وقتی‌ تر و خشک با هم می‌سوزد
شفاف‌سازی به چه قیمت؛

وقتی‌ تر و خشک با هم می‌سوزد

شفاف سازی اخیر مدیر نظارت و بازرسی فرابورس ایران در خصوص سیگنال فروشی تلگرامی، هر چند اقدامی مثبت بود اما؛ موجب شد‌تر و خشک با هم بسوزد و سهامداران «چکاپا» و «ثقزوی» متضرر شوند.
آیا
پیش‌بینی جهش سودآوری در این شرکت؛

آیا "وبیمه" به سود ۲۳۰ میلیاردی می‌رسد

گویا "وبیمه" این روز‌ها نگاه بلندی به گروه «محصولات شیمیایی» و «فلزات اساسی» دارد و بیش از آن که فروشنده باشد، در اندیشه خرید سهام است.
کدام صندوق‌ها بیشترین بازدهی را کسب کرده‌اند
حرکت صندوق‌های سرمایه گذاری پشت شاخص؛

کدام صندوق‌ها بیشترین بازدهی را کسب کرده‌اند

اگر در تمام صندوق‌های سرمایه گذاری مشارکت می‌کردید، طی یک سال اخیر ۵۷درصد بر ارزش دارایی شما افزوده می‌شد که در این بین، صندوق‌های سرمایه گذاری در سهام بیشترین بازدهی را بدست آوردند.
سهم تجدید ارزیابی دارایی‌ها در نگاه مدیران چقدر است
مبلغ ۷۴۶ هزار میلیارد ریال افزایش سرمایه در سال ۹۸؛

سهم تجدید ارزیابی دارایی‌ها در نگاه مدیران چقدر است

هیات مدیره ۱۲۸شرکت از ابتدای سال جاری تا به امروز، پیشنهاد خود در مبنی بر "افزایش سرمایه" ارائه کرده‌ که "مطالبات حال شده سهامداران" و "آورده نقدی" بیشترین محبوبیت را از آن خود کرده است.
خوب ها و بدهای هفته را بشناسید؛

"وثخوز" در صدر و "آ س پ" در قعر

در حالی که در هفته‌ای که گذشت شاهد رشد شاخص کل بودیم، به نظر می‌رسد بخشی از عقبگرد هفته‌های گذشته را جبران کرد که در این بین، "وثخوز" و "لپیام" بهترین‌های هفته بودند.
قطعی اینترنت گریبان "PSP"ها را گرفت

"پرداخت" سنگین "تاپکیش" از یک اتفاق

قطعی اینترنت در مدت اخیر خسارت‌های سنگینی را به شرکت‌های PSP وارد کرد که در این میان، بیش از همه "تاپکیش" و "پرداخت" متحمل زیان شدند.
اعتبار
گام به گام به سوی پیش‌بینی‌ها؛

اعتبار "آپ" بالا رفت

با وجود آن که "آپ" از نظر تعداد و مبلغ تراکنش جزو برترین شرکت‌های PSP به شمار می‌رود و سهم بالایی از درگاه شاپرک دارد اما؛ پایه‌های درآمدزایی بر فروش پین و اعتبار نهاده شده است.
خوب‌ها و بد‌های هفته معرفی شدند؛

"آ س پ" گوی سبقت را از ساختمانی‌ها ربود

هفته اول آذر ماه در شرایطی مثبت به پایان رسید و مجددا دماسنج بازار رو به بالا حرکت کرد که در این بین، سهامداران "سفار" و "آ س پ" بیش از سایرین با حال خوش به تعطیلات آخر هفته رفتند.
ساز ناکوک دولت در گوش
نوبت به "همراه" رسید، آسمان تپید؛

ساز ناکوک دولت در گوش "همراه اول"

در شرایطی که در مدت اخیر افزایش نرخ‌ها یاررسان شرکت‌ها برای فرار از زیان بود، دست برخی همچون "همراه اول" از نرخ‌های جدید کوتاه ماند و دولت اجازه افزایش نرخ نداد که خود سوالی بزرگ برای سهامداران این شرکت است!
کدام سهم‌ها در آبان ماه بیشترین بازدهی را داشت
حضور "قشیر" در باشگاه ۱۰۰ درصدی ها؛

کدام سهم‌ها در آبان ماه بیشترین بازدهی را داشت

در آبان ماه اوضاع چندان بر وفق مراد سهامداران نبود و شاخص کل روی ناخوش از خود نشان داد اما؛ برخی سهامداران که بازار پایه ای‌هایی همچون "شپلی" و "لخانه" کام سهامداران خود را شیرین کردند.