رئیس هیات مدیره حکم سرپرستی گرفت
تغییر مدیریتی در پتروشیمی ایلام:

رئیس هیات مدیره حکم سرپرستی گرفت

طی حکمی از سوی مدیرعامل پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان، حسن نجفی سمنانی سرپرست و جانشین شاپور تقی‌پور در پتروشیمی ایلام شد.
اصلاح قیمت و افزایش عرضه همزمان شمش فولادی و میلگرد
پیشنهاد مدیرعامل "فخوز" برای ازبین‌بردن حباب در بورس‌کالا؛

اصلاح قیمت و افزایش عرضه همزمان شمش فولادی و میلگرد

علی محمدی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان پیشنهاد نمود برای ایجاد آرامش و ثبات منطقی در بازار محصولات نهائی فولادی و از بین بردن گرانی کاذب محصولات نوردی، سازمان بورس کالا با اصلاح قیمت پایه همزمان عرضه شمش فولادی و محصولات نوردی را در دستور کار خویش قرار دهد.
تمهیدات ویژه سایپا برای پیشگیری از شیوع
با دستور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا صورت گرفت:

تمهیدات ویژه سایپا برای پیشگیری از شیوع "بیماری کرونا"

با دستور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و با هدف حفظ سلامت کارکنان اداری و پرسنل خطوط تولید، انجام تست‌های لازم در مبادی ورودی کارکنان، ضدعفونی سالن‌های تولیدی و سطوح شرکت و همچنین ارائه پیام‌ها و مطالب آموزشی جهت ارتقای سطح مهارت کارکنان برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در سایپا به‌اجرا درآمده است.
موفقیت در اطلاع‌رسانی و پیاده‌سازی طرح تولید رمز پویا
​معاون طرح و برنامه بانک صادرات ایران مطرح کرد:

موفقیت در اطلاع‌رسانی و پیاده‌سازی طرح تولید رمز پویا

معاون طرح و برنامه بانک صادرات ایران گفت: بانک صادرات ایران به استناد آمار بانک مرکزی، در بخش اطلاع‌رسانی، آموزش و پیاده‌سازی سخت‌افزار‌ها و نرم‌افزار‌های تولید رمز پویا، به نسبت تعداد و تنوع مشتریان و کارت‌های استفاده‌کننده از رمز دوم پویا موفق عمل کرده است.
خدمات الکترونیک در دسترس مشتریان بانک سینا
به منظور کمک به کاهش تردد صورت گرفت؛

خدمات الکترونیک در دسترس مشتریان بانک سینا

با توجه به وجود بیماری کرونا ویروس در کشور و به منظور کاهش تردد در مکان‌های عمومی و شعب بانک سینا، از مشتریان عزیز و گرامی بانک خواهشمندیم از مراجعه به شعب بانک خودداری و ترجیحا از خدمات بانکداری الکترونیک استفاده کنند.