پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۹۲۳۲۴
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
صندوق سرمایه‌گذاری قابل‌معامله سرو سودمند مدبران با نماد «سرو» (SARV) در فهرست نرخ‌های بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در سامانه پس از معاملات درج ‌ شد.

درج «سرو» در سامانه پس از معاملات

به گزارش بورس نیوز، صندوق سرمایه‌گذاری قابل‌معامله سرو سودمند مدبران با نماد «سرو» (SARV) در فهرست نرخ‌های بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در سامانه پس از معاملات درج ‌ شد.

بر اساس این گزارش، مدیر این صندوق شرکت مشاور سرمایه‌گذاری مدبران هما است. متولی صندوق موسسه حسابرسی شاخص‌اندیشان و بازارگردان آن نیز صندوق اختصاصی بازارگردان صبانیک است.

تعداد 99 میلیون واحد سرمایه‌گذاری عادی جهت پذیره نویسی در نظر گرفته شده و امکان سرمایه‌گذاری با حداقل منابع مهیا بوده، به طوری که در این صندوق هر واحد سرمایه‌گذاری به ارزش اسمی ۱۰ هزار ریال است.

استراتژی این صندوق کسب بازدهی بیش از شاخص کل؛ ایجاد پرتفوی متنوع از سهام، اوراق با درآمد ثابت، ابزارهای مشتقه و سایر اوراق پذیرفته شده نزد بورس بوده و به دلیل نقدشوندگی بالای این صندوق، (امکان واریز وجه حاصل از فروش به حساب سرمایه‌گذار پس از دو روز کاری)، سرمایه‌گذاری در این صندوق بهترین انتخاب برای سرمایه‌گذارانی است که قصد سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه از طریق صندوق ها را دارند.

در همین رابطه، شرکت سپرده گذاری مرکزی، صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله سرو سودمند مدبران را با نماد «سرو» در سامانه پس از معاملات درج کرد تا پذیره‌نویسی این صندوق از امروز ۱۸ تا ۲۲خرداد انجام شود.