پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۸۸۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
مدیر نطقه اروپا، آسیا خبر داد:
مدیر نطقه اروپا، آسیا گفت: در فاز اول تعداد محدودی دنا و دنا پلاس وارد بازار اوکراین می شود و بعد از نياز سنجي بازار و استقبال مردم از این محصولات، سايت آذربايجان آمادگی دارد که انواع محصولات موردنیاز بازار را تولید و راوانه بازار اوکراین کند.

دنا و دناپلاس در بازار اوکرایندنا و دناپلاس در بازار اوکراین

به گزارش بورس نیوز، سابینا نوبری، مدیر منطقه اروپا، آسيا، ‌آمريكا و CIS اظهار كرد: اين گروه صنعتي با اخذ گواهینامه‌های جدید و استاندارد‌های لازم برای حضور در بازار رقابتی، فعالیت خود را با صادارت خودرو به صورت سي.بي.يو با امضای قراردادهای جدید از سايت آذربايجان از سر خواهد گرفت.

وی افزود: در فاز اول تعداد محدودی دنا و دنا پلاس وارد بازار اوکراین می شود و بعد از نيازسنجي بازار و استقبال مردم از این محصولات، سايت آذربايجان آمادگی دارد که انواع محصولات موردنیاز بازار را تولید و راوانه بازار اوکراین کند.

نوبری با اشاره به این موضوع که بازار اوکراین در سال‌های اخیر رشد بسیار خوبی را تجربه کرده است، گفت: در سال‌های 2006 تا 2010 ایران خودرو با فروش بیش از 12 هزار دستگاه خودروی سمند در این بازار، حضور فعالی داشت.

مدیر منطقه منطقه اروپا، آسيا، ‌آمريكا و CIS با اشاره به بازار بلاروس اظهار داشت: فروش خودروبه صورت اس كي دي به بازار بلاروس از برنامه‌های بعدی كارخانه مشترك ايران خودرو آذربايجان است وبه همين منظور رایزنی‌ها برای صادارت محصولات مشترک اين كارخانه انجام خواهد شد.زيرا بازار بلاروس تنها بازار مقرون به صرفه براي ورود به بازار روسيه است .