پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۸۹۵۰۴
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۹
شرکت پالایش نفت تهران که کلیه فعالین بازار چشم انتظار اعلام گزارش های عملکرد 9 ماهه آن بودند، امروز با اعلام تحقق سود دو هزار و 898 تومانی در این دوره، پیش بینی عایدی هر سهم خود را برای سال جاری مبلغ سه هزار و 889 ریال سود برآورد کرده است.

 برآوردهای اعلام شده در حالی است که سود پیش بینی شده اعلامی از سوی شرکت نسبت به آخرین پیش بینی حدود 277 درصد رشد داشته، اما شرکت در گزارش پیش بینی درآمد جدید خود توجه سرمایه گذاران را به این نکته مهم جلب کرده که "به دلیل تغییرات پیاپی سود بعد از تهیه و ارایه صورت های مالی، ناشی از دریافت اعلامیه ها از شرکت پالایش و پخش، حتی اطلاعات واقعی ارایه شده نیز از قابلیت اتکا برخوردار نیستند و با اعلامیه های دریافتی می تواند دستخوش تغییرات با اهمیت در سود هر سهم شود."

این شرکت که در عملکرد 9 ماهه مورد بررسی از تحقق 74 درصدی فروش، 76 درصدی بهای تمام شده و 79 درصدی سود ناخالص و سود عملیاتی خبر داده در نظر دارد 40 درصد از سود خالص هر سهم را بین سهامدارانش تقسیم نماید.

"شتران" در پیش بینی سال مالی 91 در حدود 18 درصد ازسود خالص را ناشی از درآمد حاصل از سرمایه گذاری ها و 13 درصد نیز حاصل از ارائه خدمات فنی و مهندسی به شرکت نفت ایرانول و نفت پاسارگاد اعلام نموده است.


نیازمندیها
فعالان بازار سرمایه به منظور دریافت خدمات و تسهیلات (تخفیف کارمزد و اعطای اعتبار) می توانند بروی فرم ذیل کلیک کنند و آن را تکمیل نمایند.
در این بخش می توانید آگهی استخدام ، خرید و فروش سهام کارگزاری ، نیاز به خرید ساختمان اداری ، اطلاعیه عرضه سهام و پیامک تبلیغاتی و ... را درخواست نمایید . 22382538 داخلی 103
متقاضی محترم نمایندگی جهت دریافت نمایندگی بورس نیوز در شهرستان ها فرم پیوست در لینک را تکمیل فرمایید.