پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۸۸۳۳۶
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
وکیل مدافع متهم ردیف دوم پرونده بانک سرمایه خبر داد؛
وکیل مدافع متهم ردیف دوم پرونده بانک سرمایه از صدور رای قطعی برای متهمان این پرونده خبر داد.
به گزارش بورس نیوز، سیامک مدیرخراسانی وکیل مدافع پرویز کاظمی از قطعی شدن و صدور رأی پرونده بیش از ۱۰ روز خبر داد و از اعلام جزئیات رأی صادره برای متهمان این پرونده خودداری کرد.

این در حالی است که مجتبی پناهی وکیل مدافع علی بخشایش (متهم ردیف اول) و اکبر حسینی امامی وکیل مدافع محمدرضا توسلی (متهم ردیف سوم) از صدور رأی ابراز بی اطلاعی کردند.

طبق کیفرخواست صادره در این پرونده برای سه عضو پیشین هیات مدیره بانک سرمایه، علی بخشایش به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی از طریق اخلال در نظام پولی و بانکی و مشارکت در ۴۶ فقره خیانت در امانت، پرویز کاظمی به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی از طریق اخلال در نظام پولی و بانکی و مشارکت در ۴۱ فقره خیانت در امانت و محمدرضا توسلی به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی از طریق اخلال در نظام پولی و بانکی و مشارکت در ۴۰ فقره خیانت متهم هستند.

مسعودی‌مقام قاضی رسیدگی کننده به این پرونده در پایان چهارمین جلسه دادگاه که ۹ بهمن برگزار شد، ضمن اعلام ختم رسیدگی به این پرونده از افزایش میزان وثیقه تعیین شده برای متهمان از ۳ به ۱۰ میلیارد تومان خبر داد و گفت: قرارهای کیفری متهمان تشدید می‌شود و در صورت تودیع آزاد و در غیر این صورت امروز بازداشت می‌شوند.

بنابراین گزارش، هر سه متهم پرونده با تأمین وثیقه تعیین شده آزاد هستند.