پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۸۸۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
مدیرعامل نیکو گفت: اگر پتروپاس خوب کار نکند و قبراق و سرحال نباشد صنعت نفت در پیشبرد اجرای پروژه‌ها با مشکل روبه‌رو خواهد شد. کیفیت، هزینه و زمان نیز از ارکان اصلی یک پروژه است.

کیفیت، هزینه و زمان از ارکان اصلی یک پروژه

به گزارش بورس نیوز، علی‌اکبر پورابراهیم امروز در آیین تودیع و معارفه حمید اکبری، مدیرعامل پیشین و حمیدرضا مسعودی، مدیرعامل جدید شرکت پتروپارس با اشاره به اینکه پتروپارس از معدود شرکت‌های پیمانکاری است که مردم عادی نیز آن را می‌شناسند، تصریح کرد: انضباط، حرفه‌ای‌گری و داشتن تجربه بین‌المللی از ویژگی‌های مهم این شرکت است.

وی با بیان اینکه شرکت پتروپارس فراز و نشیب‌های زیادی را در طول عمر خود سپری کرده و آقای اکبری در روزهای سخت، به عنوان مدیرعامل این شرکت، هدایت آن را به‌عهده داشته است، افزود: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای آقای اکبری در سال‌های حضورش در پتروپارس بدون تردید اجرا و تکمیل طرح توسعه فاز ۱۲ میدان مشترک پارس جنوبی است.

مدیرعامل نیکو ادامه داد: فاز ۱۲ پارس جنوبی که معادل ۳ فاز است در روزهایی به ثمر نشست که کشور با مشکل کمبود گاز روبه‌رو و سال‌ها بود که ظرفیت تولید گاز افزایش کمی یافته بود.

وی ضمن قدردانی از زحمات آقای اکبری در دوران مسئولیت‌شان در شرکت پتروپارس، انتخاب آقای مسعودی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت را به دلیل سابقه فعالیت در شرکت پتروپارس و همچنین باتجربه بودن او عنوان کرد و گفت: آقای مسعودی، در شرایط سخت تحریم عهده‌دار این مسئولیت شدند که برای‌شان آرزوی موفقیت داریم.

پورابراهیم، ضمن اینکه خواستار حمایت شرکت ملی نفت ایران از شرکت پتروپارس شد، اظهار کرد: اگر پتروپاس خوب کار نکند و قبراق و سرحال نباشد صنعت نفت در پیشبرد اجرای پروژه‌ها با مشکل روبه‌رو خواهد شد. کیفیت، هزینه و زمان نیز از ارکان اصلی یک پروژه است.