سند طرح جامع توسعه ظرفیت و سند طرح زیست محیطی و پسماند فولاد خوزستان تدوین شد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، مهران خرم نیا معاون برنامه ریزی و توسعه فولاد خوزستان با اعلام این خبر افزود: اسناد تهیه شده در راستای تحقق اولین مرحله از چشم انداز توسعه پایدار شرکت فولاد خوزستان می‌باشد که تحت عنوان فاز چهارم توسعه، تدوین گردیده اند.
روسیه سرزمین کاخ‌های اجلالی گمشده در دل تاریخ

روسیه سرزمین کاخ‌های اجلالی گمشده در دل تاریخ

سفر به بزرگ‌ترین کشورها، به خودی خود می‌تواند در کارنامه سفر هر انسانی، جزو اتفاقات به یاد ماندنی و افتخارآمیز محسوب شود. سفر به کشور‌هایی مانند روسیه که از دورترین و یخ زده‌ترین نقاطش تا کافه‌های گرم و دورهمی‌های پر از موسیقی اش، هر کدام به اندازه‌ای جذاب هستند که بعد از بازگشت به خانه، حس می‌کنید دیگر چیزی نمانده که ندیده باشید و حسی نبوده که تجربه نکرده باشید. با هم سری به این بزرگ‌ترین کشور دنیا می‌زنیم و سعی داریم تا آن جا که می‌شود از این حضور و سفر لذت ببریم.
سفر به کشور‌های همسایه با تور نوروز ۹۹

سفر به کشور‌های همسایه با تور نوروز ۹۹

در سال‌های اخیر سفر به کشور‌های همسایه در بین مردم طرفداران زیادی به دست آورده است. چرا که نزدیک بودن آن‌ها، باعث شده است تا گردشگران بتوانند از کوچک‌ترین فرصت برای سفر استفاده کنند. علاوه بر آن می‌توانند راحت‌تر سفر کنند.
کارگاه بررسی تغییرات رقابت‌ پذیری در سال‌های ۸۹ الی ۹۷ برگزار شد

کارگاه بررسی تغییرات رقابت‌ پذیری در سال‌های ۸۹ الی ۹۷ برگزار شد

کارگاه بررسی تغییرات رقابت‌ پذیری شرکت فولادخوزستان در سال‌های ۸۹ الی ۹۷ با دعوت از فرشید شکرخدایی و احسان جنتی متخصصان مرکز توسعه رقابت‌ پذیری ایران (مدرسان کارگاه) و با حضور مهران عباس‌زاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی، مدیران ارشد حوزه‌های منابع انسانی، بهره برداری، خرید، فروش، برنامه‌ریزی و توسعه و مالی فولاد خوزستان برگزار شد.
تاثیر مثبت افزایش پرتفوی

تاثیر مثبت افزایش پرتفوی "شرنگی" بر سهام

شرکت صنعتی و شیمیایی رنگین از زمان تأسیس تاکنون تجدید ارزیابی انجام نداده است و این شرکت از پرتفوی مناسبی نیز در بازار سهام برخوردار می‌باشد که قیمت روز آن بیش از ۳۳ میلیارد تومان است.
استخراج بیت کوین برای کسب درآمد از بیت کوین
بدون نیاز به دانش فنی به ماینینگ بپردازید!

استخراج بیت کوین برای کسب درآمد از بیت کوین

وب سایت آی ماینر به عنوان پیشرفته‌ترین و معتبرترین سامانه آنلاین خرید و اجاره ماینر، با دریافت مجوز‌های لازم، فعالیت خود را در بازار ایران آغاز کرد.
۴۰۰هزارمين محصول سايپا در سال ۹۸ تحویل مشتری شد
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

۴۰۰هزارمين محصول سايپا در سال ۹۸ تحویل مشتری شد

۴۰۰هزارمين محصول سايپا در سال ۹۸ تحویل مشتری شد از مشتریان سایپا به دلیل تاخیر ناخواسته در تحویل خودروها عذرخواهی می‌کنیم و تلاش برای ارتقاء کیفیت و افزایش تولید، کوچکترین وظیفه خودروسازان است.