کد خبر: ۱۸۶۲۹
تعداد بازدید: ۶۳۴۶
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۱:۵۴
با توجه به اینکه بسیاری از مردم در خصوص تعطیلی روز 4شنبه از دولت سوال داشتند امروز هیت وزیران تکلیف همه را مشخص کرد
به گزارش بورس نیوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني دولت، هيئت وزيران اعلام كرد: چهارشنبه هفتم اسفند 1387 تعطيل نيست اما كارمندان مي‌توانند اين يك روز را مرخصي بگيرند.
 
دولت همچنين تصميم‌گيري در خصوص تعطيلي يا داير بودن مدارس در روز چهارشنبه را نيز به وزارت آموزش و پرورش واگذار كرد كه اين وزارتخانه تصميم خود را در اين زمينه، جداگانه اعلام مي‌كند.

با توجه به تعطيلي روزهاي سه‌شنبه و پنجشنبه اين هفته به مناسبت رحلت حضرت رسول اكرم (ص)، شهادت امام جعفر صادق (ع) و شهادت امام رضا (ع)، بسياري از مردم در خصوص تعطيلي روز چهارشنبه به عنوان بين دو تعطيلي سوال داشتند كه دولت با اين تصميم، اين سوال را برطرف كرد.
نیازمندیها
به منظور دریافت مشاوره تلفنی در خصوص دعوی و پیگیری قانونی از طریق وکلا در محاکم قضایی فرم ذیل را تکمیل فرمایید.
تکمیل و ارسال این فرم به منزله ثبت نام قطعی نبوده و تعهدی برای طرفین ایجاد نمی کند. شرکت پس از بررسی شرایط متقاظیان بر اساس اولویت ثبت نام با آنها تماس حاصل می نماید. خواهشمند است کد پی گیری زیر را به منظور پی گیری های آتی نزد خود حفظ فرمایید.
فعالان بازار سرمایه به منظور دریافت خدمات و تسهیلات (تخفیف کارمزد و اعطای اعتبار) می توانند بروی فرم ذیل کلیک کنند و آن را تکمیل نمایند.
متقاضیان عضویت در باشگاه مشتریان بورس نیوز می تواند برای ثبت نام از طریق تکمیل فرم مشخصات و پرداخت حق عضویت سالانه 50 هزار تومان برای اشخاص حقیقی ثبت نام نمایند.
در این بخش می توانید آگهی استخدام ، خرید و فروش سهام کارگزاری ، نیاز به خرید ساختمان اداری ، اطلاعیه عرضه سهام و پیامک تبلیغاتی و ... را درخواست نمایید . 22382538 داخلی 103
متقاضی محترم نمایندگی جهت دریافت نمایندگی بورس نیوز در شهرستان ها فرم پیوست در لینک را تکمیل فرمایید.
از مزايای عضويت در باشگاه مشتريان بورس نيوز مطلع شوید