تعداد بازدید : ۷۰۸
کد خبر : ۱۹۴۷۲۲
ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به گشت‌وگذار پخش ژن‌های همچون موریانه‌زاده‌ها در جای‌جای اقتصاد و وعده‌ای که باردیگر به جاده مخصوص آمد.
۷عجایب از سیروسفر خاص در نظام بانکی/ موریانه‌زاده‌های اصیل

به گزارش بورس‌نیوز، آقای برادری که بر صندلی چرمی بانک سیروسفر تکیه کرده گویا معنی بانک را در شرکت‌های تو در تو خلاصه کرده است؛ بر اساس آمار ارائه شده در تارنمای این بانک، تنها این بانک معصوم ۷عجایب را درخود جای داده اما سخنگوی راه‌پله‌ها آن خبر آورده‌اند که تنها یکی از این ۷ عجایب فقط ۱۷شرکت بورسی را در خود جای داده که اتفاقا یکی از این شرکت‌ها ۴۷زیرمجموعه بورسی و غیربورسی است.

قطعه‌سازان بدنبال آپشن دود مصنوعی
جاده‌مخصوصی‌ها چند صباحی بوده به‌علت نبود نقدینگی ساز گرانی کوک کرده بودند تا برای نواختن آماده شوند و مقصر این ریتم را میردامادنشین‌هایی می‌دانستند که سیاست تولیدمحور ندارند و تنها به فکر دایره‌ای برای نرخ ارز هستند.
حال همانند رسم هر ساله و طبق قول‌های قبلی، وعده‌ای جدید از سوی سمیه‌نشینان ارائه شده که ۸۴۴ میلیون یورو برای قطعه سازی و تامین کسری خطوط قطعه سازی در نظر گرفته شده و این وعده تنها نیشخندی از سوی میردامادی‌ها داشته که از کجا! چجوری! مگه میشه؟ بنابراین احتمالا این وعده نیز به جمع دیگر وعده‌ها خواهد پیوست.

آقازادگان برومند
آقازاده‌های بانکی همیشه دو انتها برای سرانجام کار خود دارند، خارجه یا اوین؛ از راه‌پله‌های سخنگوی بانک‌ها شنیده شده که یکی‌دیگر از پسران برومند نظام بانکی به علت اخذ وام‌های سنگین برای افرادی خاص، کارچاق کنی و غیره به مرخصی زندان رفته تا نظام بانکی نفسی راحت از دست پسران خود بکشد البته ناگفته نماند که گویا حول محور ۱.۴ میلیاردتومان نیز وام از این بانک به اعتبار پدر به کام پسر شده است؛ اما سوال اینجاست که سهامدارانی که در دورهمی این بانک، دست‌خالی مجمع را ترک کردند آیا می‌توانند وام ۲۰میلیون تومانی از این بانک بگیرند!!!

اصل ژن خوب پُست گرفت
مدیرعامل جزیره در حکمی آورده که آقای ژن خوب اعظم، از اینکه قبلا مشاور مدیرعامل در امور بین‌الملل بودید ممنونیم و حال عضو شورای مشورتی باشید تا «صفاسیتی» شما در جزیره تکمیل شود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: