کد خبر: ۷۳۵۸۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۲
شرکت فرآورده های غذایی و قند پیرانشهر که در میان قندیها از p/e مناسب و خوبی برخوردار می باشد با صف سنگین بالای یک میلیون سهام لیدر گروه قندی در نزول می باشد که البته در دفعه قبل نیز که سهم های قندی روند نزولی خود را شروع کردند سر گروهی متعلق به "قپیرا" بود.

در روند جدید نیز ، از اواخر هفته گذشته شاهد عرضه سنگین سهام در این نماد بودیم که به تبع آن سهم های دیگر نیز از عرضه زیادی برخوردار گشته و بالاخره دیروز بجز نماد "قصفها" همگی به صف فروش رسیدند.

نیازمندیها
به منظور دریافت مشاوره تلفنی در خصوص دعوی و پیگیری قانونی از طریق وکلا در محاکم قضایی فرم ذیل را تکمیل فرمایید.
تکمیل و ارسال این فرم به منزله ثبت نام قطعی نبوده و تعهدی برای طرفین ایجاد نمی کند. شرکت پس از بررسی شرایط متقاظیان بر اساس اولویت ثبت نام با آنها تماس حاصل می نماید. خواهشمند است کد پی گیری زیر را به منظور پی گیری های آتی نزد خود حفظ فرمایید.
فعالان بازار سرمایه به منظور دریافت خدمات و تسهیلات (تخفیف کارمزد و اعطای اعتبار) می توانند بروی فرم ذیل کلیک کنند و آن را تکمیل نمایند.
متقاضیان عضویت در باشگاه مشتریان بورس نیوز می تواند برای ثبت نام از طریق تکمیل فرم مشخصات و پرداخت حق عضویت سالانه 50 هزار تومان برای اشخاص حقیقی ثبت نام نمایند.
در این بخش می توانید آگهی استخدام ، خرید و فروش سهام کارگزاری ، نیاز به خرید ساختمان اداری ، اطلاعیه عرضه سهام و پیامک تبلیغاتی و ... را درخواست نمایید . 22382538 داخلی 103
متقاضی محترم نمایندگی جهت دریافت نمایندگی بورس نیوز در شهرستان ها فرم پیوست در لینک را تکمیل فرمایید.
از مزايای عضويت در باشگاه مشتريان بورس نيوز مطلع شوید