پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۵۵۵۲۱
تعداد بازدید: ۱۵۷۵۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۶

به اطلاع سهامداران محترم شرکت توسعه صنایع بهشهر (سهامی عام) می رساند، نظر به اینکه پرداخت سود سهام سهامداران از طریق سیستم بانکی پرداخت می گردد، لذا خواهشمند است سهامدارانی که تا کنون حساب بانکی به شرکت اعلام ننموده اند، مشخصات حساب بانکی خود را در بانک اقتصاد نوین و یا بانک صادرات (حساب سپهر) طبق فرم ذیل از طریق شماره 88712270 فاکس و یا با پست به آدرس شرکت: تهران، خیابان احمد قصیر (بخارست)، نبش خیابان هفتم، پلاک 32، کد پستی 1513736611 امور سهام ارسال نمایند.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته:
نیازمندیها
به منظور دریافت مشاوره تلفنی در خصوص دعوی و پیگیری قانونی از طریق وکلا در محاکم قضایی فرم ذیل را تکمیل فرمایید.
تکمیل و ارسال این فرم به منزله ثبت نام قطعی نبوده و تعهدی برای طرفین ایجاد نمی کند. شرکت پس از بررسی شرایط متقاظیان بر اساس اولویت ثبت نام با آنها تماس حاصل می نماید. خواهشمند است کد پی گیری زیر را به منظور پی گیری های آتی نزد خود حفظ فرمایید.
فعالان بازار سرمایه به منظور دریافت خدمات و تسهیلات (تخفیف کارمزد و اعطای اعتبار) می توانند بروی فرم ذیل کلیک کنند و آن را تکمیل نمایند.
متقاضیان عضویت در باشگاه مشتریان بورس نیوز می تواند برای ثبت نام از طریق تکمیل فرم مشخصات و پرداخت حق عضویت سالانه 50 هزار تومان برای اشخاص حقیقی ثبت نام نمایند.
در این بخش می توانید آگهی استخدام ، خرید و فروش سهام کارگزاری ، نیاز به خرید ساختمان اداری ، اطلاعیه عرضه سهام و پیامک تبلیغاتی و ... را درخواست نمایید . 22382538 داخلی 103
متقاضی محترم نمایندگی جهت دریافت نمایندگی بورس نیوز در شهرستان ها فرم پیوست در لینک را تکمیل فرمایید.
از مزايای عضويت در باشگاه مشتريان بورس نيوز مطلع شوید