گره
مدیرعامل "ذوب" در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:

گره "سنگ‌آهن دانه‌بندی" و وزارت صمت

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان گفت: برای واحد‌های کنسانتره‌سازی مقرون‌به‌صرفه نبوده که این ماده را به ذوب بفروشند زیرا این کارخانه‌ها می‌توانند یکسری جوایز را برای بالا بردن عیار به دست بیاورند تا سودشان نسبت فروش به ذوب‌آهن بیشتر شود.
سیاست‌ منسوخ صادراتی
عضو هیات مدیره انجمن فولاد در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:

سیاست‌ منسوخ صادراتی "صمت" مقابل فولادی‌ها

مشکل اساسی کشور با توجه به افزایش محدودیت ها، اتخاذ سیاست و تصمیم های نادرست و عدم همسویی و ایجاد ناهمگونی در بخش های مختلف است.
کسب زیان ۳هزار میلیارد ریالی توسط
هزینه‌های غیرمترقبه ناشی از عدم وصول مطالبات بررسی شد؛

کسب زیان ۳هزار میلیارد ریالی توسط "فوکا"

علت اصلی زیان سنگین شرکت در این دوره را می‌توان شناسایی مبلغ ۲ هزار و ۵۲۳ میلیارد ریالی هزینه ناشی از سوخت شدن برخی از حساب‌های دریافتنی عنوان کرد.
ذوب آهن پیشگام در بومی‌سازی فولاد
در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح شد:

ذوب آهن پیشگام در بومی‌سازی فولاد

معاون مدیریت امورفنی و برنامه‌ریزی تولید ذوب آهن گفت: در صورت موفقیت در بومی سازی تجهیزات استراتژیک، علاوه بر این شرکت سایر واحد‌های فولادی نیز بدلیل تحریم‌های ظالمانه ومحدودیت‌های واردات از خارج کشور، از این موضوع ذینفع خواهند بود.
دهن کجی فولاد ایران به کرونا!
مدیر مالی «فنورد» در گفتگو با بورس نیوز تاکیدکرد:

دهن کجی فولاد ایران به کرونا!

ویروس کرونا بر بازار فولاد ایران تاثیری نداشته و بیش از آنکه این ویروس موجب افت قیمت ها شود، کمبود عرضه ها در بازار داخل و نیز افزایش نرخ ارز، سبب جذابیت و افزایش قیمت محصولات فولادی شده است.
در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح شد: 

"ذوب" و نیاز به دو فاکتور «قطعات» و «مواد اولیه»

معاون امور فنی و برنامه‌ریزی "ذوب" گفت: تامین قطعات استاندارد و همچنین مواداولیه‌ای، چون "کک" و "زغال خارجی" را می‌توان از نیازهای پیش روی ذوب آهن اصفهان عنوان کرد.
صندوق بازارگردانی برای سهامداران
عضو هیات رئیسه فولاد خوزستان در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:

صندوق بازارگردانی برای سهامداران "فخوز"

شرکت فولاد خوزستان به لحاظ افزایش ارزش سهم در بازار و هم به لحاظ افزایش سودآوری که به عنوان سود مجمع تقسیم خواهد شد، شرایط بسیار مناسبی در سال آینده برای سهامداران خواهد داشت.