شناسایی زیان عملیاتی در سه ماهه سوم سال از "بشهاب":؛

زنگ خطر یکی پس از دیگری!

کاهش سود عملیاتی شرکت از مبلغ ۲۰۴ میلیارد ریال سود عملیاتی در ۶ماهه نخست به ۱۸۱ میلیارد ریال سود عملیاتی در گزارش ۹ماهه شرکت، نشاندهنده شناسایی زیانی ۲۳ میلیارد ریالی در سه ماهه سوم سال مالی جاری دارد.
| ۳۰ دی
پای تابلوی معاملات؛

رشد روزافزون "تپکو" و "وشهر" به کدامین دلیل!

مدتی‌های مدیدی بوده که دو سهم «تپکو» و «وشهر» در صدر تقاضای سهامداران قرار دارند و این در حالی است که هنوز خبر‌های خاصی از این دو شرکت به بیرون درز نکرده و حال این سوال پی می‌آید که آیا واقعا ارزش بازار این سهم‌ها با وضعیت عملیاتی آن‌ها همخوانی دارد؟!
| ۳۰ دی
گرمای زمستان بر تن گرم «داروسازی اکسیر» می‌نشیند؛

«دلر» در اندیشه ۸۰۰۰ تایی

عملکرد «داروسازی اکسیر» در سال جاری از جهات مختلف بهتر از سال گذشته بوده و انتظار بر این است که زمستان گرمی را پشت سر بگذارد.
| ۳۰ دی
ادامه روند رو به رشد نسخه‌های این داروساز؛

سود شناسایی "دسبحان" مطلوب سهامدار نیست

افزایش چشمگیر بیش از ۴۸ درصدی نرخ انواع قرص و دراژه تولیدی شرکت در ۹ ماهه نخست سال مالی جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از اصلی‌ترین دلایل رشد درآمد‌های این شرکت در این مدت بوده است.
| ۲۹ دی
سودی که قیمت‌ها را توجیه نمی‌کند؛

افزایش درآمد "غاذر" از کتلت فروشی!

آنچه بیش از هر چیز در صورت‌های مالی ۹ ماهه حسابرسی نشده این شرکت در سال ۱۳۹۸ جلب توجه می‌کند افزایش در حدود ۲۰ درصدی مقادیر فروش و نیز افزایش چشمگیر نرخ‌های فروش اکثر محصولات این شرکت در این مدت است.
| ۲۹ دی
پای تابلوی معاملات؛

"بهمن" حقوقی‌ها روی سر "ملت"

دنده معکوس شاخص‌ها در معاملات امروز به خوبی نشان‌دهنده آن است که بازار سهام قصد اصلاح ندارد و نقدینگی بالای حاضر در بازار مجالی برای اصلاح باقی نمی‌گذارد.
| ۲۹ دی
۳