کد خبر : ۱۹۳۵۷۹
در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید شد:
۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
رییس اداره بازار سرمایه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس گفت: بررسی عملکرد «نوری» در ۳ ماهه نخست سال ۹۸ حاکی از آن است که این شرکت به راحتی قادر به تحقق سود بیش از آنچه در بودجه پیش بینی شده، خواهد بود ضمن آنکه ارزش‌گذاری سهم بر اساس فعالیت شرکت با ۹۰درصد ظرفیت تولید صورت گرفته است.
پاسخ به شایعه گران فروشی در عرضه اولیه «نوری»/ پتانسیل «نوری» برای لمس قیمت های بالا

به گزارش بورس‌نیوز، فرهاد جوانمردی رییس اداره بازار سرمایه هلدینگ خلیج فارس در گفت‌وگو با بورس‌نیوز در خصوص شایعات مربوط به گران فروشی «نوری» و اختلاف حساب ۱۳۰۰ میلیارد تومانی گفت: در ارزشگذاری ۱۳۰۰ میلیارد تومان اختلاف حساب در هر دو روش ارزش گذاری حذف گردیده است.

وی افزود: اختلاف حساب با جم در حال پیگیری است و به احتمال زیاد نتیجه کار به نفع «نوری» ختم می شود. همچنین موضوع اختلاف حساب با سازمان امور مالیاتی نیز بر سر ارزش افزوده بوده که این موضوع نیز در حال پیگیری است. 

رییس اداره بازار سرمایه هلدینگ خلیج فارس تاکید کرد: با توجه به فرض دلار ۱۰ هزار تومانی در ارزش گذاری این شرکت و پیش بینی رشد ۱۰ درصدی نرخ ارز، ارزش گذاری بسیار متعادل بوده و این سهم پتانسیل دستیابی به قیمت های بالاتر را دارد. چرا که نرخ فعلی دلار در سامانه نیما، حدود ۱۱ درصد بالاتر از نرخی است که در فرآیند ارزش گذاری نوری لحاظ شده است. همچنین بررسی عملکرد «نوری» در ۳ ماهه نخست سال ۹۸ نشان می دهد این شرکت به راحتی قادر به تحقق سود بیش از آنچه در بودجه پیش بینی شده، خواهد بود. ضمن اینکه ارزش گذاری سهم بر اساس فعالیت شرکت با ۹۰ درصد ظرفیت تولید صورت گرفته که در ۳ ماهه ابتدای امسال، میانگین تولید پتروشیمی نوری نزدیک به ۱۰۰ درصد بوده است.
فردوسی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
مشک آن است ببوید ... نه آنکه عطار بگوید...
از نحوه ی حمایت شما معلوم میشه گرانفروشی کردید یا نه...بعد از مجمع باید دید با توجه به اعتقاد راسخ شما در قیمت گذاری مناسب...چه قیمتی باز گشایی و چگونه مورد حمایت قرار میگیرد..جم پیلن بیش از 30% روز بازگشایی قیمت خورد...منتظر نوری هم میمانیم...
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "تمحرکه" دور هم جمع می شوند

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت ماشین سازی نیرو محرکه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ برگزار می‌شود.
پرداخت سود

پرداخت سود "چفیبر" از نخستین ماه زمستان

شرکت تولید فیبر ایران از زمان پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کفرا" به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فرآورده‌های نسوز ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ برگزار می‌شود.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "فسا" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فسا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.