معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین:

بانکداری دیجیتال داشتیم، نیاز به مراجعه به شعب وجود نداشت

معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین، با بیان مشکلاتی که در حال حاضر بانکها با مراجعه مردم به شعب به دلیل شیوع بیماری کرونا دارند، گفت: اگر همه فرآیندهای بانکی دیجیتال شده بود، دیگر نیازی به حضور فیزیکی مردم در شعب وجود نداشت و مشکلات فعلی بسیار کمتر بود.
| ۰۹ فروردين

جواز تاسیس چیست؟

جواز تاسیس در حقیقت به مجوزی اطلاق می‌شود که به اشخاص حقیقی و یا حقوقی به منظور سرمایه گذاری و یا فعالیت در زمینه خاصی ارائه می‌گردد. اخذ جواز تاسیس با توجه به نوع محصولات از وزارت صنعت و معدن و تجارت و یا جهاد کشاورزی و یا … انجام می‌شود. همچنین به منظور دریافت برخی از کالا‌ها از قبیل ابزار‌های پزشکی (سرنگ، نخ جراحی و ….) میبایست مجوز از وزارت بهداشت تهیه شود.
| ۲۴ اسفند
نیاز کشور کدام است؛

کارخانه تخریب یا کارخانه تولید!

کارخانه‌های قطعه سازی که در جریان بزرگترین موج تخریب علیه تولید با برخی همصدا شدند باید به این فکر کنند که روزی ممکن است ورق این ماجرا برگردد.
| ۱۹ اسفند

با آپ، به سادگی عوارض اتوبان را پرداخت کنید

حتما شما هم خبر اجباری شدن پرداخت الکترونیک عوارض بعضی از آزادراه‌های کشور را شنیده‌اید. از زمان اجباری شدن پرداخت الکترونیک، نحوه پرداخت و اطمینان از پرداخت صحیح و مطمئن عوارض به یکی از دغدغه‌های مهم کاربران تبدیل شده است. در این نوشته شما را با امکان پرداخت عوارض الکترونیک از طریق اپلیکیشن آپ آشنا خواهیم کرد. تا انتها با ما همراه باشید.
| ۱۹ اسفند
۲