خبرخوان
پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۹۳۹۵۷
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
مدیر منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز خبر داد:
مدیر منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز گفت: به منظور پایش خطوط، هر سال پس از اجرای عملیات‌ پیگرانی و شناسایی نقاط آسیب‌دیده، تعمیرات مختلفی با هدف افزایش ایمنی در دستور کار اجرایی منطقه قرار می‌گیرد.

به گزارش بورس نیوز، حمید خدری، درباره عملیات مقاوم سازی در منطقه 10 انتقال گاز اظهار کرد: به منظور پایش خطوط، هر سال پس از اجرای عملیات‌ پیگرانی و شناسایی نقاط آسیب‌دیده، تعمیرات مختلفی با هدف افزایش ایمنی در دستور کار اجرایی منطقه قرار می‌گیرد.

وی افزود: بر این اساس مطابق با یک برنامه زمان‌بندی‌شده، در عملیات اسلیوگذاری خط لوله گاز دوم سراسری با بهره از توان و تجربه متخصصان داخلی در چهار نقطه از این خط لوله گذاری شد.

خدری ادامه داد: در این پروژه بیش از ۵۰۰ نفر ساعت کار انجام شده و انجام این تعمیرات در مقاوم‌سازی و تقویت خط لوله دوم سراسری بسیار موثر بوده و با برنامه‌ریزی انجام شده است. زیرا این خط در زمستان پیش رو نقش مهمی در انتقال پایدار گاز کشور دارد.

مدیر منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز گفت: خط لوله دوم سراسری، نقش مهمی در تامین انرژی گاز کشور به عهده دارد و انتقال پایدار و ایمن گاز یکی از رسالت‌های مهم این منطقه بوده و همه تعمیرات این خط لوله بر اساس استانداردهای شرکت انتقال گاز انجام می‌شود.