دنده معکوس متانول «شخارک»
بازدهی این متانول‌ساز از شاخص بالا می‌رود!

دنده معکوس متانول «شخارک»

در شرایطی که تورم را در نرخ فروش اغلب محصولات شرکت‌ها را شاهد هستیم، روند در محصول اصلی «شخارک» متفاوت بوده و همین موضوع عاملی برای کاهش درآمد‌ها شده است.
نقشه «فاسمین» قرار گرفتن بالاتر از گروه
پیش‌بینی‌ها از سود ۴۰۰۰ ریالی حکایت دارد؛

نقشه «فاسمین» قرار گرفتن بالاتر از گروه

شرکت «کالسیمین» به سبب موجودی مناسب، از پتانسیل بالایی برای سودسازی برخوردار است و در سال‌های اخیر با اجرای طرح توسعه، خود را در حاشیه‌ای بالاتر از گروه قرار داده است.
«غشاذر» به باشگاه ۹۰ تایی‌ها می‌رسد!
شیر کم چرب در کاسه این لبنی؛

«غشاذر» به باشگاه ۹۰ تایی‌ها می‌رسد!

در حالی که عملکرد فصلی «غشاذر» صعود سودآوری را نشان می‌دهد اما؛ حاشیه سود بسیار پایین، مجالی برای تحقق درآمد‌های بالا را نمی‌دهد. با همه این اوصاف، پیش بینی‌ها از سود جالب توجه در سال جاری حکایت می‌کنند.
«ثزاگرس» در خواب پروژه‌ها
رشد این انبوه‌ساز به کدامین دلیل!؛

«ثزاگرس» در خواب پروژه‌ها

در حالی شاهد افزایش حباب‌گونه برخی شرکت‌ها هستیم که مدت‌ها است که خبری از سودآوری در آن‌ها نیست و برخی همچون «ثزاگرس» در منطقه سرخ زیان ساکن هستند.
یکه‌تازی «شاملا» با طعم انحصار
روند رو به صعود این سهم تکرارپذیر است؛

یکه‌تازی «شاملا» با طعم انحصار

«شاملا» بدون دغدغه محصول تولیدی خود را به بازار عرضه می‌کند و نگران وجود رقیب و از دست دادن بازار فروش خود نیست. در بازار سرمایه نیز همواره از روی شاخص کل عبور کرده است.
کلید امید سهامداران در دستان دولت
روز موعود فرا رسید!

کلید امید سهامداران در دستان دولت

امروز تصمیم نهایی در خصوص معافیت مالیاتی تجدید ارزیابی در هیات دولت گرفته خواهد شد. آیا دولت با انتظارات اغلب سهامداران و سرمایه‌گذاران همراه خواهد شد؟!
«ونیرو» جیب زیرمجموعه خود را خالی کرد
بنای حقوقی‌ها به فروش این سهم؛

«ونیرو» جیب زیرمجموعه خود را خالی کرد

در حالی که بازار سرمایه در مدت اخیر پربازده‌ترین بازار کشور لقب گرفته که «ونیرو» به سبب سرمایه گذاری اندک در این بازار سهم چندانی از آن نمی‌برد و بیش از هر چیز به دنبال سود شرکت غیربورسی خود رفته است.
چشم امید «رنیک» به بودجه عمرانی
تعدیل مثبت ۴۷ درصدی در انتظار این شرکت است؛

چشم امید «رنیک» به بودجه عمرانی

با توجه به تحقق ۷۷درصد درآمد پیش‌بینی شده در دوره ۹ماهه، انتظار می‌رود مطابق برآورد‌ها بیش از ۹۰۰میلیارد ریال سود خالص عاید «رنیک» شود.
گرمای سود بر تن فولادساز جنوبی؛

"کاوه" به حاشیه امن می‌رود

در حالی که میزان درآمد‌های "کاوه" از کل سال گذشته عبور کرده اما؛ این شرکت در مسیر کاهش هزینه‌ها و کسب سود بیشتر گام بر می‌دارد.
بازوبند لیدری به جاده مخصوص می‌رسد؛

"خودرو" یا "خساپا" کدام یک؟!

بحث تجدید ارزیابی دو غول خودروساز کشور این روز‌ها بسیار داغ شده اما؛ در این بین نگاهی به ساختار دارایی‌های این دو شرکت نکات جالب توجهی را نشان می‌دهد. "خودرو" یا "خساپا"؟! کدام یک بیشتر مستعد تجدید ارزیابی هستند؟