معیاری جدید به خطوط تحلیلی اضافه شد
قدرت‌نمایی تازه واردان در حضور بزرگان؛

معیاری جدید به خطوط تحلیلی اضافه شد

نتیجه نظرسنجی‌ها حاکی از آن است که اکثریت سهامداران اعتقاد به تداوم روند رو به رشد بازار سهام دارند و حال حاضر را زمان اصلاح شاخص کل و قیمت‌ها نمی‌دانند. شاید باید اندکی در عوامل تحلیلی تجدیدنظر کرد!
در «زنجان» چه می‌گذرد؟
چینش آجر‌های بازدهی این سهم همگام با پیشرفت پروژه؛

در «زنجان» چه می‌گذرد؟

یکی از طرح‌های پتروشیمی که مدت‌های مدیدی است متوقف مانده و به تازگی جان دوباره گرفته «صنایع کشاورزی و کود زنجان» است اما؛ در بازار سرمایه خاطره خوشی از خود برجای نگذاشته است و همچنان به سهامداران خود مدیون است.
«سخواف» دست به دامن «سشرق»
آیا این سیمانی از خواب بیدار می‌شود!؛

«سخواف» دست به دامن «سشرق»

با وجود برنامه ریزی «سخواف» برای توسعه و بهبود فرایند تولید، این شرکت فقط نسبت به ارائه خدمات فعالیت دارد و با وجود در اختیار داشتن سرمایه نسبتا مطلوب، از کمبود نقدینگی شدیدی رنج می‌برد.
پیشتاز صنایع در بهمن ماه کدام گروه است
نگاه خیره بورس‌بازان به گروه خودرو؛

پیشتاز صنایع در بهمن ماه کدام گروه است

در ۱۰ ماه گذشته از سال جاری، صنعت «محصولات کامپیوتری» به واسطه تک سهم بودن، بیشترین رشد شاخص را تجربه کرد. حال در نظرسنجی اخیر مشخص شد نگاه‌ها به سمت صنعتی پرحاشیه و هزینه‌بر است!
جانی تازه در خطوط «شفارس»
دلیل تقاضای بالا برای این سهم چیست؛

جانی تازه در خطوط «شفارس»

«شفارس» برآورد کرده در فصل زمستان به درآمد ۵۰۰ میلیارد ریالی دست یابد که با توجه به روند صعودی فصول گذشته و همچنین برنامه‌های تولید محصولات جدید، تحقق آن چندان دور از دسترس نیست.
ثمربخشی
کارشناس بازارسرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز عنوان کرد؛

ثمربخشی "عرضه اولیه" به یک شرط

دومین ماه پیاپی است که خبری از عرضه اولیه در بازار سرمایه نیست. در چنین شرایطی که نقدینگی فراوانی در بازار موج می‌زند، برخی سخن از عرضه اولیه می‌زنند. آیا در شرایط کنونی این موضوع اقدامی مناسب است؟! نظرسنجی‌ها چه می‌گویند؟!
«دلر» در اندیشه ۸۰۰۰ تایی
گرمای زمستان بر تن گرم «داروسازی اکسیر» می‌نشیند؛

«دلر» در اندیشه ۸۰۰۰ تایی

عملکرد «داروسازی اکسیر» در سال جاری از جهات مختلف بهتر از سال گذشته بوده و انتظار بر این است که زمستان گرمی را پشت سر بگذارد.
سهامداران «غمینو» پیش‌دستی کردند
شیرینی بازدهی زیر زبان این شکلات‌ساز قدیمی؛

سهامداران «غمینو» پیش‌دستی کردند

علاوه بر راه اندازی خط تولید تافی و آبنبات مغزدار در مهر ماه سال جاری، «غمینو» با بحث تجدید ارزیابی قیمت‌های بالایی را برای سهام خود رقم زد.
ماشه شاخص چکانده می‌شود!
یک گام تا ۴۰۰ تایی شدن؛

ماشه شاخص چکانده می‌شود!

بار دیگر نتیجه نظرسنجی در تابلوی معاملات به نمایش درآمد و سهامدارانی که با اندک قرمزی بازار، به صورت هیجانی دست به ماشه شدند و دکمه فروش را زدند، متضرر شدند. آیا تا پایان دی ماه نظر اکثریت سهامداران رنگ واقعیت می‌گیرد؟!