گام سهامداران در انتظار مصوبه‌های بانک‌مرکزی؛

"وبصادر " در دور سودسازی افتاد

بر اساس شفاف‌سازی در خصوص تاثیر نرخ‌های تسعیر ارز اعلامی بانک مرکزی بر سود و زیان سال مالی ۱۳۹۸، "وبصادر" مشخص شدن این تاثیر را منوط بر محاسبه میزان اندوخته کاهش ارزش مطالبات مشکوک الوصول ارزی دانسته است.
«پکرمان» ۱۶ هزار میلیارد ریال درآمد ساخت
رشد ۴۰درصدی درآمدزایی این لاستیک‌ساز؛

«پکرمان» ۱۶ هزار میلیارد ریال درآمد ساخت

سال ۹۸ برای «گروه صنعتی بارز» با رشد مطلوب درآمد‌ها همراه بود که در این مسیر، افزایش نرخ فروش محصولات کمک شایانی به این شرکت کرد.
کاهش مجدد کسری
تلاشی وافر برای جلوگیری از تحقق زیان سنگین سالانه؛

کاهش مجدد کسری "ونوین"

کسری تنها ۴.۹۸۷ میلیارد ریالی ناشی از فعالیت‌های این بانک در انتهای سال مالی ۱۳۹۸ در حالی رقم خورده که این میزان کسری در انتهای ۶ ماهه نخست سال در حدود ۸.۵۲۴ میلیارد ریال به ثبت رسیده بود.
سرعت فروش نرخ
رد عاج بایاس در کارنامه این لاستیک‌ساز؛

سرعت فروش نرخ "پکرمان" رشد کرد

شرکت لاستیک بارز با ثبت فروشی ۱.۶۲۶ میلیارد ریالی در اسفند ماه، شرایط مناسبی را با توجه به فروش ۱۶.۸۶۰ میلیارد ریالی مجموع ۱۲ ماه سال مالی ۱۳۹۸ به ثبت رسانده است.
۴هزار میلیارد تومان حق بیمه صادرشده
میلیارد ریال بیمه‌نامه توسط این بیمه‌ای صادر شد؛

۴هزار میلیارد تومان حق بیمه صادرشده "ودی"

ترکیب سبد پرتفوی بیمه‌ای این شرکت عمدتا شامل بیمه‌های درمان بوده که سهم بالای ۹۳ درصدی از حق بیمه‌های صادره را به خود اختصاص داده است.
پای تابلوی معاملات؛

"اخابر" در تیررس سهامداران قرار دارد

عدم وجود زیرساخت‌های لازم و کافی برای بازار سرمایه موجب اختلال در معاملات شده و نشان داده این بازار با این زیرساخت‌ها ظرفیت ورود نقدینگی سنگین را ندارد.
این شرکت در روز‌های کرونایی درآمدزایی کرد
گرمای «تاپکیش» در سرمای زمستان؛

این شرکت در روز‌های کرونایی درآمدزایی کرد

در روز‌هایی که بازار‌های کشور به سبب بحران کروناویروس به خواب رفته‌اند و درآمدزایی شرکت‌ها با چالش مواجه شده، «تاپکیش» بر مدار همیشگی خود سیر می‌کند و چندان اجازه افت درآمد‌ها را نداد.
ادامه روند افزایشی نرخ فروش محصولات
فروش سال۹۸ شرکت به بیش از ۱۳۷هزار و ۵۰۰میلیارد ریال رسید؛

ادامه روند افزایشی نرخ فروش محصولات "خساپا"

جمع درآمد‌های عملیاتی تجمیعی این شرکت از ابتدای سال جاری تا پایان اسفند ماه به بیش از ۱۳۷ هزار و ۵۱۵ میلیارد ریال رسیده است.