Bourse News

شیپور بورسی می‌شود ۰۶ ارديبهشت

مراسم افتتاح شتابدهنده صدر فردا

مراسم افتتاح شتابدهنده صدر فردا با حضور سورنا ستاري، معاون علمي و فناوري رئيس جمهور ،محمد رضواني فر، مديرعامل شستا و غلامرضا سليماني مديرعامل هلدينگ صدر تامين در حال برگزاري است.
۲۶ مرداد

"زیان انباشته" «صفر و یک» پذیرش استارتاپ‌ها

سود‌آوری و نداشتن زیان انباشته از موارد بسیار با اهمیت پذیرش شرکت‌ها در بازار‌های دوگانه فرابورس بوده و در طول تاریخ تنها دو شرکت با زیان انباشته پذیرش شدند. با نگاهی به دستورالعمل جدید که اسفند ماه سال گذشته منتشر شد، موضوع «نداشتن زیان انباشته» مسکوت ماند؛ با این حال تجربه نشان داده است که پذیرش شرکت با این ویژگی مورد قبول هیئت پذیرش نبوده است.
۳۰ خرداد

"پویایی" مهم‌ترین پارامتر انتخاب شدن

"پویا "بودن یک سایت یا اپلیکیشن از معیار‌های مهم انتخاب شدن بوده حتی اگر شرکت‌کنندگان در ایران و دنیا از رتبه پایینی برخوردار باشد.
۲۳ بهمن
راه‌حل‌های راه‌حل‌های "فوربز" برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری
فین‌تک‌ها | ۲۶ مهر
اولین هدف کارآفرین از پیاده سازی یک ایده، ایجاد یک استارت آپ و پس از آن ساخت یک کسب و کار این است که پول در بیاورد.

"اویو" ۱۰میلیارد دلاری شد

بنیانگذاران بزرگترین هتل زنجیره‌ای هند، قصد دارند ۲ میلیارد دلار به شرکت خود تزریق کنند و سهم آن را در تجارت و کسب و کار بالا ببرد.
۲۶ مهر
۱۵ اپلیکیشین برتر سرمایه‌گذاری

۱۵ اپلیکیشین برتر سرمایه‌گذاری

تا همین اواخر، سرمایه‌گذاری دردسری بیش نبود. اگر آدم خوش‌شانسی بودید، می‌توانستید یک ساعت از وقتتان را با مکالمه تلفنی با یک مشاور مالی بگذرانید و بعد ازدریافت گزارش سه ماهه مالی موفقیت خود را جشن بگیرید. امروزه با وجود بهترین اپلیکیشن‌های سرمایه‌گذاری همه کار‌ها با چشم برهم زدنی انجام می‌شود.
۲۲ مهر
بزرگترین فروشگاه آنلاین سنگاپور

بزرگترین فروشگاه آنلاین سنگاپور

سنگاپور سکوی پرتاب شرکت‌های خارجی به شمار می‌رود. آمازون خدماتش در این کشور را توسعه داده است.
۱۸ مهر
بینانگذار آواگیمز در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد: 

همگامی "محتوی" و " تجربه" نکته مهم داوری

"محتوی" در درجه نخست از مهم‌ترین اولویت‌ها بوده اما؛ تجربه‌ای که وب‌سایت برای مخاطب ایجاد می‌کند را می‌توان از معیار‌های اساسی دانست.
مدیران | ۲۳ بهمن
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکیدکرد:

استقبال پرشور از عرضه‌اولیه "استارت‌آپ‌ها"

عرضه اولیه کسب‌و‌کارهای اینترنتی موفق می‌تواند سرمایه‌گذاران جدیدی را جذب این بازار کند و حدود ۲۵۰ شرکت استارت‌آپی متقاضی پذیرش و ورود به بازارسرمایه هستند.
استارت‌آپ‌ها | ۲۱ بهمن

تحلیل رفتار کاربران بر اساس گزارش فصلی کافه بازار

در گزارش فصلی کافه بازار، بازی و فیلترشکن قوی جزو پرجست‌وجوترین برنامه‌هایی بود که کاربران ایرانی به سراغ آنها رفته بودند. این گزارش نشان می‌دهد که خریداران دسته‌های بازی افزایش پیدا کرده‌اند و جست‌وجوی پیام‌رسان‌های داخلی در فصل پاییز برای اولین بار جزو ۲۰ جست‌وجوی پرطرفدار قرار گرفته که البته این رفتار ممکن است تحت تأثیر قطعی اینترنت در ماه آبان باشد.
استارت‌آپ‌ها | ۲۰ بهمن
۱
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: