آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

اصلاح درجهت ثبات بازار

اگر موانع قانونی برای پذیرش شرکت ها و عرضه اولیه‌های بزرگ برطرف شود شرکت‌های بزرگ می‌توانند عرضه اولیه داشته باشند.

عواقب خطرناک پمپاژ "نقدینگی "

پول وارد بورس شده وبازار در رونق به سر می‌برد. پمپاژ این حجم نقدینگی سهم‌های مختلف را وارد صف خرید کرده اما؛ این موضوع نباید ادامه دار باشد چرا که عواقب خطرناکی به همراه خواهد داشت.

تعادل در کلیت بازار

سرمایه‌ای که وارد بازار شده پول جدیدی است که به بازار تزریق شده و از جنس همان نقدینگی سرگردانی است که سال گذشته وارد بازار دلار شده بود.

رقابتی که منجر به ادغام شد

مدیرعامل و هم موسس تخفیفان گفت: این سال‌ها به اشتباه با نت برگ رقابت داشتیم و این رقابت بی‌جا باعث کاهش خلاقیت و عدم تمرکز ما بر نوآوری و ارائه محصولات جدید به مشتریان شده. از این رو تصمیم به ادغام گرفتیم.

سیو سود، مهمترین استراتژی این روزهای بازار سرمایه

با توجه به رشد قیمت‌های سنگین چند هفته اخیر، بسیاری از سهامداران در حال شناسایی سود و خروج از موقعیت‌های خرید خود هستند و این موضوع می‌تواند در تقابل با ورود نقدینگی جدید موجب متعادل شدن معاملات همانند آن چه که در جریان معاملات دیروز شاهد بودیم، شود.

تداوم رشد سودآوری در «دعبید»

رشد مقداری محصولات اصلی شرکت اعم از انواع قرص، کپسول و شربت در سال مالی ۱۳۹۸ در کنار افزایش چشمگیر نرخ‌های فروش، از مهمترین عوامل تعدیل سودآوری این شرکت است.

نشست خبری یک دیدار، یک عرضه "فروی"

عضو هیات مدیر گروه صنعتی باما گفت: بعد از آخرین افزایش سرمایه در اواخر سال گذشته سرمایه شرکت ذوب و روی اصفهان به ۶۰۰ میلیارد ریال رسیده و ظرفیت سالانه این شرکت ۱۰ هزار تن است.

بازارگردانی سفته بازها

حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد از ارزش جاری بورس، حباب هست، با این شرایط شاید بهتر باشد سرمایه گذاران به سمت بازار‌های کم ریسک‌تر مانند طلا، حرکت کنند.
آخرین اخبار