وام ۲۴ساله در جیب مدیران «وبملت»
«بانک ملت» از سپرده‌های مردم حاتم بخشی کرد؛

وام ۲۴ساله در جیب مدیران «وبملت»

نگاهی به صورت‌های مالی حسابرسی شده بانک‌ها از جمله «بانک ملت» خبر از اعطای وام به مدیرانی می‌دهد که علاوه بر نرخ سود بسیار جزئی، دوره بازپرداخت بسیار طولانی دارند.
نمایش ارقام سنگین زیان در مانیتور‌های «مادیرا»
خوب‌ها و بد‌های هفته را بشناسید؛

نمایش ارقام سنگین زیان در مانیتور‌های «مادیرا»

در هفته‌ای که سپری شد تعداد بسیار اندکی از سهم‌ها همانند «بایکا» و «قجام» موفق به صعود قیمتی شدند و اغلب نماد‌ها همچون «مادیرا» با شتاب فراوان به سمت دایره سرخ زیان حرکت کردند.
«تبرک» در بورس ماند
اهرم بالای این شرکت با سبدی سبز؛

«تبرک» در بورس ماند

پرتفوی قوی «تبرک» سبب شد تا در نیمه نخست سال جاری ۲۴ میلیارد تومان از محل فروش سرمایه گذاری ها، سود شناسایی شود و از مجموع کل چند سال گذشته بیشتر باشد.
چراغ روشن «پارس» در سیاهی تحریم
رشد درآمد صادراتی همگام با بهبود فضای داخلی؛

چراغ روشن «پارس» در سیاهی تحریم

در روز‌هایی که بسیاری از شرکت‌ها با مشکلات صادرات ناشی از تحریم‌ها مواجه هستند، آمار‌ها از «پتروشیمی پارس» چراغ امید را روشن می‌کند و تحلیل‌ها از فاصله‌های بسیار در جهت مثبت حکایت می‌کند.
خوب‌ها و بد‌های هفته را بشناسید؛

"غنیلی" جبران کرد

در هفته‌ای که گذشت رکوردشکنی‌های شاخص کل بیش از هر چیز مدیون سهم‌های بنیادی بود و ارزش معاملات در سطوح جالب توجهی قرار داشت. در این بین، "غنیلی" بخشی از زیان سنگین ۹ ماهه را جبران کرد و «دزهراوی» خود را در قعر جدول بازدهی دید.
لبخند پاییزی سهامداران
خوب‌ها و بد‌های ۹ ماهه را بشناسید؛

لبخند پاییزی سهامداران "سفار" در "فباهنر" خشکید

از ابتدای سال جاری تا پایان نهمین ماه سال، شاخص کل بورس بار‌ها رکورد شکنی کرد بازدهی ۹۹ درصدی را ثبت کرد. در این میان، سهامداران "ومشان" خوشحال‌ترین و سرمایه گذاران "ودانا" ناراحت‌ترین بودند. در نگاه جامع‌تر، صنعت "محصولات چرمی" بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشت.
«نوری» دست به کار شد
کم لطفی دولت در حق این پتروشیمی؛

«نوری» دست به کار شد

در حالی که پتروشیمی‌های مصرف‌کننده خوراک مایع انتظار دارند نرخ‌ها همانند خوراک گاز باشد اما؛ اختلاف موجود سبب شده تا حاشیه سود پتروشیمی‌های مصرف‌کننده خوراک مایع در وضعیت قابل انتظار قرار نگیرد.
«مبین» چشم به راه نرخ‌های تازه
آیا جهش درآمدی بالاتری در راه است؛

«مبین» چشم به راه نرخ‌های تازه

«مبین» که در سال جاری جهش بلندی در درآمدزایی داشته، اتفاقات پیش‌رو می‌تواند روند بهتری را حکایت کند.
جدال سرسخت
خوب‌ها و بد‌های هفته معرفی شدند؛

جدال سرسخت "غپآذر" و "تبرک"

در هفته‌ای که شاخص کل رکوردشکن کرد تا خط بطلانی بر بسیاری از تحلیل‌ها بکشد، روند شاخص نشان داد که هنوز به حبابی بودن بازار سهام، اعتقاد راسخی وجود ندارد.