پوشش فروش کلینکر
وقتی نفروختن‌ها جبران شد؛

پوشش فروش کلینکر "ساراب" در آذرماه

شرکت سیمان داراب در آذر ماه، فروشی ۱۵۳ میلیارد ریالی را به ثبت و مجموع فروش مبلغی خود را در ۹ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ به ۹۹۱ میلیارد ریال رساند.
اثر قطعی گاز بر سیمانی‌ها
مدیرعامل شرکت سیمان ارومیه در گفتگو با بورس نیوز تاکیدکرد:

اثر قطعی گاز بر سیمانی‌ها

شرکت سیمان ارومیه هم از ماه های قبل پیش بینی این اتفاق را کرده بود و قرار است از مازوت استفاده نکنیم و با استفاده از کلینکر دپو شده، فعالیت شرکت در این ۳ ماه تداوم یابد.
برق دلار زیر نرخ‌های فروش
پتانسیل‌های قل سنگ آهنی بررسی شد؛

برق دلار زیر نرخ‌های فروش "کچاد"

کچاد در عملکرد واقعی ۸ ماهه (منتهی به ۳۰ آبان ماه ۹۸) قادر به فروش ۸۶,۷۲۸,۵۵۴ میلیون ریال (معادل ۸ هزار و ۶۷۲ میلیارد تومان) محصول شده ولذا با احتساب حاشیه سود خالص ۴۳.۵ درصدی تحلیلی، بیش از ۶۲۸ ریال سود به ازای هر سهم در عملکرد واقعی ۸ ماهه سالجاری کرده است.
مناقصه‌ای از سوی سیمان‌ساز جاده قزوین اعلام شد؛

"سابیک" و واگذاری ساخت دیوارهای پیش‌ساخته

شرکت سیمان آبیک در نظر دارد خرید حدود ۵.۲۵۰ متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی خود را از طریق مناقصه سراسری به پیمانکار حقوقی واجد شرایط واگذار کند.
سبد
سودسازی زیرمجموعه‌های "سکرما" بررسی شد؛

سبد "سودسهام"، کیسه‌های سیمان را سنگین کرد

جمع درآمد‌های عملیاتی محقق شده در این دوره به ۱.۲۵۴ میلیارد ریال رسیده که ۳۱ درصد افزایش را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.
رشد قیمت «کهرام» به کدام دلیل!
سوالی از مخالفان طرح محدودیت بازار پایه؛

رشد قیمت «کهرام» به کدام دلیل!

این شرکت پس از سقوط به بازارپایه در شناسایی زیان نیز عجله به‌خرج داد و درحال حاضر قیمت سهام با ارقام صورت‌های مالی هیچ همخوانی ندارد.
خرید ریالی «کاشی» و صادرات غیررسمی
در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح شد:

خرید ریالی «کاشی» و صادرات غیررسمی

رئیس انجمن تولیدکنندگان کاشی و سرامیک تهران گفت: صادرات در حال حاضر بانام شرکت تولیدکننده انجام می‌شود و ارز حاصل از صادرات به کشور بازمی‌گردد و از سوی دیگر، حجم صادرات غیررسمی کشور روند نزولی را طی کرده است.
اخطاری به سرمایه‌گذاران و سهامداران «سدور»
افت چشمگیر سودآوری این سیمانی با گذشت نیمی از سال؛

اخطاری به سرمایه‌گذاران و سهامداران «سدور»

از موارد قابل توجه صورت‌های مالی ۶ ماهه حسابرسی نشده این شرکت در مقایسه با گزارش مشابه این شرکت در سال مالی ۱۳۹۷، می‌توان به کاهش در حدود ۴۳.۰۰۰ تنی فروش انواع سیمان‌های تولیدی شرکت اشاره داشت.