آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

تاثیر تصویب ۳ بند از بسته حمایت بر "بورس"

پیش‌بینی ۲ الی ۳ ماه آینده با شرایط فعلی کار آسانی نیست. ولی بهتر است به بازگشت بازار و حرکت رو به رشد شاخص کل و عبور از کانال ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی خوش‌بین باشیم تا ببینیم در صورت عبور از مقاومت‌های مهم کانال ۱ میلیون و ۲۰۰ الی ۱ میلیون و ۳۴۰ هزار واحدی، بازار چه عکس‌العملی نشان خواهد داد.

دغدغه‌ای که آزادسازی صادرات فولاد ایجاد کرد

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: اعلام‌شده که تولیدکنندگان محصولات فولادی ابتدا باید تعهدات خود را در بورس کالا ایفا شود و بعدازآن، مازاد تولید روانه بازارهای صادراتی شود.

فیلتر‌هایی برای شناسایی سهام ارزنده

مدیرعامل کارگزاری آریانوین با بیان اینکه شرایط بازار به نحوی است که بسیاری از سرمایه گذاران معتقدند سهام به سطوح ارزندگی رسیده است، گفت: سهامداران باید برای شناسایی سهام ارزنده دو فیلتر قرار دهند.

رشد ۸۹ درصدی سودآوری "دسبحان"

سود عملیاتی شرکت به ۳.۲۰۶ میلیارد ریال و معادل ۵۵ درصد از درآمد‌های شرکت رسیده که حاشیه سود عملیاتی شرکت رشد ۶ واحد درصدی را نسبت به سال ۹۸ نشان می‌دهد.

کاهش ۷۲درصدی درآمد ماهانه "مفاخر"

مقدار فروش محصولات "مفاخر" در فروردین‌ماه سال جاری در بازار داخلی به ۲۷۲ «دستگاه/عدد» اعلام‌شده که نسبت به ماه گذشته ۹۹ درصد کاهش فروش داشته است.

بنیادی‌ها و کاهش مشهود فشار فروش

انتظار داریم که در روز‌های پایانی هفته مجددا عرضه‌ها افزایش یابد و خریداران بااحتیاط بیشتری در بازار حضورداشته باشند. بااین‌حال، کاهش فشار فروش در نماد‌های بنیادی مشهود است.