آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

هزینه سرانه هر شاغل در بانک تجارت چقدر است؟ / ابهام جدی در شناسایی درآمدهای وجه التزام پارسال

خلاصه گزارش پیش رو را می توان به ابهامات جدی در شناسایی درآمد وجه التزام مرتبط دانست. با توجه به سهم بالای وجه التزام از درآمدهای بانک به نظر می رسد در گزارش حسابرسی شده شاهد تعدیل جدی زیان خالص این بانک باشیم.

«قشرین» از حباب تا آرزوهای توخالی / حساسیت ناظر بازار به دروغ و دستکاری قیمت

نماد «قشرین» به سبب عدم شفافیت اطلاعاتی و قانونی، به بازار پایه سقوط کرد اما در عمل اخراج این شرکت‎ها به بازار غیرشفاف و پرریسک پایه، مسئله‎ای را حل نمی‎کند، بلکه شرایط را برای عدم شفافیت بیشتر و جولان سفته‎بازان فراهم می‎کند. آیا ارزش کنونی این شرکت با آن چه که در واقعیت هست، مطابقت دارد؟!

سازمان بازرسی قبل از واگذاری‌ها ورود کند

شاهد این هستیم که عده‌ای با برخی سپرده‌های بانکی، اقدام به ورود به موضوع خرید و فروش کارخانه‌ها می‌کنند. اگر نگاه کنیم، می‌بینیم در برخی موارد خصوصی‌سازی، آورده‌ای وجود ندارد بلکه یا از طریق دولت بوده یا منابع دولتی، این موضوع تأمین می‌شود. درواقع منابع را به راه‌اندازی کارخانه‌هایی اختصاص می‌دهند که کار نمی‌کنند.

هر قدر اراده کنیم نفت صادر می‌کنیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به توطئه نفتی آمریکا فرمودند: ما آن‌قدری که نیاز داریم و خودمان اراده می‌کنیم، می‌توانیم نفت خود را صادر کنیم. آنها به خیال خودشان راه را مسدود کرده‌اند اما ملت فعال و مسؤولان بیدار اگر دامن همت به کمر بزنند، بسیاری از بن‌بست‌ها را باز خواهند کرد.

روحانی: درصورت قطع FATF فعالیت بانکی با دنیا دچار مشکل می‌شود

حسن روحانی بعد از شرکت در پنجاه و هشتمین مجمع عمومی بانک مرکزی با حضور در جمع هیات عامل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک ها اظهار داشت: علی رغم سختی ها و مشکلاتی که امروز داریم و شما می دانید که امریکا امروز همه توان خود را در تحریم علیه سیستم بانکی و فروش نفت و سایر زمینه های اقتصادی است.

... به جوانان عزیزم؛ در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیانیه‌ای مهم و راهبردی را در ۷ سرفصل اساسی صادر کردند.