آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

صف تقاضا به "خکرمان" رسید

برخلاف دو روز گذشته، دماسنج بازار سرمایه امروز سرخ شد؛ هر چند که در بسیاری از نماد‌ها شاهد بازگشت به مدار صعود هستیم.

"کرونا" و گنگی در بازار کامودیتی‌ها

اینکه تا چه زمان بیماری کرونا ادامه می‌یابد بازار را دچار گنگی کرده است. از سویی دیگر بعضی شرکت‌ها با توجه به شرایط اقتصادی ممکن است حذف شده و واکنش سهامداران برای واگذاری سهام خود و ورود به دیگر شرکت‌های سود ده به چشم می‌خورد.  

رفع "یکسویه کردن معاملات" با "فروش تعهدی"

طبیعتا این ابزار موانعی داشته و یکی از آن عدم تجربه در سایر بورس هاست که محدودیت خاصی نیز در آن اعمال شده اما؛ "فروش تعهدی" از ابزار‌هایی است که به رفع "یکسویه کردن معاملات" کمک خواهد کرد.  

در پرتفوی «ومعادن» چه خبر است؟

«ومعادن» به فکر متنوع‌سازی سبد سهام خود فرورفته و اولین گام را در این مسیر برداشته اما؛ شرایط سال ۹۸ برای این شرکت از جهات گوناگون مطلوب بوده است.

"غاذر" به سمت تامین الزامات بورس

برخی از طرح‌های توسعه‌ای مدنظر شرکت نیز بر اساس گزارش توجیهی افزایش سرمایه نیاز به تامین مالی خواهد داشت که مبلغ مورد نیاز تامین مالی مورد نظر شرکت ۱۷۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

عرضه‌های اولیه و جذب مجدد نقدینگی

به نظر می‌رسد که در هفته‌های پیش رو شاهد عرضه اولیه شرکت‌های بزرگ در سطح بازار خواهیم بود که می‌تواند بخشی از منابع جدید وارد شده به بازار سرمایه را به خود اختصاص دهد.

رکود داخلی و صادراتی، عارضه کرونا برای فولادی‌ها

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: نقطه مثبت، خوش‌بینی به افول کرونا در یکی_دو ماه آینده است و در این صورت شرکت‌های فولادساز، می‌توانند با افزایش تولید، افت فروش ۳ ماهه اول سال را در ماه‌های بعد جبران کنند.