پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۷۴۴۷۶
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۱ - ۰۷:۰۱

شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه در پیش بینی سال مالی منتهی به شهریور 92 با افزایش 57 درصدی فروش و 180 درصدی بهای تمام شده کالای فروش رفته برای هر سهم خود مبلغ 929 ریال سود خالص پیش بینی کرده که نسبت به سال مالی گذشته 17 درصد افزایش داشته، این شرکت علت افزایش سود را رشد میزان فروش واحدهای مسکونی، تجاری و خدماتی اعلام کرده است.

این شرکت در حالی برای هر سهم در سال مالی 91 مبلغ 795 ریال سود خالص در نظر گرفته که در دوره 9 ماهه اول سال مالی مبلغ 38 ریال از عایدی خالص هر سهم خود را محقق کرده و این در حالی است که در دوره مشابه سال مالی گذشته مبلغ 539 ریال (27 درصد) پوشش داده بود.

گفتنی است "ثباغ" در تصمیمات مجمع عمومی سال مالی 90 مبلغ 1966 ریال سود خالص به ازای هر سهم به تصویب رساند که 1950 ریال از آن را به سهامدارانش پرداخت کرد.

نیازمندیها
فعالان بازار سرمایه به منظور دریافت خدمات و تسهیلات (تخفیف کارمزد و اعطای اعتبار) می توانند بروی فرم ذیل کلیک کنند و آن را تکمیل نمایند.
در این بخش می توانید آگهی استخدام ، خرید و فروش سهام کارگزاری ، نیاز به خرید ساختمان اداری ، اطلاعیه عرضه سهام و پیامک تبلیغاتی و ... را درخواست نمایید . 22382538 داخلی 103
متقاضی محترم نمایندگی جهت دریافت نمایندگی بورس نیوز در شهرستان ها فرم پیوست در لینک را تکمیل فرمایید.