می‌شود. تهران به عنوان یکی از شهرهای ایران مترادف با زبان سیاسی این مردان قرار گرفته است.

به گزارش نامه نیوز، گاردین در گزارشی به توصیف کلان شهر و پایتخت کشور یعنی تهران پرداخته و آورده است؛

 اگر می خواهید از مبالغات (درباره ایران) بگذرید، دادها در این باره می‌گویند؛

5 خط مترو 

در سال 1999 برای نخستین بار 5 خط در سیستم مترو در اختیار عموم مردم قرار گرفت. پس از 4 خط مترو نیز به آنها افزوده شد و واگن های مترو تهران که در طول تونل های دارای تهویه مطبوع حرکت می‌کنند تمیزترین نوع ان در جهان به شمار می‌روند.

مترو تهران روزانه 2 میلیون نفر مسافر را جابه جا می کند و در حدود 12 درصد از مسافرت های شهری را در اختیار دارد. اما به نظر می‌رسد سیستم مترو تهران کمتر توانایی متقاعد کردن شبکه های با برنامه ریزی مناسب که قادر به جذب سرمایه گذاری از چین را داشته باشند.

هزینه مسافرت ریلی در تهران کم به نظر می رسد(می توانید در بالا آن را مقایسه کنید) اما برای شهری که دارای تعداد زیادی از کارگران غیر ماهر است و در شهری که هر یک نفر از 5 نفر زیر خط فقر زندگی می کند مترو همچنان یک حمله و نقل گران محسوب می شود. به ویژه آنکه حمل و نقل اتوبوسی در این شهر هزینه ای کمتر از 1 پوند دارد. دسترسی به اتوبوس در تهران نیز پیامدهای دیگری دارد-شهری که تعداد زیادی از رانندگان آن زن هستند.

1.6 نفر برای هر اتاق

برای کسب اطلاعات بهتر از ضربان شهری باید گزارش های 13 پزشک که از سوی سازمان بهداشت جهانی این موضوع را بررسی کرده اند در نظر گرفت. این پزشکان به پنج شهر از 22 شهر ایران برای جمع آوری اطلاعات از 42 شاخص متفاوت مانند بررسی زندگی کردن تعداد افراد یک خانواده در خانه به ازای هر اتاق سفر کردند.

به طور متوسط، به استثنای آشپزخانه، حمام و انبار در شهرهای مورد بررسی قرار گرفته به ازای هر 1.6 نفر آدم یک اتاق در خانه ها وجود دارد. ممکن است تعجب برانگیز نباشد که شهرتهران در محدوده 1 هزار و 500 کیلومتری در حدود12 میلیون نفر را در خود جای داده است.

درصد 1.3 درصدی تراکم سالیانه همچنان در بخش های جنوبی و شرقی تهران بالاترین حد خود قرار دارد در حالی که میزان پایین تری از تراکم جمعیت در دیگر بخش های این شهر وجود دارد.

75درصد ایرانیان فریزر دارند و 55 درصد از آنها کامپیوتر شخصی دارند

در برخی از بخش های شهر تهران در هر خانه از هر 2خانه فریزر وجود ندارد در حالی که در دیگر مناطق (به ویژه مناطق مرفه تر) این آمار به یک خانه در میان 10 خانه کاهش یافته است. همینطور تفاوت بسیار زیادی در مالکیت کامپیوترهای شخصی وجود دارد که میزان آن به 55 درصد در هر خانه می رسد. در خارج از پایتخت این آمار کاهش می یابد. بر اساس آمار مرکز آمار تهران 33 و چهار درصد از خانوارها دارای کامپیوتر هستند.
 
هزینه زندگی

ممکن است هزینه های زندگی در تهران به دلیل تحریم ها افزایش یافته باشد اما زندگی در شهر تهران همچنان ارزان است. در سال 2011 واحد اطلاعات اکونومیست تهران را در لیست ارزان ترین شهرهای جهان در رتبه چهارم قرار داد. در این لیست 134 شهر جهان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس دادهای آماری مرکز اکسپاتیستان، اجاره ماهیانه یک آپارتمان مبله 85 متری در تهران در حدود 1 هزار پوند (5 میلیون تومان) است.

شهر اضطراب

در حدود 6.5 درصد از مردم تهران از استرس رنج می برند. به طور متوسط 16 درصد از مردان و 1 درصد از زنان در تهران سیگار می کشند و شهروندان این شهر در حدود 2 هزار و 400 کالری غذا می خورند. 36 درصد از شهروندان تهرانی اضافه وزن دارند.

زندگی به مدت طولانی تر

برخلاف آن، ساکنان پایتخت ایران به طور متوسط طول عمری به مدت 77 سال دارند در صورتی که متوسط طول عمر ایرانیان 73 سال است. به نظر می آید حتما باید چیزی در آب مصرفی خانوارهای تهرانی باشد؟بله وجود دارد: آزمایش میکروبیولوژیک آب مصرفی لوله کشی 2.5 درصد از خانوارهای تهرانی نتایج نامطلوبی به همراه داشته است.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته:
افشين
|
|
۰۶:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۲
0
0
90 درصد مردم ايران استرس دارند چون حكومت مي خواهد اينطور باشد
یاحق
|
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۲
0
0
بسمه تعالی
استرش در حد نمره 20 .
ali
|
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۲
0
0
انشا اله گسترش متروي تهران با تدبير دولت افزايش مي يابد به كشاورزي اهميت داده مي شود اشتغال در شهر هاي كوچك كشور باعث بهبود همه چيز خواهد شد
هادی
|
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۲
0
0
من که کلا استرس انداختم آشغالی به جهنم
نام:
ایمیل:
* نظر: