رحمانی فضلی، وزیر کشور گفت: در مرحله جدید کنترل ویروس کرونا در قالب کنترل هوشمند، اصناف به سه دسته ریسک پایین، متوسط و بالا تقسیم شدند و قرار شد در استان‌ها از تاریخ ۲۳ فرودین ماه اصناف با ریسک پایین فعالیت خود را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نظارت دقیق استانداری‌ها شروع کنند و در تهران نیز از ۳۰ فروردین ماه این اصناف به فعالیت بپردازند. از سوی دیگر در حوزه تجمعات برای فعالیت آموزش و پرورش و آموزش عالی بعد از ۳۰ فروردین ماه ستاد مقابله با کرونا مجدد تشکیل جلسه داده و تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد.

کرونا و دغدغه های حسابداری

چرا حسابرسان و نهاد‌های حرفه‌ای جهان در باره محدویت ایجاد شده اپیدمی «کرونا ویروس» در مورد «انبارگردانی و موجودی‌های پایان دوره» نگرانی دارند؟

رئیس اتاق بازرگانی به رئیس جمهور نامه نوشت

مسعود خوانساری در نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهور، با اشاره به اینکه بحران شیوع ویروس کرونا در کشور، اقتصاد بنگاه‌های تولیدی و خدمات فنی و مهندسی را آسیب‌پذیر کرده‌، از حسن روحانی درخواست کرد تا بازه زمانی شیوع ویروس کرونا در کشور به عنوان یکی از شروط فورس‌ماژور در قراردادهای منعقده میان دستگاه‌های اجرایی به عنوان واگذارندگان کار با پیمانکاران اضافه شود.

رونمایی از ۳۰محصول جدید تی‌پی‌کو با حضور وزیر در کارخانجات داروپخش امروز با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از ۳۰داروی جدید شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین (تیپیکو) رونمایی شد. شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین (تیپیکو) امروز در مراسمی به عرضه بیش از ۱۰۰قلم داروی جدید شرکت‌های تابعه خود پرداخت که در این میان، ۳۰قلم آن برای نخستین‌بار در کشور تولید می‌شود. از این ۳۰قلم دارو که برای نخستین‌بار در کشور تولید شده، دو دارو از محصولات شرکت کارخانجات تولیدی داروپخش است.

شاخص کل باورنکردنی بود

شاخص کل با رشد ۱۳۹۲۵ واحدی به عدد ۵۸۳.۵۹۸ رسید. شاخص هم وزن با رشد ۴۲۹۶ واحدی به عدد ۲۰۹.۳۱۷ رسید.