کد خبر : ۱۸۹۶۹۷
مدیرامور سهام گروه صنعتی بارز خبر داد:
۰۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
مدیرامور سهام گروه صنعتی بارز گفت: بودجه در سال آینده با یک روند رو به رشد نسبت به سنوات گذشته در نظرگرفته شده است.

دانیال آستانه در خصوص گزارش کدال و بودجه گروه صنعتی بارز در سال 98 به خبرنگار بورس نیوز گفت: باتوجه به شرایطی که در خصوص انتظار برای افزایش نرخ محصولات داشتیم فروشی که در دوره‌های قبلی یعنی ماه‌های مهر، آبان و آذر نتوانسته بودیم به حد معقول پوشش دهیم در ماه 10 و 11 این بودجه محقق شد و همان طور که سهامداران و فعالان بازار سرمایه نتایج را روی سایت کدال دیدند شرکت این حقیقت را اثبات کرد که از بودجه سال خود عقب نمی ماند.

وی افزود: این مساله نویددهنده این است که در مجمع سال مالی 97 شاهد سود خوبی خواهیم بود و روند گذشته‌مان را به همین شکل که تا الان بود ادامه خواهیم داد.

مدیر امور سهام گروه صنعتی بارز ادامه داد: باتوجه به اتفاقات جدیدی که در سازوکار سازمان بورس برای ناشرین در نظر گرفتند شرکت‌ها دیگر ملزم به ارائه گزارش بودجه ابتدای سال و اعلام درصدهای پوشش مثل دوره‌های قبل نیستند. این مساله مقداری ذهنیت بازار را نسبت به اکثر سهام‌ها از جمله نسبت به سهام‌هایی که سهامداران نسبت به آن برآوردهایی داشتند گنگ می کند.

آستانه در پایان خاطرنشان کرد: این نوید را خدمت سهامداران می‌دهیم که بودجه در سال آینده با یک روند رو به رشد نسبت به سنوات گذشته در نظرگرفته شده است و ما تولیدمان را به عنوان کلیدی‌ترین آیتمی که می‌خواهیم همواره حفظ کنیم، رشد خواهیم داد و در سال آینده تولید بیشتری خواهیم داشت. باتوجه به شرایطی که درباره بازار برآورد کردیم انشاالله فروش هم به همین شکل ادامه خواهد داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: