آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

درآمد 100 میلیاردتومانی وایران در سال 97

اعطای تسهیلات به مبلغ 300 میلیارد تومان، بازپس گیری 40 میلیاردتومان دیگر از مطالبات شرکت و همچنین اخذ وام 50 میلیاردتومانی از بانک ها و افزایش سرمایه 20 میلیاردتومانی از جمله برنامه های لیزینگ ایرانیان در سال جاری محسوب می شوند.

دجابر در مسیر افزایش سرمایه

افزایش سرمایه درجریان شرکت اصلی از مبلغ 756000 میلیون ریال به 1134000 میلیون ریال از محل مطالبات حال شده و نیزآورده نقدی سهامداران در جلسه هیات مدیره مورخ 23/11/97 باموضوع اجرای پروژه بازسازی و نوسازی خطوط تولید ویال طبق استانداردهای جی ام پی به تصویب رسیده است.

گردش خطوط تولید «دسانکو» شدت می گیرد

مدیرعامل شرکت سبحان انکولوژی گفت: برنامه ریزی جهت صادرات داروهای ضد سرطان باتوجه به استانداردهای بین المللی تولید و کنترل آغاز شده همچنین صادرات 4 تا 5 میلیون دلاری به عراق نیز در پیش است.

رشد 57 درصدی سود کنور در سال 97

مدیرعامل شرکت صبانور گفت: در سال 97 شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور توانست رشد سود 57 درصدی را تجربه کند همچنین تولید گندله نیز با رشد 187 درصدی مواجه شد.
مسیر "قرن" در گسترش کانال‌های فروش و بازار‌های جدید
سید عبدالرضا مظفری چنیجانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با بورس نیوز، تاکید کرد که این شرکت در تفکر "برندینگ" صادرات در کشورهای CIS بوده و از صادرات فله‌ای گریزان است.