آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

کاهشی ۱۶درصد سرمایه‌گذاری در کارنامه "وسپهر"/ آیا ثبات به سرمایه‌گذاری‌ها باز می‌گردد

طبق این گزارش، "وسپهر" بیشترین سرمایه‌گذاری را در بخش «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» با ۵۷.۶۱۷.۰۷۵ میلیون ریال ارزش بازار داشته که در مقایسه با تیرماه ۱۶درصد کاهش را در کارنامه ثبت کرده و در ادامه گزارش به نمودار ۵ ماهه ابتدایی میزان ارزش بازار سرمایه‌گذاری در «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» نگاهی خواهیم داشت.

"ونوین" امیدوار به مازاد درآمدهای بانک/ سهامداران در انتظار افزایش مجدد نرخ‌های سود بانکی

بانک اقتصاد نوین که در سال‌های گذشته و به طور متوالی کسری‌های هنگفتی ناشی از فعالیت بانکداری (تفاوت درآمد‌های ناشی از اعطای تسهیلات و سود پرداختی به سپرده‌های بانکی) را شناسایی می‌کرد، در سال مالی جاری و تا اتمام دوره ۶ ماهه نخست با شناسایی مازاد این درآمدها، سهامداران خود را به نوعی امیدوار کرده‌اند.

زمانی برای افزایش جذابیت بیمه‌های عمر!

شرکت‌های بیمه در سال‌های اخیر از سرمایه گذاری در بورس از طریق صندوق‌های سرمایه گذاری و شرکت‌های سبدگردان اختصاصی، استقبال مناسبی بعمل آورده اند و این سرمایه گذاری ها، قطعا در آینده عایدی مطلوبی هم برای بیمه‌ها به ارمغان خواهد داشت.

احتمال تحقق سودخالص ۱۲۰۰ریالی "سپ"

در شهریور ماه کاهش درآمد‌های ناشی از درآمد حاصل از سایر کارمزد‌های پوز اصلی‌ترین دلیل کاهش در حدود ۲۵۷ میلیارد ریالی جمع کل درآمد‌های این شرکت در مقایسه با مرداد ماه است.

راه‌اندازی نخستین مرکز تماس ۲۴ ساعته بورس ایران

پاسخگویی مناسب به مشتریان جزو مهم‌ترین امتیازات هر مجموعه‌ای است و با خبر شدیم کارگزاری فارابی با بیش از یک میلیون مشتری در سراسر کشور، سرویس پاسخگویی تلفنی ۲۴ ساعته به مشتریان خود را راه‌اندازی کرده است. به همین بهانه خبرنگار بورس‌نیوز گفتگویی با سید احسان طباطبایی مدیر معاملات آنلاین کارگزاری فارابی انجام داده که ماحصل این گفتگو را می‌خوانید.
آخرین اخبار