پربیننده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۱۸۶۴۸۶
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
مدیر تولید لاستیک رادیال بارز کرمان در گفتگو با بورس نیوز اعلام کرد:‏
درصورتی‌که تحریم‌ها و شرایط اقتصادی اجازه دهد، با واردکردن سخت‌افزار لازم، سال 98 ظرفیت تولید بارز کرمان افزایش چشمگیری خواهد ‏یافت.‏

بارز کرمان در فکر توسعه محصول / انحصار در تولید برخی محصولات

امیر بابایی مدیر تولید لاستیک رادیال بارز کرمان در گفتگو با بورس نیوز ضمن بیان این مطلب گفت: در حال حاضر سایزهای 13 تا 17 اینچ در خط تولید بارز وجود دارد و درمجموع روزانه 11 هزار حلقه سواری در مجموعه بارز تولید می‌شود.

وی ادامه داد: برای تولید سایزهای 13 و 17 اینچ در مرحله تحقیقات قرار داریم و در آینده نزدیک تولید آزمایشی و انبوه این محصولات را استارت می‌زنیم.

بابایی خاطرنشان کرد: در بارز کرمان تنوع سایز از سواری، باری، کشاورزی،OTAوTBA وجود دارد و برخی از این محصولات انحصاراً توسط مجموعه بارز در کشور تولید می‌شود.

وی در مورد امکان افزایش ظرفیت تولید در بارز کرمان گفت: خوشبختانه باهمت مدیرعامل جدید مجموعه، پلن این مهم دیده‌شده و در حال تدوین است و انشا الله در آینده 20 هزار حلقه سواری در مجموعه ما تولید خواهد شد.

مدیر تولید لاستیک‌های رادیال بارز کرمان در پایان افزود: در سال 98 اگر بتوانیم چند دستگاه خارجی را وارد کنیم، ظرفیت تولید را تا 15 هزار حلقه افزایش‌خواهیم داد و این جزو برنامه‌های سال آینده در بارز کرمان است.