هشدار مدیر عامل چادرملو در خصوص روند رو به کاهش ذخایر موجود سنگ اهن

مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو در نخستین جلسه دوره‌ای شورای مدیران در مجتمع صنعتی چادرملو پس از گزارش مدیر مجتمع در خصوص وضعیت تولید و فروش شرکت و درخواست برای رفع برخی موانع توسعه تولید. گفت اگر بدنبال توسعه و تحقق جهش تولید هستیم هیچ راهی جز دستیابی به مواد اولیه جدید نداریم.
| ۲۷ خرداد

سفر به شهر‌های توریستی ترکیه

بلیط هواپیما برای رزرو بلیط هواپیما می‌توانید از روش‌های مختلفی اقدام نمایید. در حالت کلی این روش‌ها به دو نوع حضوری و غیرحضوری دسته بندی می‌شوند که منظور از روش حضوری مراجعه به مراکزی است که در سطح شهر فعالیت می‌کنند، اما این روش مشکلاتی داشته و به همین دلیل کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
| ۲۷ خرداد
برای تامین ثبات و تضمین پایداری مشاغل؛

بیمه پارسیان مرجعی قابل اتکا برای کسب‌و‌کار‌ها

بیمه پارسیان ارایه کننده بهترین خدمات در تمامی رشته‌های بیمه‌ای اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی دربرگیرنده نزدیک به ۸۰ نوع محصول بیمه‌ای متفاوت و با حضور مداوم در میان ۱۰۰ شرکت برتر کشور از اولین سال فعالیت و کسب رتبه ۷۲ در این فهرست در آخرین ارزیابی انجام شده است.
| ۲۷ خرداد

بزرگترین مرکز تحقیق و توسعه قطعات خودرو در کروز راه اندازی می‌شود

مطالعه و تحقیق بستری برای رشد و توسعه صنعت خودرو کشور است و اگر این امر در هر مجموعه‌ای به معنای واقعی تعریف شود، نیاز‌های پژوهشی را پوشش می‌دهد و هر تولیدکننده می‌داند گام بعدی را چگونه باید بردارد. پیشرفته‌ترین و بزرگترین قطعه سازی کشور با آینده نگری و تمرکز بر این اصل، بخش تحقیق و توسعه خود را تجهیز و گسترش داده که از افتتاح به زودی این مرکز خبر داده است.
| ۲۷ خرداد
افتخاری دیگر برای ذوب آهن اصفهان:

ریل ملی تولید ذوب آهن اصفهان در بورس کالا پذیرش شد

پس از انجام مقدمات لازم و گذراندن و تکمیل کلیه مدارک مورد نیاز، بورس کالا در یکصد و بیست و سومین جلسه هیات پذیرش کالا و اوراق بهادار، ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۹ موافقت خود را با پذیرش ریل ملی در بورس کالا اعلام نمود.
| ۲۶ خرداد
معاون وزیر کشور در بازدید خط تولید ریل ملی:

نگاه مسئولین کشور برای تامین ریل مترو به ذوب آهن اصفهان است

مهدی جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به همراه خدامراد صالحی فرماندار شهرستان لنجان، حجت‌الله غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی و علی اصغر ذاکری هرندی مدیر کل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری اصفهان پنج شنبه ۲۲ خرداد ماه با حضور در ذوب آهن اصفهان از خط تولید ریل ملی و همچنین شرکت تارابگین ذوب آهن اصفهان بازدید کردند.
| ۲۶ خرداد
۲