پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۹۱۱۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان خبر داد:
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: فراخوان احداث جایگاه‌های تک‌منظوره عرضه سی‌ان‌جی از طریق جراید اطلاع‌رسانی شده و متقاضیان واجد شرایط می‌توانند درخواست‌های خود را به منطقه ارائه کنند.

به گزارش بورس نیوز، غلام‌محمد احمدی اظهار کرد: فراخوان احداث جایگاه‌های تک‌منظوره عرضه سی‌ان‌جی از طریق جراید اطلاع‌رسانی شده و متقاضیان واجد شرایط می‌توانند درخواست‌های خود را به منطقه ارائه کنند.

وی با اشاره به گسترش طرح گازرسانی در شهر زاهدان بیان کرد: به منظور استفاده از سوخت پاک و ارزان، طرح احداث جایگاه‌های تک‌منظوره سی‌ان‌جی در دستور کار قرار گرفته و این شرکت در نظر دارد با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی پنج جایگاه عرضه سی‌ان‌جی در نقاط گازرسانی شده شهر زاهدان احداث کند.

مدیر منطقه زاهدان، اظهار کرد: هم‌اکنون یک جایگاه عرضه سی‌ان‌جی در شهر زاهدان در حال راه‌اندازی بوده و مجوز احداث یک جایگاه دیگر نیز صادر شده است.

محمدی گفت: احداث این جایگاه‌ها به‌منظور توسعه خدمات دولت، جذب سرمایه‌های بخش خصوصی و رفاه حال مردم است. در صورت احداث و توسعه جایگاه‌های سی‌ان‌جی در این استان، بخش قابل توجهی از مصرف سوخت مایع کاهش خواهد یافت و مردم از سوخت پاک و ارزان برخوردار خواهند شد.