کد خبر: ۸۴۳۲۵
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۹
شرکت سیمان فارس و خوزستان با سرمایه ای به مبلغ 450 میلیارد تومان برای هر سهم در سال مالی منتهی به اردیبهشت 92 براساس عملکرد واقعی 6 ماهه مبلغ 331 ریال سود خالص پیش بینی کرده که در 6 ماهه نخست سال مالی مبلغ 3 ریال زیان برای هر سهم محقق شده است.

این شرکت که در عملکرد 6 ماهه 2 درصد از سود حاصل از سرمایه گذاری ها و 52 درصد از هزینه های مالی را پوشش داده در نظر دارد مبلغ 20 تومان از عایدی خالص هر سهم رابین سهامدارانش تقسیم کرده و پیش بینی سود تلفیقی هر سهم سال مالی 92 را مبلغ 284 ریال اعلام نموده است.

"سفارس" در صورت های 6 ماهه اعلام کرده 94 درصد از سود خالص هر سهم مربوط به درآمد حاصل از سرمایه گذاری در شرکت های سرمایه پذیر بوده که پایان سال مالی آنها درشهریور و اسفند 91 می باشد و در صورت شناسایی سهم سود حاصل از سرمایه گذاری ها بر اساس عملکرد میاندوره ای 6 ماهه منتهی به شهریور 91 شرکتهای فرعی و وابسته، EPS میاندوره ای 6 ماهه از 3 ریال زیان به 142 ریال سود ( با پوشش 43 درصدی) افزایش خواهد یافت.

گفتنی است بنابر اعلام شرکت سیمان فارس و خوزستان طرح توسعه فاز 2 سیمان آبیک که تاکنون 91 درصد پیشرفت داشته تا پایان سال 91 به اتمام خواهد رسید.

نیازمندیها
فعالان بازار سرمایه به منظور دریافت خدمات و تسهیلات (تخفیف کارمزد و اعطای اعتبار) می توانند بروی فرم ذیل کلیک کنند و آن را تکمیل نمایند.
در این بخش می توانید آگهی استخدام ، خرید و فروش سهام کارگزاری ، نیاز به خرید ساختمان اداری ، اطلاعیه عرضه سهام و پیامک تبلیغاتی و ... را درخواست نمایید . 22382538 داخلی 103
متقاضی محترم نمایندگی جهت دریافت نمایندگی بورس نیوز در شهرستان ها فرم پیوست در لینک را تکمیل فرمایید.
از مزايای عضويت در باشگاه مشتريان بورس نيوز مطلع شوید