پربیننده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۱۳۶۷۵۸
تعداد بازدید: ۹۹۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۰
تعداد نظرات: ۴۵ نظر

خانم نامداری! یعنی اینقدر بی شرفم که قلمم را به پول فرزاد حسنی بفروشم؟
هنری>سینما و تلویزیون-راستی اگر آن عکس‌ها، زشتی نداشت چرا همان دیروز صبح همه آن‌ها را حذف کردی؟ مگر تصاویر در حریم شخصیت نبود؟! مگر عکس‌ها بلااشکال نبود؟ پس دیروز صبح چه شد یک‌هویی؟!

به گزارش ستاره نیوز، خبرگزاری دانشجو در پاسخ به حرف های آزاده نامداری واکنش تندی نشان داده است که متن آن را اینجا می خوانید:
مزاحمش شده بودند، با موتور، دو سه پسر جوان، یک بانوی جوان چادری، صحنه را که دید دوید سمت آنها؛ رفت که از ناموس شیعه دفاع کند، با قمه گردن‌ش را فواره خون کردند. خونش رفت. بیهوش شد. در بیمارستان برای رهبرش نوشت: «به من می‌گویند به تو چه مربوط بود؟ حریم شخصی مردم را به چه حقی نقض کرده‌ای؟ مگر خود آن دختر، پدر و قیم نداشت که تو پریدی وسط؟ اما آقاجان! این کار را کردم تا «امر به معروف و نهی از منکر» در این جامعه نمیرد. برای امر به معروف و نهی از منکر خون دادم تا لبخند رضایت را بر لب شما و امام زمان ببینم..» و پر کشید و "علی خلیلی" شهید شد. همین چند ماه پیش، پیش چشم بی‌تفاوت ما ...

در این مملکت امر به معروف و نهی از منکر مدت‌هاست غریب افتاده و مدت‌هاست با دستاویزهایی مانند حفظ حریم شخصی و «اول خودت را اصلاح کن» و این مغلطه‌ها، دارند امر به معروف و نهی از منکر را می‌کُشند که می‌دانند حیات جامعه شیعه به همین رکن رکین است؛ که می‌دانند اهمیت بی‌همتای آن را در کلام معصومین؛ که می‌دانند مرگ این فریضه چه بیماری‌هایی را ارمغان می‌آورد برای جامعه... و البته محرم و عاشورای اباعبدالله الحسین(ع) که فلسفه قیام خود را امر به معروف و نهی از منکر اعلام کردند هم نزدیک...

بله خانم نامداری! خلط بحث شما، مسبوق به سابقه است؛ از همان صدر اسلام. از همان موقعی که می‌گفتند زندگی مردم به تو چه ربطی دارد؟ مگر تو خدایی؟ همان موقع که می‌گفتند تو خودت را اصلاح کن و بعد به کار مردم برس. همان موقعی که تمام ائمه هدی صلوات الله علیهم اجمعین این شبهه‌ها را پاسخ گفتند و بی‌شمار حدیث و روایت فرمودند در اهمیت امر به معروف و نهی از منکر. همان موقعی که پیامبر رحمت در پاسخ به این شبهه‌ها فرمود: «خداوند دشمن می‌دارد کسی را که نهی از منکر نکند.» همان موقع که فرمود «هرگاه امت من امر به معروف و نهی از منکر را رها کند باید آماده جنگ با خدای متعال شود...»

ما مدت‌هاست آماده جنگ با خدا شده ایم! از همان موقعی که بدحجابی را دیدیم و با همین بهانه‌هایی که شما در یادداشتت آوردی سرمان را پایین انداختیم، استغفراللهی بالا انداختیم و گفتیم خدا هدایتش کند!

و آن یک بدحجاب فردایش شد دو تا و سه تا ... و حالا کار به جایی رسیده که منِ بچه مذهبی، جرئت نمی‌کنم به فسق علنی دختر‌ها و پسرها در جامعه کوچکترین واکنشی نشان بدهم که خدایی نکرده دخالتی در حریم خصوصیشان(!) نکرده باشم...!

راستی سرکار خانم، حریم خصوصی! آن روزی که مرد قلچماق در میدان کاج سعادت آباد تهران و جلوی چشم بی‌تفاوت ما، آن زن جوان را کشت هم می‌گفتی حریم خصوصی مردم را نقض نکنید؟! اتفاقا آن حریم خصوصی بود. زندگی شخصی آن دو تا بود. همه مردمی هم ایستادند و جان دادن آن زن جوان را تماشا کردند، همه آنهایی که گوشی در آوردند و از جان دادن آن زن بیچاره فیلم گرفتتند هم همین طور فکر می‌کردند که به ما چه! خودشان می‌دانند و زندگی خودشان...!

آدم زیرکی هستی خانم نامداری! مثل همه کسانی که با این بهانه‌ها، امر به معروف و نهی از منکر را چال کرده‌اند و دارند به خمودی مذهبی‌های این ممکلت می‌خندند...

مرا ببخش که بلد نیستم جلوی اشتباهات بی‌شمار این چنینی سکوت کنم. مرا ببخش که بلد نیستم در برابر بدحجابی و حرمت چادری که زایل می‌شود، سرم را پایین بیندازم. نه خیر. من جای برادر و خواهر علی آقای خلیلی هستم که حاضرم بمیرم و این بازی‌ها را با مقدساتم نبینم...

راستی سرکار خانم حریم خصوصی! حریم خصوصی شما 50 هزار تا آدم تویش است؟! همه پسرهایی که می‌آیند و در حریم خصوصیت، قربان صدقه چشم و ابرویت می‌روند هم محرمت هستند؟! یعنی کلا 50 هزار نفری فامیلید با هم؟!

یعنی شما نمی‌دانی انتشار داوطلبانه این عکس‌ها در فضای اینترنت یعنی وجه عمومی عکس‌ها؟ یعنی حالا که حریمت خصوصی شد، هر عکسی و هر اتفاقی را که در زندگیت می‌افتد در صفحه‌ات می‌گذاری؟!

تو حتی به خودت زحمت نداده‌ای گزینه private را در صفحه‌ات روشن کنی، آن وقت سخن از نقض حریم شخصیت می‌زنی؟ یعنی شما متوجه نیستید که تمام این عکس‌ها جلوی چشم لااقل 50 هزار آدم قرار می‌گیرد؟ آن 50 هزار تا غریبه نیستند؟ شوخی می‌کنی انصافا؟! یعنی متوجه نیستید که تمام این اتفاقات زیر ذره بین رسانه‌ها هستند؟ کاش، حداقل سطح شعوری برای رسانه‌ها و مردم هم قائل می‌شدید!

این‌ها الفبای حضور در تلویزیون است؛ اینکه حواست به زندگی اجتماعی‌ت باشد. اگر با این موارد آشنا نیستید که وای بر مدیران بالاسری‌ شما و اگر می‌‌دانی و نقضش می‌کنی باز هم وای مدیران بالا سری ...

راستی چه قدر زیرکانه از تمام حرف‌های مستندی که در گزارش مطرح شده بود، فرار و به مظلوم‌نمایی متوسل شدید؛ راستی چه متبحری در مظلوم‌نمایی! والا من مثل شما بلد نیستم فرار رو به جلو کنم؛ من می‌نشینم و به اتهاماتی که در مطلب شما مطرح شده، پاسخ می‌دهم؛ باقی‌ش می‌ماند با خدا و مردم مهربانی که این مرقوم را می‌خوانند.

گفتی «انگ دروغ و نفاق زده‌ایم»، گفتی «بهشتی و جهنمی‌ت کرده‌ایم»، گفتی «برداشت خود خوانده» کرده‌ایم. گفتی «تجسس و حرمت‌شکنی» کرده ایم. گفتی «دین را ملعبه بازی م کرده‌ایم» و گفتی و گفتی و گفتی. اما می‌گویم...

گفتم در مصاحبه‌هایت دروغ گفته‌ای، همان جا هم سندش را آوردم؛ گفتم جلوی دوربین و پشت دوربینت فرق می‌کند، سندش را هم فی‌المجلس آوردم و گفتم این دقیقا معنای واژه "نفاق" است. گفتم در برنامه‌هایت یک طرفه به قاضی رفته‌ای و معاون وزیر مملکت را ضایع کرده‌ای؛ همان جا هم جزئیات برنامه را گفتم. گفتم داری حرمت چادر را می‌شکنی و همان جا هم عکس‌هایی که خودت داوطلبانه در فضای عمومی منتشر کرده‌ای را برای استناد سخنم آوردم. اما نگفتم بهشتی هستی یا جهنمی. این را تو به دروغ به من منتسب کرده‌ای. هیچ جا برداشت خودخوانده نکردم؛ تجسسی هم نکردم که معنای تجسس یعنی آن که بیایم از آلبوم شخصیت عکسی را بردارم نه آن که عکس عمومیت را که تو با رضایت خودت و داوطلبانه منتشر کرده‌ای باز نشر کنم. تو دغدغه دینی مرا بازی با دین خواندی؛ تو امر به معروف و نهی از منکر را بردن آبروی مومن خواندی. این‌ها دروغ و تهمت بود که نثارم کردی اما همین حالا حلالت می‌کنم...

راستی وقتی برایم رجز شکایت قضایی خواندی، خندیدم! به خاطر تمام این سال‌هایی که در بهترین دانشگاه این مملکت «حقوق» خوانده‌ام و به خاطر بلاهت این تهدید و اتفاقا قابل تعقیب بودن این تهدید به لحاظ قانونی و حقوقی و به خاطر تمام این سال‌ها که در رسانه‌های این مملکت می‌نویسم.

نه! من اهل رجز خواندن نیستم اما در برابر رجز خوانی تو تمام قد می‌ایستم، دست بر سینه می‌کوبم و می‌گویم: من، سیده سارای توانگر به شدت از شکایت قضایی شما استقبال می‌کنم. می‌گویم: پای واو به واوِ حرف‌هایم بوده و هستم. می‌گویم: آن قدر یادداشتم منطقی و پر واقعیت بود که پای واو به واو کلامم بایستم. می گویم اگر قرار باشد شکایتی در کار باشم، آن قدر مستندات محیر العقول و آن قدر دروغ ها وقیحانه و آن قدر تهمت و افترایی بر من زده اید در چنته دارم که از همین حالا نتیجه مطلق دادگاه محرز و مشحص باشد. می‌گویم آن قدر نکاتی که بدان اشاره داشتم واقعی بوده که حتی خودت و دوستانت هم قادر به پاسخ‌گویی نخواهید بود.

که اگر قادر به پاسخ بودی، به جای مظلوم‌نمایی همیشگی‌، به جای فرار رو به جلویی که در آن استادی، پاسخ درست و درمانی به حرفهایم می‌دادی؛ گفتم با فلان مجری روی انتن پربیننده گفتی و قهقهه زدی و مردم را به اعتراض کشاندی. این واقعیت نبود؟

گفتم بعد از یک سال و نیم و بعد از طلاقت یک دفعه میدان‌دار رسانه‌ها شدی و شروع به مصاحبه و گفتگو کردی، نکردی؟ تعداد مصاحبه‌های این دو سه ماه خودت را شمرده‌ای؟ یعنی یک دفعه به صورت اتفاقی بعد از طلاقت همین جوری یک هویی آمدی در اینستاگرام؟!

گفتم عاشقانه نوشتنت صدای مردم را هم درآورد. که منظورت کیست و برای که می‌نویسی. این اتفاق نیافتاد؟ حتماً باید تمام این نظرات منتشر شود که نتوانی زیر این همه واقعیت بزنی؟

گفتم جلوی چشم غریبه‌های نامحرمی که عکست را می‌بینند، عکس‌هایی با آرایش غلیظ و بدون رعایت حریم حجاب منتشر کرده‌ای؛ نکرده‌ای؟ گفتم حرمت چادر را نگاه نداشته‌ای و با رفتارهای خارج از چارچوب، حرمت چادر را زایل می‌کنی. نکردی؟ این عکس‌هایی که در صفحه‌ات منتشر کرده‌ای را مگر کسی جز خودت منتشر کرده؟ حواست به دوربین فلان خبرگزاری در قشم نبود؟ مگر من این عکس‌ها را از آلبوم شخصی‌ات دزدیده‌ام؟ نه خواهر جان! من هم جزو همان 50 هزار تا حریم شخصی‌ات هستم و این عکس‌ها را خودت با کمال میل برایم منتشر کرده‌ای! من هیچ گاه نگفته‌ام از احساس پاهای خنکت برایم صحبت کنی، من تو را به خاطر حجب و حیایی که از چادری‌ها می‌شناسم دنبال کرده‌ام. ولی تو از پای خنک و مهمانی و سلفی دانشگاهی و صد البته عاشقانه‌های عجیب و غریب و... برایم صحبت می‌کنی.

راستی اگر آن عکس‌ها، زشتی نداشت چرا همان دیروز صبح همه آن‌ها را حذف کردی؟ مگر تصاویر در حریم شخصیت نبود؟! مگر عکس‌ها بلااشکال نبود؟ پس دیروز صبح چه شد یک‌هویی؟!

راستی اگر به قول خودت جرئت اتهام زدن و قضاوت درباره بقیه را نداری، پس چند خط پایین‌تر با چه منطقی نوشتی «خیلی‌ها پشت نقاب ظاهر الصلاحی پنهان شده‌اند»...

بله خانم نامداری! تو همینی هستی که در صفحه‌ات. تو اتفاقا از چادرت نان خورده‌ای. اتفاقا به چادرت مدیون هستی که اگر نبودی، همه تو را به نام چادرِ بر سرت نمی‌شناختند. این جا را اشتباه آمدی خواهر جان؛ تمام هشت سال آنتنی که در سیمای ملی داشتی و تمام شهرتت به خاطر همین چادر است که روی سرت است. اتفاقا اگر یک نفر در این مملکت از چادرش نان خورد باشد، آن یک نفر شخص شخیص سرکار والا هستی!

راستی ممنونم که معنای مهمانی زنانه را به من یاد دادی. لابد آن بنده خدا با ریش قشنگش هم خانم بود و من اشتباه دیده‌ام! راستی ممنونم که آن کامنت ناشناس را به سایت سیاسی مرتبط کردی! که اصلاً معلوم نیست از کجا به چنین نتیجه محیر العقولی رسیده ای کلاً...!

نه خواهر جان! در این صدا و سیما و این سینما و این فرهنگ استحاله شده ما، هیچ نقشی نداریم. ما بچه‌های آقا مرتضای آوینی هستیم که گفت در این مملکت همه آزادند مگر بچه حزب اللهی‌ها...

ما بلد نیستیم کسی را محدود کنیم. ما فقط با دغدغه‌هایمان می‌نویسیم. این هنر مال آنهایی است که این روزها، عمل کثیف و خبیث اسیدپاشی‌های اصفهان را به زلف همفکران من گره زده‌اند. حزب‌اللهی جماعت همیشه قربانی تصور لولوخُرخُره‌ایِ شما بوده، حال آنکه همیشه هم مظلوم بوده و مظلوم‌ترین در این مملکت...

راستی خانم ادب و احترام! دیده‌ای در صفحه شخصی و حریم خصوصیت چه ناسزاهایی به من و خانواده و مقدساتم روانه شده؟ دیده‌ای هودارانت مرا «سگ و خر» خوانده‌اند؟ حرمت‌شکنی هوادارانت را ندیده‌ای؟ البته من انتظار ندارم این‌ها را پاک کنی. تو فقط موقعی که کسی صحبت از وقایع تشییع شهید در دانشگاه امیرکبیر می‌شود بلافاصله ورود می‌کنی و ملت را بلاک می‌کنی. چون آن خیلی اتفاق بدی است ولی ناسزای گفتن بی‌شمار به یک آدم و خانواده اش اصلا چیز بدی نیست! شاید هم مغایر اصول دموکراسی و آزادی بیان است.

راستی شنیده‌ای که دوستت دیروز صبح زنگ زده و گفته که می‌داند من از فرزاد حسنی پول می‌گیرم؟! من؟ فرزاد حسنی؟! رشوه؟! یعنی این‌قدر بی‌شرفم که قلمم را، آزادگی‌ام را، دغدغه‌های مقدس دینی‌ام را به پول فلان آدم بفروشم؟! اصلاً همسر سابق حضرت والا مرا می‌شناسد؟ من تا بحال فرزاد حسنی را از نزدیک دیده‌ام اصلا؟! به نظر شما اسم این حرف‌ها اتهام و دروغ نیست...؟

راستی سرکار خانم صداقت! واقعا عکس منتشر شده عکس خواهر و مادر تو نبوده؟ حیف که اخذ حیا می کنیم وگرنه تصاویر کامل و بدون سانسور را منتشر می کردیم تا طشت رسوایی دروغی که امروز صراحتا و با وقاحت به رسانه ها گفتی بر زمین بیافتد. راستی خیلی اخذ حیا می کنیم وگرنه تمام گفتگوهایی که این دو روزه با ما شده و بعد دروغ پردازی هایی که در رسانه ها کرده اند را منتشر می کردیم تا همه بفهمند برخی رسانه ای ها چه بی حیا دروغ می گویند و به ساعت نرسیده،‌ سخن خود را در رسانه ها تغییر می دهند...

سرکار خانم آزاده! من تمام این فحاشی‌ها را به خودم و خانواده‌ام که در این یکی دو روز هوادارانت روانه‌ام داشته‌اند، تمام این اتهام‌ها را و تمام این دروغ‌هایی که درباره‌ام روانه داشتی، روی دست می‌گیرم، به خدای داور نشان می‌دهم و می‌گویم من برای فریضه دین تو نوشتم و اینچنین جواب گرفتم...

بله خواهر جان! اگر بنا به زردگرایی و زرداندیشی بود، دیروز بلافاصله بعد از پاک کردن پست‌هایت، تیتر درشت می‌زدیم: نامداری حرف‌هایش را پس گرفت. کلی هم کلیک می‌گرفت البته. اگر بنا به زردگرایی بود همان روزی که از همسرت طلاق گرفتی خبرش را در بوق و کرنا می‌کردیم و کلیک می‌گرفتیم. نه اینکه حرمت حریم شخصی‌تان را نگاه داریم که البته خودت بزرگترین ناقض حریم شخصی خودت و آن بنده خدا بودی...!

اگر بنای ما بر بی اخلاقی بود اصلاً رجزنامه ات را - ولو آنکه تماماً تهمت بود و تخریب- منتشر نمی کردیم؛‌ مثل خیلی ها که جوابیه شما را منتشر کرده اند و انگار اصل مطلب ما را ندیده اند اصلا...! اگر دنبال کلیک بودم مصاحبه‌های بی‌شمارت را مخابره می‌کردم و به قول شما کلیک نوش جان می‌کردم اما این کار‌ها از دوستان عزیز همکارم در خبرگزاری دانشجو سر نزده و نخواهد زد...

خیلی حرف‌های دیگر هست که خیلی زیاد کلیک می‌گیرد ولی حریم شخصی است و می‌ماند بین شماها و خدایتان و من بر خودم حرام می‌دانم که درباره‌شان صحبت کنم...

اما اگر دغدغه‌مندی برای رعایت حریم قدسی چادر زردگرایی است، من افتخار می‌کنم که آدم زرداندیشی هستم. اگر امر به معروف و نهی از منکر زرداندیشی است بله! من یک زرداندیش تمام عیار هستم. اگر نگرانی از دروغ گویی‌های ناجوانمردانه شخص شخیص شما، تندروی است، بنده مفتخرم به تندروی!

نه عزیز جان. به خدا شخص تو هیچ اهمیتی نداری. حتی اگر الان دارم فقط همین یک بار جوابت را می‌دهم، والله به خاطر مهربانی و دل صاف و ساده هوادارانت است. این همه دغدغه‌مندی برای آن 50 هزار تا آدم مهربان و دلسوز و عزیزی است که دارند از تو تأثیر می‌پذیرند و خبر از بازی‌های رسانه‌ای‌ت ندارند...

سرکار خانم نامداری. این مملکت در زمینه امر به معروف و نهی از منکر بیمار است. بیمار از جنس همین خلط بحث‌هایی که شما کرده‌ای. اگر روزی به خاطر سکوت من و امثال من، قبح بدحجابی و هزار گناه دیگر در این جامعه ریخت اما بگذارید لااقل حریم آسمانی چادر دریده نشود و تو را به خدا عطر یاس مادرم فاطمه را از چادر من نگیرید...

ختم کلام؛ بر خلاف تهمتی که چند باره به من زدی، اما تمام کلام من، بوی سنت و سفارش پیامبر مهربانی‌ها را می‌داد. عطر «هیات منا الذلة» اربابم حسین را. عطر درِ گوشی‌هایی که امیرالمومنین به جایش می‌زد توی گوش سربازان نهروان و جمل. اتفاقا در همین لحظه که در حال نوشتن این مرقوم هستم با وضو نشسته‌ام پای رایانه؛ اتفاقا دارم خودم را برای محرم اربابم آماده می‌کنم. نه طعنه‌های تو و کنایه‌های همفکران بی‌معرفت تو مرا از این کار‌ها جدا نمی‌کند؛ تو در یادداشتت این همه اتهام و دروغ علیهم نوشتی اما این مدل فکر کردن، این مدل رفتار کردن و این مدل دغدغه داشتن افتخار دنیا و آخرت ماست...

هر چه قدر دوست داری به من اتهام بزن اما... «وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم که در طریقت ما کافریست رنجیدن...»


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴۵
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
25
34
متحجر!
پاسخ ها
مهسا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
حوصله نداشم بخونم
انریکه به جاش می نوشت قشنگتر بود
احسان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
25
45
چرا نظرات ما رو پخش نمیکنید ؟ این کیه که به خودش اجازه میده با یه خانم اینجور بی ادبانه صحبت کنه ؟ غلط کرد رفت تو صفحه شخصی کسی مگه دعوتش کرده بودن ؟ حالا میخاد بگه من با یه زن در افتادم ؟ یه بسیجی با عراقیا میجنگید این با یه زن ایرانی ذاره میجنگه و ادعای خدا و پیغمبریش میشه .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
9
41
من که حوصله نداشتم همشو بخونم ولی دیدم در یک قسمتی از امر به معروف ونهی از منکر گفتن
اگه هدف از انتقاد حجاب این خانم
امر به معروف هم باشه اولین شرط امر به معروف تذکر در خلوت است!!!!!!!
این یکی از شرایط امر به معروف ونهی از منکر است
شرایط زیادی داره
آقا یا خانم گزارش گر:
آیا شما صلاحییت امر به معروف ونهی از منکر را دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شرط اولش رو که زیر پا گذاشتی
آیا بازی کردن با وجه ی خانمی که در دید عمومی شناخته شده هستن کار درستیه؟
ایا بازی کردن با اعصاب کسی که{ به هر دلیلی که نه به من نه به شما ربطی داره }در زندگیش به تازگی طلاق گرفته وشرایط روحی خاصی داره و به خاطر چهره بودنش چند برابر یک فرد عادی که دچار این اتفاق در زندگیش میشه تحت فشاره.کار انسانیست؟؟؟؟؟؟؟
ایا این کار شما به معنی بر چسب زدن به یک خانم مطلقه نیست؟؟؟؟؟؟
اینجا ایران است
حتی اگر چادری هم باشی ولی مطلقه باشی دنبالت راه میوفتن و بهت بر چسب میزنن
متاسفم برای چشمهای کثیف!!!!!!!
پاسخ ها
درسا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
امر به معروف هم باشه اولین شرط امر به معروف تذکر در خلوت است!!!!!!!
عالی گفتین .چقدر بعضی ها سینه چاک فرزاد حسنی هستند :))
محمود رضا خورشیدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
14
15
هر کسی به راحتی می تواند در چهره خانم نامداری آثار شکست را ببیند و خنده های او دل هر بیننده ای را به رحم می اورد و گرنه دختران و مادران سرزمین من هنوز عفت و حیا و ایمان در خون شان هست و شما خواهر فهمیده من از حرف های یک خانم بی ارزش و کوته فکر که عقده حقارت چشمان عقلش را کور کرده دلگیر نباش
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
2
17
ول کنید این بدبختو بابا ! تمومش کنید .....
همه اش شده دعوای این دو نفر!!!
ولش کنید فراموش شه بره، از دور اینطوریند ، زیر یک سقف چطور بودند؟!
محمد رضا سخاورز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
8
17
انتقاد به اصل امر به معروف و نهی از منکر نیست انتقاد به سلیقه ای رفتار کردن امثال شماست اگر در مورد تمام مشکلات این مملکت اینگونه غیرتی میشدید دلمان خوش بود نه اینکه حجاب منکر باشد ولی .......
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
12
24
نویسنده تو دیگه خیییییلی پررویی
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
3
24
دیگه رسواش کردین . لطفا از این خانم دیگه تصویر نزارین . بردن ابرو گناه بزرگیست . بهتر است مشکلات جامعه خبر رسانی شود
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
9
5
آزاده جون همه چی داره به نفع می شه، ورق برگشته.

هی آقاهه دیگه اونقدر هم بی شرف نیستی، کمتر هستی. (بهت ارفاق کردم که دیگه با آزاده ی ما کار نداشته باشی)
مهسا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
7
21
مشخصه این خانم نویسنده خیلی عقده و کینه از خانم داری داره
وگرنه اینهمه مطلب مهم و مسئله مهم در کشور هست که ارزش داشته باشه یه به اصطلاح نویسنده روش وقت بذاره
اصلا شما راست میگی تو خوبی این خانم بد.
حالا برو ولش کن بچسب به سوژه های بعدی
بابا اینم یکیه مثل همه ما
چرا فکر می کنید هرکی چادری شد دیگه هیچ اختیاری تو زندگیش نداره رو نباید پاشو کج بذاره وگرنه به چادر حضرت زهرا توهین کرده
فکر نمیکنید با این کارا هیچکس جرات نکنه چادری باشه؟؟؟
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
2
8
بابااون یارو تومیدون کاج مردبود نه زن
محسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
2
7
در میدان کاج یه مرد کشته شد نه یک زن
برو توبه كن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
5
20
آخه تو أگه دغدغه دين داشتي اين همه فساد رشوه فحشا رانتو اختلاسو پيگيري ميكردي و أمر به معروف ميكردي
مدتهاس مردم اين سرزمين عادت كردن أمر به معروف امثال شمارو تو موارد خصوصي ببينن اما در مقابل دزدي بيت المال لآل هستيد
در مقابل اختلاس هاي هزاران ميلياردي لآل شديد اون حتما أمر به معروف نميخاد چون بايد از كساني انتقاد كنيد كه هميشه ازشون طرفداري كرديد
نادان أگه تو شعور داشتي حريم پنجاه هزار تاييو چند ميليوني نميكردي آره شايد حريم ايشون پنجاه هزارتاييه باقيش بتوچه؟؟؟
من خودم عكسارو وقتي توي نادان منتشر كردي ديدم ونه قبلش
پس گناه تو از نفاقي كه گفتي صدهابرابر بيشتره بروتوبه كن
أصلا بتوچه كه گاهي چادر نداشته مگه خداي ناكرده لخت بوده
خودش با زبان خودش ميگه اعتقاد دارم باقيش بتوي نادان چه؟؟
از امامي داريم أگرچهل نفر از گناه فردي گفتن و أو خودش آن را إنكار كرد حرف آن شخص درست أست پس بازهم بتوچه نادان؟؟
به گفته أمام صادق از مؤمن جاهل كمرش شكسته برو جاهل توبه كن
برو توبه كن كه بااين همه فسادو فحشاواختلاس و دزدي أمثال تو بايد أهل كوفه باشن كه به جاي دغدغه هاي به اين مهمي دنبال عكس هاي ديگران راه بيوفتن
از حسني گفتي تو اگر فهم داشتي از برنامه اي كه حسني و خاندانش آورده انتقاد ميكردي كه صدوا سيماي ملي رو در اختيار يه آدم گزاشتن كه انتقام طلاقشو بگيره نه اينكه بري به صفحه شخصي اين بنده خدا فضولي ميفهمي فرقشو؟؟اون بيت المال اين شخصي
ناداني نادان
برو توبه كن و از حسين شهيد نگو نگو نگو
خاستم تند تر بگم أما..
أستغفرالله

وما توفيقي إلا بالله عليه توكلت و إليه أنيب
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
8
16
معلومه نویسنده یکی از این خشکه مذهبی های تند رو هست. خانم نامداری عزیز بدون که خیلی گلی وبه این اراجیف و تهمتها اهمیتی نده.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
6
18
دقیقا درست فرمایش کردی ! اینقدر هستی که با قلم کثیفت هر چی دلت خواست بنویسی و آبروی یک مسلمان و ببری.
لیلی
|
UNITED STATES
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
9
16
واقعااا خجالت نمی کشین؟ چی از جون خانوم نامداری می خواین؟ چیکارررر کرده باباااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه نگاهی به ابن جامعه و مجری های دیگه بندازین؟ خیلی همه خوبو با حجاب هستن؟؟؟؟؟ این بیچاره که چادری ام هستو و با حجاب... شمااا حق ندارین انقدر تو حریم شخصی شخص شخصیییی این آدم دخالت کنین. تعجب می کنم این بنده خدا چیکااااااار کرده که اینجور بستینش به تهمت و انتقاددد.... شماااا باید نقد بشین با این قضاوتااااااااا...
شمایی که این متنو نوشتینو و ادعای مسلمونی دارین با این حرکتتون گناه می کنید نه ایشون...
دیبا دینا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
6
15
عقده ایت کنم سارا توانگر که با آبروی آزاده بازی کردی. ایشالا به زودی آبروی خودت بره. دختره متحجر بدبخت ....
313
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
3
4
ای کاش یه ذره انتقاد پذیر بودیم ای کاش!
کار هر دوشون اشتباهه و دامن زدن به این قضایا اشتباهه این نویسنده محترم میتونست با یه نامه ساده و خصوصی اون خانم محترم رو از اشتباهش آگاه کنه و اون خانم محترم هم جای تبلیغات خودش میتونست بهتر عمل کنه . همه ایشونو دیدن نیازی به عکس گذاشتن نبود.
ای کاش همه به راه راست هدایت بشیم.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
4
13
خیلی پستی نویسنده.بترس از شکستن دل یه دختر پاک و معصوم چطور میتونی اینقدر وقیح باشی بی ابرو ...
ريحان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
2
11
خانم توانگر با اين متن هات اگر قصدت خراب كردن وجه اين خانم و مطرح كردن خودت بود ، مطمئن باش كه برعكس اتفاق افتاد، تو خودتو خراب كردي و خواستي پشت امر به معروف عقده هات رو به خاطر موفق بودن اين خانم خالي كني وگرنه اگه قصدت اين بود بايد تو خفا انجام ميدادي غير از اين ميشه بردن آبروي مردم
خدا ازت نميگذره و مطمئن باش ارزش اين خانم براي ما بسيار از قبل بيشتر گرديد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
2
14
خانم سیده
اشاره به امر معروف و آبرو و... کرده اید امر به معروف را در خلوت انجام میدهند خانم شیعه .من به شخصه نمیدانستم چنین عکسهایی از خانم نامداری منتشر شده است و هزاران شخص دیگر هم نمیدانستند.این طور که شما درباره ایشان سخن رانذه اید طرز فکر خیلی ها را درباره ایشان عوض خواهد کرد.هرکس در پشت نقابی است........عکس خواهر و مادر ایشان به ماو شما ربطی دارد؟آیا تاکنون ایشان را از نزدیک دیده اید که به خود حق میدهید درمورد آنها صحبت کنید؟شما که دم از ایمان میزنید چرا وجهه ایشان را خراب کرده اید؟آیا تنها ایشاننند که چهره خود را پشت این چادر پنهان نموده اند؟خیلی ها به چادر سر کردن ایشان احسنت گفته اند تصویر آن خیالی ها را چرا کدر مینمایید.اگر شما هم در ادعای دین و مذهب و... خودتان صادق بودید چنین این خبر را و جز جز موضوع را برای ملت باز نمینمودید
سعیده
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
3
16
حدس میزدم نگارنده باید خانم باشه کاملا مشخصه که داره حسادت میکنه. من از خانم نامداری خوشم نمیاد و هرگز هم نخوشم نیومده چون اجراش رو دوست ندارم ولی از حرفهای این خانم کاملا مشخصه که چه کسی داره مغلطه میکنه آسمونو ریسمون بهم میبافه
تو چه کاره ای که بگویی مردم برای عقدشون پیش چه کسی بروند یا نروند خانم خودت را عقل کل فرض کرده ای
بعد از شنیدن جواب خانم نامداری دور برداشته و این طور تو تو خطابش کرده
مثل یک دعوای زنانه با گیس و گیس کشی
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
1
4
اون که تو سعادت آباد کشتن مرد بودا ؟!!؟؟!!
اونی که تو پل مدیریت کشتن دختر بود، هیچ فیلمی هم ازش نگرفته بودن
نیما
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
2
6
باسلام ، فقط یک توصیه به نویسنده این مطلب کوتاه بگویم آنجایی که دیدی مطلب زیادی کشدار شده و آنجایی که دیدی بوی پیروزی و برتری نسبت به طرف مقابلت را حس می کنی آنجا درست لحظه سقوط تو است سقوط سقوط و باز هم سقوط و بعد لحظه ای فقط لحظه ای کوتاه اخلاق پیامبرت و مولایت را در برابر دیدگانت تصور کن و در آخر بترس و بترس و بترس از آن که نه مانند توست و نه من و نه مانند هیچکس دیگری و توچه دانی و من چه دانم و آن چه داند و دیگر هیچ.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
6
6
فکر کرده خانم نامداری با این حرفا کم میاره امثال این آقا یا خانم و فرزاد حسنی باید از جامعه محو بشن
مهران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
1
5
مغلطه نکنید ..اگر امر به معروف و نهی از منکر بخاطر حفظ جان و مال کسی باشه که در معرض خطر قرار گرفته و شخص بخاطر فقدان امنیت و بی کفایتی مسولین ناچار میشه دست بکار شه و فداکاری کنه داستانش فرق میکنه .. اما در باب رفتار شخصی مثل لباس پوشیدن راه رفتن خندیدین دروغ گفتن نماز خوندن اعتقاد داشتن و........غیره و غیره هیچکس حق نداره به خودش این اجازه رو بده که به حقوق فردی و اجتماعی دیگری تجاوز کنه و اظهار نظر کنه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
1
9
خانم توانگر؛ من هم مذهبی و چادری هستم ولی با این طرز برخورد شما خیلی مخالفم. این انتقاد تند شما نه تنها هیچ نتیجه مثبتی نداشت بلکه باعث حرمت شکنی هم شد و تا دیروز اگه فقط 50 هزار نفر از پروفایل خانم نامداری دیدن میکردند، امروز شاید تعداد بازدیدکننده ها به یک میلیون نفر برسه!

نمیگم کار خانم نامداری درسته ولی شما حداقل میتونستید براشون ایمیل بفرستید و با لحن دوستانه تذکر بدید، اون وقت وظیفه تون رو هم انجام داده بودید. خانم توانگر، برچسب نفاق زدن تهمت بزرگیه. هر گناهی که به معنای نفاق نیست! آیا خود شما تا به حال هیچ کاری بر خلاف دستورات شرع نکردید؟ اگه اینطور باشه، شما هم منافقید چون ادعای مذهبی بودن دارید ولی در طول زندگیتون حتما چندین بار بر خلاف دستورات دینی عمل کردید.

خانم توانگر، اگه کسی چادر سرش میکنه ولی اشتباهاتی هم مرتکب میشه (مثلا آرایش میکنه) باید باهاش طوری رفتار کنیم که همون کار درستش (چادر سر کردن) رو هم دیگه انجام نده؟! یعنی حتما باید یا رومی رومی بود یا زنگی زنگی؟؟؟ اگه خانم نامداری چادرشون رو بردارند، شکا راضی میشید؟؟!! یعنی یک چادری یا باید معصوم باشه و هیچ گناهی نکنه یا باید بهش گفت منافق و ...؟؟

خانم توانگر، ده ها موضوع مهمتر هم وجود داشت که شما میتونستید این همه وقت و انرژی رو صرف اونها کنید. میتونستید درباره وضعیت افراد فقیر و معلول یا خیلی معضلات اجتماعی و فرهنگی و ...صحبت کنید نه که زوم کنید روی این بنده خدا!
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
2
3
عجب آدم هاي فضولي پيدا ميشند گير داده چرا عكساتو پاك كردي !!! بابا جان به تو چه دوست داشته پاك كنه عكس تورو كه پاك نكرده
محمد
|
UNITED STATES
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
1
2
عجب آدم هاي فضولي پيدا ميشند گير داده چرا عكساتو پاك كردي !!! بابا جان به تو چه دوست داشته پاك كنه عكس تورو كه پاك نكرده
باختر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
1
6
متنفرم از این نویسنده های عقده ای و خود خواه که فکر میکنند از همه بهترن در حالی که اینطوری نیست خانم محترم نویسنده که تا به الان هیچکسی اسمتم نشنیده و مشخصه قصدت از این داستان فقط میخواهی مشهور بشی ولی با این کارت نه تنها مشهور نشدی بلکه ضایع هم شدی و الا یه نامه را میتوانستی کاملا خصوصی برای خانم نامداری بنویسی و انرا رسانه ای نکنی و البته از رسانه ها متعجبم که چطوری نوشته های این خانم را منتشر کرده اند در حالیکه هیچ اسم و رسمی ندارد.
بهروز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
1
6
متاسف از این همه غرض ورزی و انتقام جویی و عقده کشایی.
خانم توانگر :متاسفانه شما یک الگوی متظاهر و دروغگو هستید که با پوشیدن چادر احساس پاکی و برتری کاذب کسب کرده و به خود اجازه دخالت و فضولی و فتنه گری میدهید که این از خصایص بارز عایشه میباشد و صد افسوس که این چادر ملعبه ای در دستان شما سودجوها شده و با دخالت در زندگی دیگران نه اینکه آبروی آنها را برده اید بلکه دست آلوده و سیاه خود را نمایان نموده اید.
ناشناس
|
MALAYSIA
|
۰۷:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
1
3
این خبرگزاری خودش مغلطه میکنه بعد به این خانم میگه مغلطه میکنی. آخه خبرگزاری محترم کشتن یه نفر ربطی با حریم خصوصی افراد نداره مثالی که زدی خیلی بی ربطه . باقیش هم چرت و پرته
ک بانو
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
1
1
این کیه که به خودش اجاز داده این حرفاروبزنه حریم شخصی هر کسی حرمت داره توروخدا نشکنیم این طور آدمای اگه همچین موردی واسه خودشون پیش بیاد حریم شخصی روپیش می کشند افسوس براماها
sali
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۵
4
1
سلام بر همه ایرانیان غیور وباحیا۰من حتما این نویسنده رو تایید میکنم امام حسین ع هم هدفش امربه معروف ونهی از منکر بود۰وارد حریم شخصی یزید شده بود؟الان که فکر میکنم این یک پروژه بنظر میرسه۰یکی با ظاهری مردم پسند ومجری گری ۰۰۰۰۰۰حالا بماند یه عروسی مبارکه اتفاق خوبیه۰طلاق فاجعه۰ولی بیشتر یه سناریو وبرنامه ریزی برا شکستن قبح برخی مسایل دینی با ظاهر دینی۰چگونه بد حجاب عادی شده؟قطعا برنامه ریزی شده۰۰۰۰۰ولی مگه این همه از حریم شخصی صحبت میکنین؟راستی اسید پاشی اصفهان گرچه حتما محکوم است به کسی چه ربطی داره حریم شخصی دونفر بوده به خودشون ربط داره؟؟؟؟؟چرا جای مساله عوض میشه۰۰۰۰واقعا خودمونو زدیم به اون راه وبیخیالی افراد مشهور سینما با هر حجابو بی حجابی میگردن اونوقت از بی المال ملت مظلوم وزحمت کش هزینه میشه پولدار میشن راه غربی ودلخواه مخالفان قسم خورده دین اسلام وپیامبرو امام حسین وامام زمان عج را میرن۰البته نه همه واقعا خوابیم ۰۰۰۰۰۰؟
ناشناخته
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
4
1
سلام من از صحبت های این خبر گذاری حمایت میکنم و این ضعیفه داره مضلوم نمایی میکنه وگرنه مثل عقرب زیر قالیه ازش متنفرم بعضیاهم نمیخواد ب خاطر خود شرینی تریپ حمایت از این زنیکه رو داشته باشن من از نویسنده این متن تا اخرش حمایت میکنم!
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
مظلوم نمایی نه مضلوم نمایی!

خدا شفات بده.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
1
1
خوشا به حال کسی که پرداختن به عیوب خودش او را از پرداختن به عیوب دیگران باز دارد.
بهانه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
1
2
شما که به قول خودت سیدی و دم از ائمه اطهار و خدا می زنی،بهتر است پایت را اندازه گلیمت دراز کنی .سر کشی در کار دیگران یا همان فضولی کردن از گناهان بزرگ است.این را که خوب می دانی پس لطف کن و دماغت را از کفش این بنده خدا در بیاور .باشد که رستگار شوی.
بهانه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
1
2
به جای اینکه وضو بگیرید و این اراجیف را بهم ببافید توصیه میکنم وضو گرفته و دو رکعت نماز بخوانید و از خدا بخواهید به خاطر این قضاوت کردنها شما را ببخشد.برعکس نام فامیلتان (توانگر)در تخریب دیگران کاملا ناتوان بودید..واقعا برایتان متاسفم.
حسن
|
UNITED STATES
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
1
1
من نمیدونم اخه این آزاده نامداری کیه که اینقدر نقل مجالس و محافل خبری و نشریات شده بابا یک مجری که اینقدر حرف و حدیث نداره من که تا حالا یکی دوبار اتفاقی اجراشو دیدم و خوشمم نیامد. واقعا جامعه بیکاری داریم که اینجور آدمهای کم اهمیت رو سوژه میکنه برید بگردید دانشمندان مخترعین و آدمهای برجسته رو پیدا کنید که یک کاری برای این مملکتشون دارند انجام میدن یک نفعی به مردم میرسونن. بیاید الگو سازی مثبت کنید تا بچه های من و شما ببینند ارزش چیه و دنبال اون برن.
ساقی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
1
1
خانم نویسنده خجالت بکش.

تو به اسم امربه معروف و نهی از منکر که باید در خلوت انجام بشه که آبروی او زیر سوال نره آبروی این خانم رو بردی و تنها دغدغه ت حسات کینه ورزی خودخواهی محضه.

اگر داری میخونی ببین که اکثر همین مردم از تو و طرز گفتاریت بشدت به عقده ایی بودن شما پی بردن.

واقعا چطور به خودت اجازه میدی همچین چیزی بنویسی و اسم امر به معروف و نهی از منکر بزنی و برعکس عمل کنی و آبروی شخص رو ببری.
از امام حسین ع گفتی امیدوارم این گناه بزرگت بی آبرو کردن یک زن حالا هرچه میخواهد باشد وقتی خداوند آبرو رو نمیگیره تو چرا ادعای خدایی مکینی.امیدوارم به خاطر این گناه بزرگت چوب بی صدای خدا رو بخوری.
نیلوفر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۰
1
2
لطفا نظر بنده رو هم پخش کنید! خانم توانگر نویسنده: آیا شما نمی دانید که اولا امر به معروف و نهی از منکر را در بوق و کرنا نمی کنند و در سایتها جار نمی زنند امر به معروف را در خفا انجام می دهند شما که از ائمه معصومین نام بردید ایا طریقه و شریعت و دینداری آنها را هم نیز می دانید؟!! ثانیا کجا قید شده زن بعد از طلاق سرخوردگی داشته باشد ، واقعا متاسف شدم برای قلمی که در دست شما به ناچار می چرخد و باید بنویسد ! وای بران قلم و وای بر....
رها
|
GERMANY
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
1
1
جالب اینجاست خبرگزاری دانشجو اکثر کامنت هایی که مخالف دیدگاه این خانم سادات !!!! بوده تایید نکرده و خیلی از کامنت ها را هم پس از حذف جملات تایید کردند
خانم سیده !!!! وقتی جرات نداری نظر مخالف دیگران را بشنوی خیلی بیجا می کنید پست های توهین آمیز می نویسید شما چه کاره اید که به خودتون اجازه می دید دیگران را تا این حد مورد توهین قرار بدید
خجالت نکشیدی برای یک انسان هم وطن تیتر می زنی چادرت بوی نفاق می دهد !!!!! نعوذبالله مگه خدایی که دیگران را قضاوت می کنی !!!