آیا
فضای باز صعود برای این سهم؛

آیا "همراه" درست قیمت‌گذاری شده است؟

یکی از سهم‌های بنیادی و سودآور بازار سرمایه "همراه اول" است که بررسی‌ها و مدل‌های ارزش‌گذاری از اختلاف قیمت با ارزش واقعی حکایت می‌کنند.
سرایت سرعت عمل بالای
خوب‌ها و بد‌های هفته را بشناسید؛

سرایت سرعت عمل بالای "کحافظ" به تابلوی معاملات

در روز‌هایی که در صحبت‌های عادی مردم بورس زیاد شنیده می‌شود، برخی سهم‌ها که حباب گونه رشد کردند در حال اصلاح هستند و برخی دیگر قصد کوتاه آمدن ندارند و شتاب بالایی برای ثبت بازدهی از خود نشان می‌دهند.
دو قلو‌هایی که افسانه‌ای شده‌اند
نمایش رونق بورس کالا روی تابلوی معاملات؛

دو قلو‌هایی که افسانه‌ای شده‌اند

رونق معاملات در بورس کالای ایران، به بورس اوراق بهادار نیز سرایت می‌کند و خواهر و برادر دو قلوی بازار سرمایه پا به پای هم حرکت می‌کنند. ارزیابی‌ها در درون تالار معاملات بورس کالا، علت رشد ۸ برابری قیمت سهام آن را عیان می‌کند.
رفتار حقوقی‌های
NAV هر سهم در یک نگاه؛

رفتار حقوقی‌های "وبانک" تغییر کرد

یکی از سهم‌هایی که حقوقی‌ها بار‌ها میل فراوانی به خرید آن از خود نشان داده‌اند "وبانک" است اما؛ در مدت اخیر رفتاری متفاوت مشاهده می‌شود.
چراغ برخی کارگزاری‌ها به خانه روا نبود!
۶۷ درصد معاملات در اختیار ۱۶ درصد کارگزاری‌ها؛

چراغ برخی کارگزاری‌ها به خانه روا نبود!

در روز‌هایی که فوران نقدینگی را در بازار سرمایه شاهد هستیم و درآمد‌های گزافی به جیب کارگزاران ریخته می‌شود اما؛ برخی کارگزاری‌ها در خواب زمستانی فرو رفته‌اند.
خوب‌ها و بد‌های هفته را بشناسید؛

"وآوا" سرخ‌پوش شد

ثبت بازدهی ۲۳ درصدی بازار سهام در یک ماه اخیر موجب شد تا همچنان انتخاب اول سرمایه گذاران باشد که در این میان، "وآوا" در حال تخلیه حباب قیمتی خود است و "سیلام" بسیار سبز از مجمع خود بازگشت.