آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

تجدید ارزیابی دارایی‌ها، محرک رشد بازار در نیمه دوم سال

سهم هایی که برنامه افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها داشته باشند، گزینه های مناسبی برای سرمایه گذاری هستند و توصیه می شود سهم های دارای پتانسیل تجدید ارزیابی از جمله برخی سهم های گروه بانکی و خودرویی، نگهداری شود.

شخم‌زنی برای افزایش سرمایه‌ای ۷۸درصدی

بنا بر گزارش افزایش سرمایه پیشنهادی از سوی هیات مدیره، شرکت در نظر دارد از محل آورده نقدی و مطالبات، افزایش سرمایه‌ای در حدود ۷۸ درصدی از مبلغ ۱.۸۰۰.۰۰۰ میلیون ریال به ۳.۴۰۰.۰۰۰ میلیون ریال انجام دهد.

سبد کدام شرکت‌ها سنگین‌تر است؟

در شرایطی که وضعیت اقتصادی کشور حال و روز خوشی ندارد و تولید و فروش شرکت‌ها به راحتی گذشته انجام نمی‌شود، چشم امید سهامداران به درآمد سرمایه گذاری‌ها است.

پیشنهادی جذاب برای صنعت خودرو

بهتر است به جای واگذاری سهام دولت؛ سهام شرکت های سرمایه گذاری زیرمجموعه خودروسازان که خود سهامدار شرکت های خودروساز هستند مانند شرکت سرمایه گذاری سلیم و شرکت سرمایه گذاری سمند و...، به بخش خصوصی واگذار شود.

نیم‌نگاهی به تابلوی بازار

شاخص کل بورس تهران تا به الان ۷۹۰۰ واحد افت کرد و با شتاب بالایی به کانال ۲۹۴ هزار واحد سقوط کرد که یکی از مهمترین دلایل آن را می‌توان به تسویه اعتباری کارگزاری‌ها نسبت داد.

جای خالی یک عرضه اولیه

تاکنون تحلیل‌هایی مبنی بر رسیدن شاخص تا مرز ۳۶۰ یا ۳۷۰ هزار واحد نیز صورت گرفته اما؛ ظاهرا امری دور از ذهن به نظر می رسد.

خرید کشتی از جیب بانک ملت!

«علی دیواندری» رییس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی و مدیر عامل اسبق بانک ملت صبح امروز در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی محاکمه شد.

رنگ «شرنگی» مات شد

قیمت محصولات شرکت صنعتی و شیمیایی رنگین قیمت به طور میانگین ۲۰ درصد کاهش یافته است.

علت کاهش قیمت، بورس‌کالا نیست

قیمت زعفران در بازار با توجه به حجم عرضه و تقاضا تعیین شده و پیش‌بینی افزایش عرضه‌ها در فصل برداشت، عامل شیب نزولی زعفران بوده است.

«دابور» خریدار دارد

شرکت «داروسازی ابوریحان» در پیش بینی‌های خود کمی در فضای احتیاط به سر می‌برد و برآورد‌های آبسیم پلاس نشان از تحقق رقم‌های جدید در صورت‌های مالی این شرکت دارد.