بورس نیوز | Bourse News

ارمغان فیروزه در صدر صندوق‌های هفتگی

ارمغان فیروزه در صدر صندوق‌های هفتگی

صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت در هفته منتهی به ۲۶ فروردین‌ماه، روند ورود نقدینگی جذابی را به ثبت رساند و ۶ هزار و ۶۲۰ میلیارد تومان ورود نقدینگی ارزش کل درآمد ثابت‌ها به ۴۱۵ هزار و ۸۸۴ میلیارد تومان برسد.
۲۷ فروردين
خروج ۹۶۷ میلیارد تومان نقدینگی/

خروج ۹۶۷ میلیارد تومان نقدینگی/ "امین تدبیرگران فردا" صدرنشین بازدهی شد

ارزش کل صندوق‌های سرمایه گذاری در سهام در هفته منتهی به ۲۶ فروردین اسفند ۱۴۰۱، با خروج ۹۶۷ میلیارد تومانی همراه شد تا ارزش این صندوق‌ها به ۵۷ هزار و ۲۳۶ میلیارد تومان برسد.
۲۷ فروردين
دعوای ملکی دعوای ملکی "غدام" و حکمی به نام زمین موقوفه
آبسیم پلاس | ۱۷ ارديبهشت
بررسی شرکت خوراک دام پارس با نماد "غدام" به غیر از اسناد ملکی این شرکت حاوی چند نکته در خصوص افزایش سرمایه و عدم ثبت آن تا ناسازگاری سهامداران عمده با تازه‌وارد حقوقی را آشکار کرد.
توقف مشکوک

توقف مشکوک "ماشین‌سازی تبریز" در ایستگاه ۱۴۱ قانون تجارت

خصوصی‌سازی "ماشین‌سازی تبریز" مثنوی‌ که نه، شعری تلخ در کنار ائل گلی بوده که خاطره بسیاری از شرکت‌های منحل شده نظیر نساجی تا ... را زنده کرد.
۱۱ ارديبهشت
سهامدار عمده

سهامدار عمده "شپارس" از ۶ پله‌ لیز خورد

سهامداران این شرکت شوینده در خصوص وضعیت بنیادی شرکت سوالات فراوانی را مطرح می‌سازند چراکه معتقدند ارزش برندهای این شرکت به‌همراه قیمت‌های جدیدی که از سوی شرکت باید اعلام شود، می‌تواند میزان ارزش این سهم را با دگرگونی همراه سازد ولی ...
۰۵ ارديبهشت

"وبرق" ولتاژی از سوالات سهامداران

"وبرق" جزو سهم‌هایی به شمار می‌رود که این روزها سوالات فراوانی را روبه‌روی خود می‌بیند و شاید در آینده‌ای نه‌چندان دور پاسخ قرارداد با طرف عمانی که هیچگاه روی کدال نیامد تا برخی ابهامات مالیاتی شرکت‌های زیرمجموعه را شفاف‌سازی کند.
۰۴ ارديبهشت
پارس خودرو به زیان خالص ۳۳۸ میلیارد تومان رسید پارس خودرو به زیان خالص ۳۳۸ میلیارد تومان رسید
تحقیق و مطالعات | ۲۱ مرداد
مجموع دارایی‌های "خپارس" تا پایان خردادماه سال جاری به ۱۴ هزار و ۷۷۰ میلیارد تومان رسید که نسبت به سال مالی گذشته تغییری را به دنبال نداشت، بیشترین میزان دارایی متعلق به بخش «دارایی‌های غیر جاری» با ۱۰ هزار میلیارد تومان بود.
درآمد ۱۶۳ میلیارد تومانی

درآمد ۱۶۳ میلیارد تومانی "تجلی" از سود سهام محقق‌شده

عمده‌ترین سرمایه‌گذاری "تجلی" در شرکت‌های غیر بورسی طی دوره یک‌ماهه منتهی به تیرماه سال جاری متعلق به شرکت‌های «صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه» و «تهیه و تولید مواد معدنی شرق فولاد خراسان» با مبالغ یک هزار و ۵۸۲ میلیارد تومان و ۳۰۸ میلیارد تومان بود.
۲۰ مرداد
۱۸ میلیارد تومان زیان خالص

۱۸ میلیارد تومان زیان خالص "شپارس" طی ۹ ماه

سرمایه اعلام‌شده از سوی "شپارس" ۱۱۰ میلیارد تومان بود که نسبت به سال مالی گذشته با رشد ۴۲ درصدی همراه بود، زیان انباشته این شرکت در پایان دوره ۹ ماهه نیز برابر با یک هزار و ۶۵۳ میلیون تومان به ثبت رسید.
۲۰ مرداد
کاهش مقدار فروش ۲۴ درصدی پاکسان

کاهش مقدار فروش ۲۴ درصدی پاکسان

سرمایه اعلام‌شده از سوی "شپاکسا" ۹۲۲ میلیارد تومان بود که نسبت به سال مالی گذشته افزایش ۷۵۴ درصدی دست‌یافت اما؛ با این‌ حال زیان ۱۵۴ ریال زیان در ازای هر سهم شناسایی کرد، سود انباشته این شرکت نیز طی این دوره ۱۷۷ میلیارد تومان به ثبت رسید.
۱۹ مرداد
فرآوری کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا تاکنون صادرات نداشت؛

عقب‌نشینی "خکمک" از رکورد درآمد ماهانه

درآمد‌های عملیاتی این شرکت معدنی از فروش محصولات در بازار داخل کشور به دست آمد، همچنین سرمایه اعلام‌شده از سوی این شرکت معدنی ۳۲ میلیارد تومان به ثبت رسیده است.
تحقیق و مطالعات | ۱۵ مرداد
کسب درآمد ۶۲ میلیارد تومانی بانک پاسارگاد از ارسال پیامک؛

تسعیر ارز "وپاسار" بالاتر از نرخ‌های معین بود

بانک پاسارگاد در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه سال جاری به درآمد ماهانه ۳ هزار و ۴۷۶ میلیارد تومان دست‌یافت، این درآمد به‌دست‌آمده مربوط به تسهیلات اعطایی است که نسبت به میانگین درآمد ماهانه ۳ ماه گذشته کاهش ۱۶ درصدی را تجربه کرد.
تحقیق و مطالعات | ۱۱ مرداد
عملکرد ماهانه ارتباطات سیار ایران بالاتر از میانگین‌ها؛

روند رو به رشد "همراه" به چهارمین ماه رسید

درآمدی که از بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» شناسایی شد نسبت به ماه گذشته رشد ۲ درصدی را به همراه داشت و توانست در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۳۶ درصد افزایش را به نام خود ثبت کند.
تحقیق و مطالعات | ۱۱ مرداد
ثبت تراز مثبت ۲۹ درصدی از سوی "وتجارت" در تیرماه؛

بانک تجارت به افزایش درآمد سالانه رسید

"وتجارت" درآمد‌های عملیاتی محقق‌شده خود در تیرماه را برابر با مبلغ ۵ هزار و ۲۱۶ میلیارد تومان اعلام کرد، این درآمد‌ها از «تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی، سرمایه‌گذاری و درآمد کارمزد» حاصل‌شده است.
تحقیق و مطالعات | ۱۰ مرداد
ایران خودرو دیزل استارت قوی به کامیون‌های سنگین زد؛

رکوردی جدید از درآمد ماهانه "خاور"

با نگاهی به بخش درآمدی از سبد محصولات تولیدی می‌توان دریافت بیشترین درآمدی که این شرکت دیزلی از خود بر جای گذاشته مربوط به «کامیون سنگین» بود که توانست در حدود یک هزار و ۶۹۶ میلیارد تومان درآمد را برای شرکت به ثبت برساند.
تحقیق و مطالعات | ۰۹ مرداد
انتقال داده‌های آسیاتک در تیرماه به افزایش درآمد ۲ درصدی رسید؛

حفظ روند صعودی درآمدهای "آسیاتک"

درآمد تجمیعی "آسیاتک" طی ۴ ماه گذشته از ابتدای سال مالی به مبلغی بالغ‌بر ۳۸۸ میلیارد تومان رسید، درآمد ماهانه این شرکت در تیرماه ۱۳ درصد بالاتر از میانگین درآمد طی ۳ ماه گذشته بود.
تحقیق و مطالعات | ۰۸ مرداد
۱
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: