پیشتاز صنایع در بهمن ماه کدام گروه است
نگاه خیره بورس‌بازان به گروه خودرو؛

پیشتاز صنایع در بهمن ماه کدام گروه است

در ۱۰ ماه گذشته از سال جاری، صنعت «محصولات کامپیوتری» به واسطه تک سهم بودن، بیشترین رشد شاخص را تجربه کرد. حال در نظرسنجی اخیر مشخص شد نگاه‌ها به سمت صنعتی پرحاشیه و هزینه‌بر است!
جانی تازه در خطوط «شفارس»
دلیل تقاضای بالا برای این سهم چیست؛

جانی تازه در خطوط «شفارس»

«شفارس» برآورد کرده در فصل زمستان به درآمد ۵۰۰ میلیارد ریالی دست یابد که با توجه به روند صعودی فصول گذشته و همچنین برنامه‌های تولید محصولات جدید، تحقق آن چندان دور از دسترس نیست.
ثمربخشی
کارشناس بازارسرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز عنوان کرد؛

ثمربخشی "عرضه اولیه" به یک شرط

دومین ماه پیاپی است که خبری از عرضه اولیه در بازار سرمایه نیست. در چنین شرایطی که نقدینگی فراوانی در بازار موج می‌زند، برخی سخن از عرضه اولیه می‌زنند. آیا در شرایط کنونی این موضوع اقدامی مناسب است؟! نظرسنجی‌ها چه می‌گویند؟!
«دلر» در اندیشه ۸۰۰۰ تایی
گرمای زمستان بر تن گرم «داروسازی اکسیر» می‌نشیند؛

«دلر» در اندیشه ۸۰۰۰ تایی

عملکرد «داروسازی اکسیر» در سال جاری از جهات مختلف بهتر از سال گذشته بوده و انتظار بر این است که زمستان گرمی را پشت سر بگذارد.
سهامداران «غمینو» پیش‌دستی کردند
شیرینی بازدهی زیر زبان این شکلات‌ساز قدیمی؛

سهامداران «غمینو» پیش‌دستی کردند

علاوه بر راه اندازی خط تولید تافی و آبنبات مغزدار در مهر ماه سال جاری، «غمینو» با بحث تجدید ارزیابی قیمت‌های بالایی را برای سهام خود رقم زد.
ماشه شاخص چکانده می‌شود!
یک گام تا ۴۰۰ تایی شدن؛

ماشه شاخص چکانده می‌شود!

بار دیگر نتیجه نظرسنجی در تابلوی معاملات به نمایش درآمد و سهامدارانی که با اندک قرمزی بازار، به صورت هیجانی دست به ماشه شدند و دکمه فروش را زدند، متضرر شدند. آیا تا پایان دی ماه نظر اکثریت سهامداران رنگ واقعیت می‌گیرد؟!
دنده معکوس متانول «شخارک»
بازدهی این متانول‌ساز از شاخص بالا می‌رود!

دنده معکوس متانول «شخارک»

در شرایطی که تورم را در نرخ فروش اغلب محصولات شرکت‌ها را شاهد هستیم، روند در محصول اصلی «شخارک» متفاوت بوده و همین موضوع عاملی برای کاهش درآمد‌ها شده است.
نقشه «فاسمین» قرار گرفتن بالاتر از گروه
پیش‌بینی‌ها از سود ۴۰۰۰ ریالی حکایت دارد؛

نقشه «فاسمین» قرار گرفتن بالاتر از گروه

شرکت «کالسیمین» به سبب موجودی مناسب، از پتانسیل بالایی برای سودسازی برخوردار است و در سال‌های اخیر با اجرای طرح توسعه، خود را در حاشیه‌ای بالاتر از گروه قرار داده است.
«غشاذر» به باشگاه ۹۰ تایی‌ها می‌رسد!
شیر کم چرب در کاسه این لبنی؛

«غشاذر» به باشگاه ۹۰ تایی‌ها می‌رسد!

در حالی که عملکرد فصلی «غشاذر» صعود سودآوری را نشان می‌دهد اما؛ حاشیه سود بسیار پایین، مجالی برای تحقق درآمد‌های بالا را نمی‌دهد. با همه این اوصاف، پیش بینی‌ها از سود جالب توجه در سال جاری حکایت می‌کنند.