خبرخوان
پربیننده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۱۸۹۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
نماد معاملاتی شرکت فرآورده‌هاي غذايي و قند چهارمحال به علت نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر متوقف شد.

توقف نماد معاملاتی «قچار»

به گزارش بورس نیوز، شرکت فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال بختیاری با نماد معاملاتی «قچار» به استناد ماده 12 مکرر 2 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران به اطلاع می‌رساند نماد معاملاتی آن شرکت به علت نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر متوقف شد.

لذا به منظور رعایت دستورالعمل فوق‌الذکر، ضروری است حداکثر ظرف مدت دو روز کاری سوالات و ابهامات مطرح شده در سامانه تدان توسط شرکت بررسی و پاسخ به آن ها مطابق اطلاعیه اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی افشا کند.

بر این اساس، پس از توقف نماد معاملاتی به علت نوسان قیمت سهام طی 15 روز معاملاتی متوالی و انتشار اطلاعیه ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی، اشخاصی که به سامانه تدان (tedan.ir) دسترسی دارند می‌توانند حداکثر تا ساعت 24 همان روز نسبت به طرح سوال از ناشر اقدام نمایند (اشخاصی که به سامانه تدان دسترسی ندارند می‌توانند سوالات خود را از طریق کارگزار خود یا شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری و سبدگردان‌ها در این سامانه ثبت نمایند).

بدیهی است، پس از پایان مهلت ثبت سوالات، ناشر موظف است حداکثر ظرف مدت دو روز کاری نسبت به تهیه پاسخ و ارسال آن اقدام نماید. در صورت عدم ارسال پاسخ یا ارایه پاسخ ناقص توسط ناشر، بورس مربوطه عدم پاسخگویی ناشر را به عموم افشا می کند.