پربیننده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۱۸۸۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
به دلیل جایگاه استراتژیک پتروشیمی فجر به عنوان تامین کننده یوتیلیتی صنایع پتروشیمی منطقه ویژه و لزوم کنترل دقت و صحت آزمایش های انجام شده بر روی محصولات،دریافت و حفظ استاندارد 17025 آزمایشگاه اهمیت بالایی دارد.
به گزارش بورس نیوز، جعفر ربیعی مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج فارس، تمدید اعتبار گواهینامه استاندارد آزمایشگاهی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران را به مدیرعامل و کارکنان پتروشیمی فجر تبریک گفت و از این دستاورد تقدیر کرد.

به دلیل جایگاه استراتژیک این شرکت به عنوان تامین کننده یوتیلیتی صنایع پتروشیمی منطقه ویژه و لزوم کنترل دقت و صحت آزمایش های انجام شده بر روی محصولات ارائه شده به مشتریان دریافت و حفظ استاندارد 17025 آزمایشگاه از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

 با انجام اقدامات پیوسته چند ساله کارکنان آزمایشگاه و پشتیبانی سیاستهای کلان شرکت پتروشیمی فجر، این استاندارد استقرار یافته و کوشش در جهت حفظ آن منجر به تمدید اعتبار استاندارد گردید که این موفقیت، زمینه ساز رضایت شرکت های مستقر در منطقه ویژه و مجموعه هلدینگ خلیج فارس است.

دریافت این استاندارد به این معنی است که آزمایشگاه ضمن دارا بودن صلاحیت فنی تولید نتایج معتبر ، یک سیستم مدیریت را به کار گرفته و پایش می کند.