کد خبر: ۱۲۱۲۹۶
تعداد بازدید: ۱۰۸۳۹
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۷
دور از مرام ما ایرانی هاست ما که در همین سالهای نچندان دور اختلاس 123میلیاردی بانک صادرات، اختلاس 3هزار میلیاردی از سیستم بانکی کشور بازم از بانک صادرات و رقم های ریز و درشت از این قبیل رو با سخاوت تحمل کردیم حالا این دوست عزیز رو که در سالهای اخیر آسایش خود را بخاطر آسایش ما به کناری نهاده به آب و آتیش زده و حتی از حضور در مجالس حرکات موزون محلی تاجیکستانی هم دریغ نداشته در زندان بماند و روزگار به سختی گذراند.

این روزها دولت در صدد اجرای فاز بعدی طرح تحول اقتصادی است .قیمت های اجناس مختلف نیز بی محابا روبه افزایش است در این بین دولتی ها توصیه به انصراف از دریافت یارانه دارند البته این توصیه ها کمی هم حالت تهدید دارد و کم مانده بگن غلط میکنی یارانه بخواهی !!!

چراکه دولتی ها گفته اند اگر ثبت نام هم کنید بررسی می کنیم و خودمان تشخیص می دهیم که کی باید بگیره و کی نباید بگیره .
 
در این بین اشخاص و گروههای شناخته شده و مورد احترام جامعه نیز با اعلام انصراف از دیافت یارنه سعی در فرهنگ سازی در این زمینه دارند به قول معروف کمپین های خودجوش برای ترغیب مردم برای عدم دریافت یارانه شکل گرفته است .
 
ناگفته نماند اینطور که از گفته های مسئولین دولتی می توان دریافت اینبار دولتی ها حسابی با دست پر وارد گود شده اند و اطلاعات آماری نسبتا دقیقی از وضعیت اقتصادی یارانه بگیران جمع آوری نموده اند و دیگر راه فرار باقی نمانده و خیلی ها چه به دلخواه چه به اجبار راهی جز عدم دریافت یارانه ندارند.
 
گلریزان

ما هم گفتیم از این قافله جا نمانیم و در این روزهای تاریخی اقدام در خور توجه کنیم و کمپین تشکیل دهیمکه امید داریم در صورت استقبال بتوانیم این کمپین را از سطح داخلی به عرصه های بین المللی گسترش دهیم موضوع این کمپین هم ریشه در فرهنگ ما دارد هنوز واژه گلریزان برای خیلی ها آشناست گلریزان اقدامی است که عمدتا در جهت حل مشکل مالی یک شخص با آبرو و به همت یک شخص با آبرو صورت می گیرد.

شما بگید برای کسی که در برهه های سخت کشور و سالهایی که تحریم های فراوان کمر مردم را خم می کرد خودرا وقف مردم کرده وحالا یه گرفتاری کوچک برایش پیش اومده نباید کاری کرد .
 
اصلان مگه تمام بدهی این آدم چقدره ؟
 
بابا دوستان حساب کردند کل بدهی این آدم زحمت کش این به قول خودش ..... اقتصادی این کسی که با خوردن خاک صحنه و آغاز فعالیت خود از زمین های خاکی توانسته اندک مال منالی بهم زده و آن را هم وقف آسایش مردم کرده همش معادل 3ماه چندر غازیارانه دریافتی ما ایرانی هاست.
 
شما فکر کن به خاطر این مبلغ ناچیز فردی رو که اینقدر به گردن ما ایرانی ها حق دراه الان تو زندانه .
 
تازه تحقیق هم کردند این آدم آبرو دار مستحق هم هست و هرچه گشتند مال منالی نداشته که بدهی بابک زنجانی عزیز رو باهاش تسویه کنند .
 
بخدا این دور از مرام ما ایرانی هاست ما که در همین سالهای نچندان دور اختلاس 123میلیاردی بانک صادرات، اختلاس 3هزار میلیاردی از سیستم بانکی کشور  بازم از بانک صادرات و رقم های ریز و درشت از این قبیل رو با سخاوت تحمل کردیم حالا این دوست عزیز رو که در سالهای اخیر آسایش خود را بخاطر آسایش ما به کناری نهاده به آب و آتیش زده و حتی از حضور در مجالس حرکات موزون محلی تاجیکستانی هم دریغ نداشته در زندان بماند و روزگار به سختی  گذراند.
 
من میگم در این کمپین که همزمان شده با زمان غربالگری یارنه بگیران و عزم ملی در این زمینه مشاهده می شود جای آن دارد که ما از دولت بخواهیم تا بخش کوچکی از منابع حاصله از انصراف ما از دریافت یارانه خومان را به بازگشت این جهادگر اقتصاد به آغوش خانواده اختصاص دهد .

از مرده کمتره !
 
تازه راه دوری هم نمیره وقتی که تو این مملکت متوفیان ما به گواه سخنان معاون اول رئیس جمهور هنوز یارانه دریافت می کنند بابک زنجانی از اونا که کمتر نیست! هست؟
البته گفته می شود این عزیز در این مدت خودش بیکار نبوده و تمامی بدهی خود را در یک فقره چک تضمین نموده که در اردیبهشت ماه 93قابل حصول است.

کمپین جهانی
 
ما امید واریم با حمایت شما از این کمپین بتوانیم با تشکیل کمپین ها دیگر و حتی تشکیل کار گروه تخصصی دوباره شرایط خدمت رسانی بیشتر این گونه افراد را در کشور شاهد باشیم و دیگر شاهد خروج آنها از کشور نباشیم .
 
واقعا دور ازتدبیر و امید است که افرادی مانند زنجانی ها و خاوری ها و مه آفریه ها از عرصه خدمت رسانی حذف شوند و تجربه های خود را به خارج از کشور و یا خارج از این دنیا انتقال دهند.
 
این مطلب طنز است
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: -۶۴